User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ eM
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message6411
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 13-07-2015, 23:40:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Brand new interview, cu preaiubitul eM, „manajerul” zonei 18+.
Enjoy! :3




eM: Gata? Ți-ai pregãtit prompter-ul?

Carinna: Evident, acum sper sã nu mã trãdeze când mi-e lumea mai dragã.

eM: Tocmai ce m-a trãdat pe mine skype-ul. Sper sã nu mai crape.

Carinna: Sã sperãm, n-am vrea neplãceri neplãcute, ãã..

Carinna: Ești pregãtit? Ai buletinul la tine? Toate alea?

eM: Da, go!

Carinna: Good. Bun venit mai întâi la mine în studio, sper cã te vei simți confortabil pe durata interviului, și sã sper sã iasã ok.

eM: Mulțumesc de invitație. Sã vedem ce poți.

Carinna: Îmi place cã mã abordeazã lumea pe mine, nu invers. La propriu.

Carinna: Dar hai sã n-o mai lungim. Cum te numești tu, dragã eM? Sau nu, mai bine, ASL PLS.

eM: 23, M, Brașov

eM: Ce te uimește mai tare? Sexul sau orașul? Sexul as in gender.

eM: Sau mno, cum vrei.

Carinna: Bine cã mi-ai explicat, eu mã gândeam la sexul propriu-zis.

eM: Am zis sã nu las loc de interpretãri.

Carinna: Sincer, nu m-a uimit nimic, vedem pe parcurs dacã mã va uimi vreun lucru.

Carinna: Hmm, ia sã vedem.. te-ai putea descrie în câteva cuvinte? Fraze? Romane? Nu ezita în a spune ce crezi tu despre tine.

eM: Sã-mi fac reclamã sau chestii de genul? Nope, sunt leneș, beau, fumez, îmi urãsc jobul și zilele de luni. Când nu-s la muncã, fie o ard aiurea pe net cu jocuri and stuff, fie plec aiurea prin alte orașe la fotografii. Cam astea sunt ocupațiile mele principale. Și când nu beau suficient și încã mã mai simt în stare, mai stau și citesc înainte sã mã culc.

Carinna: Bei des? Te pui în cap? Fumezi și altceva în afarã de țigãri normale? Ia detaliazã puțin, sunt curioasã.

eM: Beau des, dar nu mã pun mereu în cap, ci doar când nu lucrez în ziua urmãtoare. Da, mai fumez și nasoale, dar numai când facem o ieșealã cu bãjetsyy (dupã salariu, de obicei). Well, nu e ca și cum n-ar face-o toatã lumea, trebuie sã știi sã te mai simți și bine.

Carinna: Întocmai, aici sunt total de acord! Cã tot veni vorba..

Carinna: Am asistat acum ceva timp la o micã-micã discuție la 18+ când am adus eu vorba de tusine și hop ai sãrit și tu cu amintiri din liceu. Erai cu chestii și pe-atunci? Ai încercat multe nebunii?

eM: Liceul a fost cam hardcore. Nu liceul în sine, ci perioada aia. Nu mai fac aceleași lucruri acum, știu când sã mã limitez. Da, am încercat cam toate rahaturile la care aveam acces atunci (including the hard shit). M-am lãsat, ofc, dacã nu mã opream, probabil ajungeam ca Paragon. *kappa*

Carinna: Mnahahaha, ca paragon lol. Deci presupun cã ai avut multe întâmplãri nebunești prin liceu. Îmi poți relata (pe scurt sau mai detaliat) una din ele? Pe una dintre cele mai hardcore, fie în liceu, fie la ieșeli, fie cum vrei tu.

Carinna: Asta dacã nu cer prea mult.

eM: Pãããããi... Am ieșit seara la o bere. Dupã bere, ne-am dus la un concert al unei trupe de care nu auziserã, cred, nici vecinii lor din bloc. 10 beers later, am luat niște cãcaturi, won't tell what. Un prieten mã tot tachina din 5 în 5 minute cã mã suna prietena și îmi tot dãdea impresia cã îmi sunã telefonul (nope, nu suna), iar tipa știa cã eu sunt acasã și cã dorm. Eram foarte paranoic și la un moment dat am spart telefonul ca sã nu cumva sã mã sune (da, asta era cea mai bunã soluție pe care am vãzut-o eu atunci). Another few beers later, mi s-a tãiat filmul. A doua zi dimineața mi-am revenit la 2 strãzi distanțã de blocul meu și fumam o țigarã stând pe o bordurã. Când m-am uitat la picioarele mele, aveam un papuc de un fel și unul de alt fel, dar nici unul nu era al meu. Geaca cu care plecasem cu o seara înainte n-o mai aveam pe mine, nu știu cum de s-a întâmplat asta. Nu mai aveam nici portofelul, dar nici cheile. Eram singur acasã. And this is no bullshit.. de aici am zis cã trebuie sã mã calmez.

Carinna: Woah, înțeleg perfect acum de ce te-ai lãsat de anumite lucruri... chiar îți dãunau.

Carinna: Soo, tot prin liceu ți-ai fãcut și prima „gajikã”? Sau a fost mai devreme? Când anume ai gustat „iubirea” pentru prima datã?

Carinna: w/ detalii pls.

eM: Pãããããi... a fost în Sibiu. Am mers la un festival și m-am îmbãtat prea tare ca sã mã mai lase sã intru. Niște prieteni ai unor prieteni ai unor prieteni.... aveau o casã undeva. Ne-am dus mai mulți acolo. And there she was: nu mai țin minte foarte bine cum arãta, știu doar cã era puțin mai înaltã decât mine, slabã și cu pãrul creț. Am ieșit puțin afarã sã luam niște aer și ne-am dus undeva întro poienițã, sort of. Well, nu vreau sã intru în detalii din astea, ne oprim aici. Enough.

Carinna: Bine, bine, am înțeles esențialul, sunt unele lucruri pe care nu vrem sã le spunem și e normal, trecem mai departe.

Carinna: O întrebare banalã: ce muzicã asculți? O adaptezi în funcție de starea ta sau asculți așa random doar ca sã acoperi alte sunete?

eM: Muzica e sacrã pentru mine. Ascult cam aceleași lucruri de când am început sã ascult muzicã voluntar: rock. Începusem cu chestii mai ”light” - folk, grunge, alternative, dar de pe la începutul liceului am început sã ascult metal & shit. Nu am preferat niciodatã sã ascult un alt gen și cu siguranțã nu se va schimba asta. Da, mai ascult și alte lucruri uneori, însã rar, câte o melodie și cam atât.

Carinna: Slipknot? Metallica? Anthrax? Slayer? Dimmu Borgir? Îmi poți da câteva exemple? Ce-am enumerat eu sunt printre preferatele mele, vreau sã aflu și de la tine ceva.

eM: Insomnium, Dark Tranquillity, Anathema, In Flames, Omnium Gatherum, Katatonia și lista poate continua. Nu prea ne intersectãm. Thrash metal ascult mai rar.

Carinna: Nu conteazã, e bine sã auzi și de alții.

Carinna: Moving on... Întotdeauna am fost curioasã de un lucru la tine: ești creștin sau ateu? Sau chiar nu te privesc pe tine lucrurile astea?

eM: Sunt ateu. Nu cred într-o entitate superioarã și cam atât. Nu mã deranjeazã dacã alții cred în ceva, este strict alegerea lor. Mã deranjeazã numai atunci când cineva începe și-mi vorbește despre religia lui. Religia, nu credința, a nu se confunda. Evit mereu subiectul.

Carinna: Pãi dacã îl eviți, o sã-l evitãm și acum, nu e de discutat într-un interviu.

Carinna: Un lucru de care nu te-am întrebat: ca ce lucrezi?

eM: Cum, nu știi? Pãzesc parcarea sediului Vodafone din Brașov.

Carinna: Lasã ce faci în timpul liber, sau mã rog, part-time job.

Carinna: Full-time job vreau sã știu. *kappa*

eM: Well, online support @ Vodafone. Ofer suport prin chat și mail unor oameni pe care îi urãsc doar din principiu și datoritã faptului cã impresia lor despre noi este cã suntem ”monkeys pressing buttons”, ca sã-l citez pe unul din ei. Da, îmi urãsc jobul, nu mai vreau în telecom never ever.

Carinna: Acum se leagã ce-ai spus la început cu asta, partea cu „îmi urãsc job-ul și zilele de luni”, lol.

Carinna: Eii, dragule, dacã nu ai nimic împotrivã, putem trece la partea aceea minunatã de Freakz.

Carinna: Consider cã am aflat destule despre tine @ real life.

eM: Întrebãrile de pe forum? FML

Carinna: Alea mai la final, prima datã vin întrebãrile mele.

eM: Shoot!

Carinna: Let's start with the beginning: cum ai ajuns pe forum pentru prima datã?

eM: Cãutam un server de CS prin 2009. Am gãsit întâmplãtor war3.freakz.ro. Am intrat acolo, nici nu știam ce nume sã-mi pun. Zic ”hai eM, merge, e simplu, dã bine”. Dupã nici 10 minute, a început kolick sã facã ca toți dracii p-acolo cã a murit. Am rãmas fascinat de cum se poate criza omu ãla de la un simplu joc. Mai erau câțiva oameni cu care mã înțelegeam ok pe chat, și am zis sã încerc și forumul. Cam asta a fost. Am devenit admin pe war3 și restul e istorie.

Carinna: Hmm, vãd cã ai ceva vechime pe forum. Cum era atunci când ai venit tu? Tot așa plin de ... mã rog. Era la fel ca acum? Pe-aproape? Descrie-mi și mie forumul de acum 6 ani, chiar vreau sã aflu.

eM: Fie media de vârstã era mai mare, fie nu vedeam eu diferența pentru cã aveam 18 ani. Cert e cã erau alți oameni, mai cu capul pe umeri, mai amuzanți, nu ca Paragon. Spam zone-ul atunci era atracția principalã a forumului. Cred cã se postau câte 20-30 pagini pe zi, dacã nu mai mult, și era mereu caterincã. Nu exista WoW Freakz, și cred cã erau vreo 5 servere de CS - cam la asta se rezuma comunitatea. Era fain. Nu mã plâng de ceea ce se întâmplã acum, s-au mai schimbat vremurile.

Carinna: Cu cine ai început prima datã sã te anturezi pe forum?

eM: Cu koltzu. xD Ah, și mai erau niște tipi ok de pe CS, nu cred cã are vreun sens sã le zic numele, nici nu mai sunt pe forum acum.

Carinna: Staff-ul forumului cum era pe vremea aceea? Erau respectați de useri? Își impuneau autoritatea? Fãceau treabã bunã?

eM: E o mare diferențã între staff-ul de atunci și cel de acum. Da, erau foarte respectați atunci și oamenii chiar fãceau treabã. Erau puțini la numãr, probabil și din cauza faptului cã nici nu erau atât de multe secțiuni de moderat. Erau vreo 5-6 smods și vreo 10 mods (cel mult, nu mai știu exact). Mai existau VIPs, și cam atât. No GMs, helpers, admins, cs server losers. (I'm one of them)

Carinna: Good. Încã mai ești unul dintre ownerii war3? Cum decurg lucrurile acolo? S-a schimbat în bine fațã de când ai venit prima oarã? Sau a devenit mai rãu?

eM: S-a dus dracu, nu mai sunt owner. Nu știu dacã s-a stricat din cauza faptului cã , CS-ul își pierde din farmec, sau din cauza unei persoane despre care vom discuta mai târziu. (m-a întrebat cineva pe forum)

Carinna: Foarte bine, abia aștept. Acum pe ce server ești owner?

eM: Doar pe war4 momentan. (my beloved)

Carinna: De-alungul anilor tãi pe freakz, ai avut tangențe nasoale cu staff-ul? Cu unul din membrii staff-ului?

Carinna: De asemenea, cu care dintre ei te-ai înțeles cel mai bine.

eM: Cu Rizwan mã certasem odatã, însã apoi a fost ok, nu ne-am purtat picã sau ceva. În rest nu cred cã m-am certat cu cineva nasol, doar mici discuții în contradictoriu și warn-uri primite pentru cã asta era treaba lor. Nu pot spune cã m-am înțeles cu cineva foarte bine, poate doar cu ion.mzk la început, pentru cã era necesar sã și colaborãm, dar n-am mai vorbit de mult cu el. În rest, idk.. am avut tangențe cu mai mulți membrii ai staff-ului de-a lungul timpului, însã nu m-am ”împrietenit” cu nimeni.

eM: Deci nu n-am pile. xD

Carinna: Pfiu, e ok, e bine cã nu sunt mulți din ãștia cu pile, sper. Dar lasã treaba asta, nu-i de mine/tine.

Carinna: Acum, trecând la alte „oi” ale forumului... despre secțiunea 18+ ce ai de spus? Te-aș ruga sã mi-o descrii din punctul tãu de vedere cu tot cancerul care este acolo.

eM: Eu am încercat sã aduc oameni cu care se poate râde. Evident, toți avem prieteni, unii mai deștepți, unii mai proști. Cel mai plãcut e când te înjuri cu un prieten în ultimul hal, și știi cã de fapt totul e în glumã. Am vrut sã fac același lucru și aici. Din pãcate, unii oameni iau totul prea personal, și o dau în extrema cealaltã, caz în care au închis ușa pe dinafarã. Momentan îmi place ce se întâmplã acolo. Cu toate cã am zis și mai devreme de Paragon, are și el un rol acolo, la fel ca toți ceilalți. Nu-l dau afarã cã stricãm echilibrul amuzant vs neamuzant *kappa*. Mãcar e cu capul pe umeri și ține la glumã, iar eu asta urmãresc de fapt.

Carinna: Foarte bine. Poți spune cã ți-ai fãcut „prieteni” noi odatã cu moderarea acelei secțiuni?

eM: Da, cu siguranțã.

Carinna: Care ar fi...?

eM: Pazuzu, Acerul, Sartorius, deși mã îndoiesc cã și ei au aceeași pãrere. *foreveralone*

Carinna: Nu mã bag, man. Trecem la cancerul din partea userilor?

eM: Da, boala freakz-ului...

Carinna: Brace yourself, dis gonna be awful.

Carinna: Primul cancer pleacã de la ghici cine? Sartorius: „Tatãl tãu e femeie?”

eM: Depinde, ai mei fac cu rândul. Azi nu e.

Carinna: Șiiii cancerul continuã cu întrebarea de la Cariga: „Dacã ar veni un *** la tine și ți-ar spune cã te place, ce ai face/spune?”

eM: Been there. I-am spus la modul cel mai frumos cã-mi place pixda.

Carinna: Sã nu uitãm de AceRuL cu întrebarea lui... some kinda freaky, as always: „Pe o scarã de la 1 la 10, cât de *** ești pentru Sartorius?”

eM: Cea mai intimã relație pe care aș putea s-o am cu Sartorius ar fi sã stau cu el la o bere. Acerul, cancerule, ieșacas!!

Carinna: N-am descriere pentru urmãtoarea întrebare, care vine de la patro123, și spune așa: „Cât de adânc trebuie sã intre într-o femeie un mãdular ca sã-i facã plãcere?”

eM: Nu cred cã am voie sã folosesc același limbaj ca la +18, nu? Patro, întreab-o pe doamna mã-ta.

Carinna: E ok, mãcar sã fii decent.

Carinna: Și întrebarea care o așteptai de mult, bãnuiesc, vine de la k S k: „Pãrere Mastermind? Caracterizare amplã pls.”

eM: HAHA! În 2010 când am agreat cu Ghost sã deschidem un nou server de CS (war4), Mastermind urma sã fie unul din primii owneri. Atitudinea lui, însã, era una cel puțin dubioasã. Omul simțea jocul și comunitatea asta la un nivel cu mult peste limita admisã. Nu dãdea bine un creep de genul pe server, deci l-am exclus din start. Dupã ceva timp, a revenit pe war3 ca și owner, unde am observat cã atitudinea aia de weird *** motherf*cker n-a dispãrut, ba chiar s-a cam amplificat. A început sã facã tot felul de modificãri pe server care au cam alungat jucãtorii. Eu nu mai țin minte dacã am plecat fix înainte sã vinã el sau dupã ce își impusese deja tirania, irelevant oricum. Este un om inteligent (not kidding), însã pe alte planuri stã cam prost. N-am vrut sã mã contrazic cu el, m-am retras încet. L-aș compara cu cineva, dar nu cunosc om atât de ciudat ca el - cam asta e Mastermind, un weirdo.

Carinna: Foarte bine, sunt sigurã cã dacã ți-ar citi descrierea ar fi foarte bucuros.

eM: O s-o citeascã, nu mã îndoiesc.

Carinna: Ca sã vezi, s-a terminat cancerul din partea userilor, ce pãrere ai? A fost greu?

eM: Mai grele au fost ale tale, sincer.

eM: Întrebãrile, that is.

eM: N-au imaginație ãștia.

Carinna: Nu mai spune.. oricum, mã abțin de la alte comentarii. Tu te poți desfãșura liber, dar nu PREA liber.

Carinna: S-au terminat și întrebãrile mele legate de freakz.

Carinna: În încheiere acum, aș vrea sã transmiți comunitãții un mesaj sincer de „la revedere”.

eM: Țin sã menționez cã pe parcursul interviului nu am consumat deloc bãuturi alcoolice sau substanțe halucinogene. Nici nu vã salut. La revedere.

Carinna: Haha. Pãi, cam atât a fost interviul, sper din suflet cã ți-a fãcut plãcere, pentru cã mie da.

eM: Da, și mie, it was nice! Thanks! ^^

Carinna: Plãcerea mea. O searã fainã în continuare și numa` bine! Ție, nu forumului. ^^

eM: O searã fainã și ție! Bbye!



Mai erau câteva mini-scene hidden, dar am ales sã nu le postez, oricum nu erau cine știe ce. xD
Sper cã v-a plãcut, nu uitați sã dați pe la topicul cu propuneri. Numa' bine! ^^



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 14-07-2015, 00:03:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

em imi incarci si mie 5euro pls?

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-07-2015, 00:05:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sartorius wrote:
em imi incarci si mie 5euro pls?


PM cu numãrul tãu.

Spoiler:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 14-07-2015, 00:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da unde e sediul ? Sã îmi pãzești și mie rabla -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 14-07-2015, 00:37:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun asta. Are ceva doza de umor tipul - . Siiii...Sigur nu aveati nimic luat la bord in timpul interviului (intrebare valabila pentru amandoi - ) ??



FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-07-2015, 00:51:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu știu despre Carinna, dar eu bãusem un ceai negru pe toatã durata discuției, și cam atât. Am menționat și acolo. Am vrut sã fiu treaz, am reușit. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k S k
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-01-2016 22:34)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 659, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: -126.1
Votes: 55

Post Posted: 14-07-2015, 02:16:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eM wrote:
eM: HAHA! În 2010 când am agreat cu Ghost sã deschidem un nou server de CS (war4), Mastermind urma sã fie unul din primii owneri. Atitudinea lui, însã, era una cel puțin dubioasã. Omul simțea jocul și comunitatea asta la un nivel cu mult peste limita admisã. Nu dãdea bine un creep de genul pe server, deci l-am exclus din start. Dupã ceva timp, a revenit pe war3 ca și owner, unde am observat cã atitudinea aia de weird *** motherf*cker n-a dispãrut, ba chiar s-a cam amplificat. A început sã facã tot felul de modificãri pe server care au cam alungat jucãtorii. Eu nu mai țin minte dacã am plecat fix înainte sã vinã el sau dupã ce își impusese deja tirania, irelevant oricum. Este un om inteligent (not kidding), însã pe alte planuri stã cam prost. N-am vrut sã mã contrazic cu el, m-am retras încet. L-aș compara cu cineva, dar nu cunosc om atât de ciudat ca el - cam asta e Mastermind, un weirdo.


am sarit direct la partea asta.

eM wrote:
”hai eM, merge, e simplu, dã bine”.


Minim 3 caractere


Sartorius wrote:
vreau sa pun inghetata pe tine, cu ulei sa te ung

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-07-2015, 07:02:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scurt si direct ... bv carinna, bravo la amandoi.

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 14-07-2015, 09:47:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eM, noroc cu dracii mei ca altfel te plictiseai si plecai ;(


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 14-07-2015, 10:48:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eM wrote:
Nu știu despre Carinna, dar eu bãusem un ceai negru pe toatã durata discuției, și cam atât. Am menționat și acolo. Am vrut sã fiu treaz, am reușit. -

Cum adicã nu știi despre Carinna? Evident cã am consumat. -
Ce, nu s-a vãzut? :'(



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 14-07-2015, 17:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carinna wrote:

Sã sperãm, n-am vrea neplãceri neplãcute, ãã..



De când neplãcerile sunt plãcute? -

Never mind.

eM, frumos interviu. La subiect, amuzament, seriozitate ºi informaþie. Am stat ºi am citit tot. Acele faze din liceu par a fi desprinse din basme, însã nu neg veridicitatea lor.

+1 like. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 14-07-2015, 18:57:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e evident cã am zis la mișto? -_-'
Mã rog, credeam cã-ți dai seama, în fine..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Extasy_freakz

[Devil's daughter]



Status: Offline
(since 24-10-2022 04:53)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 1312, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 808.1
Votes: 179

 
Post Posted: 16-07-2015, 18:17:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carinaaaaa!!! Tot nu ți-a zis cum îl chemã, a ”întors” puțin lucrurile fãrã sã-ți dai seama -, în rest, foarte tare, bravo!

There's no future there's no past
Beating hearts are all we have

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 16-07-2015, 19:07:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mercii! ^^
Știu cã a dat-o la întors, dar l-am lãsat, poate îi e rușine cu numele lui.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2015, 19:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ți-am zis numele >.<



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 15:18:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x