User
Pass
2FA
 
 

Intrebare legata de DF
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2442
danielul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2014 12:35)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 75.5
Votes: 2

 
Post Posted: 28-01-2011, 22:25:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da auzi u iti dai seama ca daca sokeru repara df-ul si nu mai trb premade o sa intre toti cu gs mic, care nuj sa joace si asa mai departe , sa nu mai zic ca daca nu faci cu ei hc-ul iei cd la df degeaba asa ca mie mi se pare mai bn df cu premade decat fara
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Senegalezu'

[Fericit]



Status: Offline
(since 09-10-2011 21:52)
Joined: 09 Mar 2010
Posts: 45, Topics: 12
Location: In lumea mea

Reputation: 210.6
Votes: 4

 
Post Posted: 29-01-2011, 00:32:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danielul, nu ti sa intamplat niciodata sa te duci cu premade impreuna cu niste playeri care nu stiu sa joace??? Nu prea cred. Deci oricum o dai, nu e bine. Se intampla si in icc sau rs, nu e panica.

N-are sens sa luam viata in serios, oricum nu vom scapa vii din ea!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-09-2011 20:40)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 927, Topics: 30
Location: Intrebare Stupida -.-

Reputation: 56.8
Votes: 41

 
Post Posted: 29-01-2011, 00:38:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
Cu siguranta daca shocker gaseste o solutie sa nu mai faca lagg party makerul o sa puna.

Till then be patient and get some ingame friends.


Ingame friends ? Nu iti poti face prieteni aici,daca incerci ori te considera pupincursist ori *** + ca am observat ca new players habar nu au sa-si faca gear,in schimb stiu ce e ala gearscore. Romanii sunt prea batuti in cap ._.
Pentru a evita un reply retardat gen "ce ba spartule,tu nu esti roman? /roar." , nup , sunt alien.


Install & Patch World of Warcraft to 3.3.5a
Tutorial Shaman Enhancement
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 30-09-2024, 07:15:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password