User
Pass
2FA
 
 

Jucatorii straini
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message4212
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 3 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 23-04-2012, 19:54:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu din care categorie faci parte Lapusneanu ? - Eu fac parte din prima categorie ( batrani ) cu unele exceptii

Si DA , imi PLACE LA NEBUNIE sa imi bat joc de altii . E ca un sport pt mine -

FIFA & DOTA nu am jucat niciodata.

CS jucam la un "net cafe obscur" prin Calarasi. Ce amintiri. Era unu zis "Luneta" , cam handicapat copilu' ala , si-a facut nevoile in mijlocul internet cafeului de fata cu toata lumea. L-a fugarit nea Gheorghita ( patronu ) 2 strazi cu furtunul - - Nu l-a prins , dar nici nu a mai calcat pe acolo.

Starcraft era "joc de elite" la noi in clasa . Doar eu si inca 2-3 mai stiau sa joace bine .

Wow am jucat la fel ca si tine , pe un server ffff vechi , cu 50-60 jucatori max.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lapusneanu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 17:33)
Joined: 03 Nov 2011
Posts: 810, Topics: 6
Location: Portugal

Reputation: -102.3
Votes: 17

Post Posted: 23-04-2012, 20:09:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tot din prima categorie fac parte.Cand jucam wow ma invatau ceilalti...si chiar daca ninjam ca eram vai de capu' meu imi ceream scuze si nu mai faceam a 2a oara..plus ca ceilalti nu reactionau urat.La CS era frumos pe fiecare server(eu cel putin jucam pe bimbizone.era ceva gen freakz doar ca aveau numai servere cu UWC3 si WC3).
la dota jucam mai mult pe LAN unde la fel jucam cu vecinii si nu erau probleme...starcraft tot pe LAN.
fifa nu mi-a placut.era nebunia aia cu "cabanova bla bla".toti aveau "LIGI"..
am intalnit zilele recente un copilas.cu freza de bieber,80kg si 1,60.Nu prea ma puteam concentra la ce avea de zis ca ma eclipsa mustacioara lui fecioreasca insa am retinut ca a bagat 200 de euro in League of Legends, ca are 1000+ victorii si a facut 12 penta killuri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-04-2012, 20:23:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lapusneanu wrote:
tot din prima categorie fac parte.Cand jucam wow ma invatau ceilalti...si chiar daca ninjam ca eram vai de capu' meu imi ceream scuze si nu mai faceam a 2a oara..plus ca ceilalti nu reactionau urat.La CS era frumos pe fiecare server(eu cel putin jucam pe bimbizone.era ceva gen freakz doar ca aveau numai servere cu UWC3 si WC3).
la dota jucam mai mult pe LAN unde la fel jucam cu vecinii si nu erau probleme...starcraft tot pe LAN.
fifa nu mi-a placut.era nebunia aia cu "cabanova bla bla".toti aveau "LIGI"..
am intalnit zilele recente un copilas.cu freza de bieber,80kg si 1,60.Nu prea ma puteam concentra la ce avea de zis ca ma eclipsa mustacioara lui fecioreasca insa am retinut ca a bagat 200 de euro in League of Legends, ca are 1000+ victorii si a facut 12 penta killuri.


Tu nu esti baiatul cu maiou portocaliu?


[


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Angelix01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2012 06:04)
Joined: 23 Apr 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 23-04-2012, 20:42:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lapusneanu wrote:

generatia 94,95,96,97+++...
feciorii..mustaciosii...BIEBERII,fanki,panki,gangsterii Romaniei unde majoritatea joaca LOL si WOW.
cei mai begari si mai plangaciosi si ofticosi si nobi oameni din univers...
IN PRIMUL RAND!
au nickuri de *****(de obicei insotite de anul nasterii): radu1996,alex1994,xxxGEANYxxx,Killer98,Regele,EuBossEU,DarkRadu95,Mircea,Horatiu,Leontin, ETC
in fiecare joc ei trebuie sa faca KILLURI! pentru ei nu conteaza team...ei trebuie sa dea in cap,sa omoare,sa distruga!sa faca ei cumva sa apara numele lor pe ECRAN MARE ACOLO.Asa ca mereu aleg un rol important in joc. DPS,CARRY,bla bla.
nu au o treaba cu jocul...nu vorbesc si nu tin cont de indicatii.
riposteaza doar cu "du-te dracu", "cine zice ala e", "prostule" ,"lasa-ma mai" de parca ii verifica ma-sa chat logu.
te aduc la disperare si cu siguranta pierzi multe meciuri+ ore din cauza lor.
CU SIGURANTA PIERZI UN JOC DIN CAUZA LOR!
CU SIGURANTA ATI AVUT IN RAID UN ASTFEL DE COPIL!


Nu inteleg de ce privesti lucrurile atat de fix. - Daca tu ai avut ghinionul sa dai numai peste astfel de persoane nu inseamna ca toti cei ce fac parte din acele generatii sunt la fel. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 3 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 23-04-2012, 20:46:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am uitat de americani , din pacate nu prea am ce sa zic de ei. Sunt gameri innascuti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lapusneanu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 17:33)
Joined: 03 Nov 2011
Posts: 810, Topics: 6
Location: Portugal

Reputation: -102.3
Votes: 17

Post Posted: 23-04-2012, 20:59:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex. only GOD can judge me!!
angel xxx. te incadrezi in generatia 95 96 97 98 dar nu ai avut tupeu sa postezi de pe contul principal...trist.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raio
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-09-2012 12:54)
Joined: 18 Jan 2008
Posts: 943, Topics: 70
Location: Episodul 9

Reputation: -257.7
Votes: 26

Post Posted: 23-04-2012, 21:03:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pixelfreak wrote:
Negrii

Aka negros , spaima tuturor terenurilor de baschet , scursura jocurilor online. De ce sunt negrii asa ? Va spun eu , am intalnit multi negri la KFC , nu gandesc logic , comanda numai aripioare picante, mananca pepene cu samburi cu tot ,ma mir cum de nu uita sa mai respire la cat pui fript mananca . In cartier am jucat 2 v 2 , eu fiind in echipa cu negru, inamicii faceau NUMAI dribbling iar parteneru meu in loc sa faca pressing facea breakdance si canta R&B . Logica 0 .

- negrii nu stiu engleza. Nu stiu ce dracu invata aia la scoala sau probabil au toate filmele de la ei DUBLATE in ***. Nu am intalnit un negru care sa stie engleza macar la 50 % din cat stiu eu. In toate jocurile te saluta cu waddup ***, dis ya boyy whaditis holla , in limba aia a lor de africani, barbari. Se uita doar la filme cu Eddie Murphy sau filme cu Obama.

- joaca MEREU cu mainile unse de la pui fript , lanturi groase , BLING-BLING. Asta stiu de pe vremea cand jucam streetball prin 2002-2003 asa. Din 10 oameni luati de police pt ca sunt negrii in public , 8 din 7 erau negrii .

Racism is bad mkay ?


Smiley: Maaaaaaamaaaaaa, bah esti nebun la cap ce bun e asta!

gg am ras 10 minute la postu asta


From the outside to the inside, from the outside undercover
I pull myself into your mother, cos I can take it like no other
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Angelix01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2012 06:04)
Joined: 23 Apr 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 23-04-2012, 21:30:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lapusneanu wrote:
alex. only GOD can judge me!!
angel xxx. te incadrezi in generatia 95 96 97 98 dar nu ai avut tupeu sa postezi de pe contul principal...trist.


In primul rand nu e angel xxx...e Angelix ( poti sa-mi spui Cristi) -
Ce vrei sa spui cu..contul principal? Asta e singurul cont pe care il am. -

Psst: Daca vrei sa stii ceva despre mine doar intreaba-ma, n-am nimic de ascuns fata de nimeni. 96' -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vyrz0r
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-06-2015 12:46)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 1711, Topics: 171
Location: Bacau

Reputation: 30.2
Votes: 24

 
Post Posted: 23-04-2012, 21:55:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Am uitat de americani , din pacate nu prea am ce sa zic de ei. Sunt gameri innascuti.

americani ? sigur nu ai auzit de koreeni
https://youtube.com/watch?v=YbpCLqryN-Q:





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 24-04-2012, 10:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Necris wrote:

Francezii pe retial wow: nu trec 5 minute fara sa vorbeasca in franceza pe toate canalele publice ... really annoying sometimes


Asa sunt si in realitate , iti spun din experienta. Francezii au ceva cu limba engleza , multi o stiu dar NU VOR SA O FOLOSEASCA !

In 2008 cand am fost intr-o excursie in Franta a fost la fel , nici unu nu iti raspundea in engleza , e ca un fel de insulta pt ei. Noroc ca mai stiam putina franceza din liceu. Se cred sefii Europei - - cand Germanii i-au batut la toate capitolele. Ei inca mai sufera de un complex de tara post-coloniala de acum 200 ani -


In al doilea razboi mondial englezii i-au folosit pe post de carne de tun. Ba chiar in unele tratate cu germania hitlerista, Franta era cel mai des oferita pe tava lu Hitler de parca ar fi fost unul din teritoriile Angliei, deci se cam intelege care e problema lor. Daca Anglia ar fi descoperit bomba atomica, mai mult ca sigur ar fi dato pe Franta ca sa il forteze pe Hitler la un armistitiu -

on topic :

Am jucat dota si cs cu tzigani (defapt de la ei am invatat sa joc in cartier) in joc te faceau in toate felurile daca ii omorai dar dupa joc puteai sa iesi cu iei la o bere fara probleme (faceau foarte clar distinctia dintre joc si realitate si nici unu nu iti purta pica)
Rusi...hm .. la facultate in camin dadeau cele mai tampite bairamuri (nu tineau deloc la bautura, dar erau dispusi sa isi vanda prietena pentru inca un pahar..), in dota erau praf, in red alert obisnuiau sa isi faca armate interminabile de tancuri dar intotdeauna isi lasau baza neaparata asa ca puteai sa ii faci lejer cu vreo 5 ingineri, la fotbal dadeau cu stangu in dreptu, iar la baschet se credeau un fel de michael jordan pana intrau cu capu in bara cosului.

Chinezi, francezi, coreeni - > nu am avut placerea sa joc cu ei
Americani, mai praf decat prafu plin de praf - daca se poate spune asa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 24-04-2012, 10:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

topic de rasisti? fiecare joaca dupa cum il duce capu', nu cred ca este treaba voastra sa ii judecati, mai ales dupa rasa.

Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 11-04-2024 09:31)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 24-04-2012, 13:37:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
topic de rasisti? fiecare joaca dupa cum il duce capu', nu cred ca este treaba voastra sa ii judecati, mai ales dupa rasa.


GERMANII

inchid topicuri pe motive de rasism.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Setemotion, 24 April 2012 08:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 16-05-2024, 05:42:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x