User
Pass
2FA
 
 

Atentie! Aceasta este versiunea LowFi a topicului! Click aici pentru varianta originala.
La multi ani Alleecs. !!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4190
Ionut-ReDTz

[Mentally Stable]

Post Posted: 19-05-2015, 21:57:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Dupã cum spune si titlul, pe data de 21.05.2015 este ziua de naștere a colegului nostru Alex.
Cu ocazia împlinirii vârstei de 17 ani, am decis sa organizãm câteva evenimente pe server.
1.Ce-a mai frumoasã urare va fi premiatã cu 5k credite
2.Event Nemesis Afk.
3.Goldmember free toatã ziua!

Urarea o postati in acest topic!Extragerea va avea loc Vineri!
0 0
  
Dj Uimitale

[Freakazoid]

Post Posted: 19-05-2015, 22:16:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragul meu amic, si uite ca a si venit ziua ta, o zi splendida cu soare stralucitor si luminos, o zi in care fericirea si iubirea iti vor bate la usa cat de curand posibil. Iti urez numai bucurii in toate realizarile tale, sa ai parte de mii de surprize placute in fiecare zi din viata ta, sa traiesti multi ani de acum inainte si sa iti vezi nepotii, stranepotii care sa-ti umple inima de entuziasm. Imi doresc sa ramanem tot atat de buni amici ca si acum, sa ne bucuram impreuna de clipele frumoase de neuitat si sa depanam cele mai frumoase amintiri in noptile cu luna plina. Un mare la multi ani plin cu stima si respect. Cu multa iubire, al tau subordonat
Spoiler:
0 0
  
SamDude

[★★★]

Post Posted: 19-05-2015, 22:24:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La multi ani
0 0
  
meridionable

[Mentally Stable]

Post Posted: 20-05-2015, 09:02:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Draga mea mica iubire, uite ca avenit si aceasta zi minunata in care ai implinit vasrta frumoasa de 17 ani, nu uita ca ceea ce a fost a trecut iar acum urmeaza o noua perioada foarte importanta in viata ta, plina de fericiri si suparari. Imi esti proeten chiar daca ai ceva mai multe arfe, dar de - si La multi ani si multa sanatate si fericire alaturi de familie. Ai grije ca la anu faci 18 ani si esti legal, dar atunci raspunzi pe pielea ta de tot ce se va intampla. Ma rog, La multi ani! sa fi sanatos si iubit si sa traietsi 939175981751 de ani, iar eu sa stau sa-i numar. - - (Nu am facut aceasta urare pentru acele credite, am facut-o din bun simt)
0 0
  
God | floc3@

[Casuta vocalã Floc3a]

Post Posted: 20-05-2015, 10:42:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La multi ani !!!!


Spoiler:
0 0
  
cl0vnul uc!g@s

[Be a Monster ☆]

Post Posted: 20-05-2015, 13:27:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La Multi Ani Alex! -,iti urez multa sanatate,toate visele sa ti se indeplineasca,sa petreci frumos alaturi de familie si prieteni si nu uita sa pastrezi o sticla de bautura pentru mine ca am sunat la taxi sa vin pana in Bucuresti la tine -
0 0
  
darkcrit

[Ãla cu ºahu']

Post Posted: 20-05-2015, 14:53:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La multi ani, multa sanatate si sa ajungi mare fotbalist! - Si asa, ca sa fie in tema:
0 0
  
KapsLooK

[G.O.A.T]

Post Posted: 20-05-2015, 18:22:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara, iarta si uita, zambeste bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi LA MULTI ANI,cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate si sa o duci cat mai mult sa fii N1 pe zm2 - .
La Multi Ani Fratica -
0 0
  
DuLceTeL

[Account disabled]

Post Posted: 20-05-2015, 20:34:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La multi ani Alex muta sanatate!
0 0
  
AlexGaming

[Mentally Stable]

Post Posted: 21-05-2015, 08:31:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie nu imi zice nimeni? -
0 0
  
GoguSM

[.: ZMGO.FREAKZ.RO :.]

Post Posted: 21-05-2015, 10:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La multi ani alexe -, te astept pe mes cu eventu facut de mine - pentr-u tine.
0 0
  
Cosmin....

[THE EXORCIST]

Post Posted: 21-05-2015, 11:23:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LA MULTI ANI ALEX!!!!Sa fii sanatos, si sa ajungi mare fotbalist

http://i.imgur.com/EioCBle.jpg
0 0
  
$$klaudiu$$

[Mentally Stable]

Post Posted: 21-05-2015, 17:50:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La multi ani Alex , sa fii sanatos si sa ai grija de sv impreuna cu Ionut. Sper sa ramaneti voi pe sv owner de la plecarea lui Edi.
http://i.imgur.com/AYOem5m.jpg
0 0
  
P0w3RfuL.

[Mentally Stable]

Post Posted: 21-05-2015, 19:37:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La multi ani fratello.-
0 0
  
Alleecs.
[Banned user]


Banned
Post Posted: 22-05-2015, 11:55:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

5k credite KapsLook și toți ceilalți care mi au urat 1.5k credite
Și va mulțumesc mult și sper sa fim alãturi și la anul, sa fim unÎți
0 0
  

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ionut-ReDTz, 22 May 2015 10:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-10-2024, 16:10:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x