User
Pass
2FA
 
 

Lifetapped (Lockher) 1vs2 vs Bossutai, Turbokillx feral +priest
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message9562
lockherx

[Gladiator]



Status: Offline
(since 07-03-2024 12:27)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 465, Topics: 52
Location: Allstar Randoms

Reputation: -29
Votes: 25

 
Post Posted: 01-12-2016, 01:37:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossutai wrote:
Tu inca mai crezi ca ai picat cu noi? - Chiar crezi ca ai invatat in 3 luni cat altii in ani si ca o sa produci o revolutie acum in pvp? - Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu joci chiar asa bine cum crezi tu. Doar din cauza gandirii tale si a rezultatului ei (topicurile si prostia din ele) si nu meriti niciun gram de respect.

-


@bossutai

Chiar eram spectator acum vreo 2 saptamani cand ati intrat pe mainuri vs un team de talibani de 1.9k si dupa ce ai picat healerul ati inceput sa spamati pe say "joci bine" "cel mai prost rsham", stiind foarte bine ca ala nu intelegea ce scrii tu acolo. Asa ai facut si cu mine, de fiecare data si tu si Turbo si la 3s si la 2s ati suferit ca niste prosti si l-a,m batut pe turbo si pe monk si pe priest si pe tine pe elemental te-am scos din queue. Nimeni nu poate sa spuna ca nu sunt top 5 pvp locks pe server, si daca vreun lock neaga asta ii dau challenge oricand sau best of 5 la twos si poate sa intre cu cine vrea el si sa joace orice spec vrea.

@evydence

N-ai inteles absolut nimic din topicul celalalt. Pare rau.

@fair

Resque (offchar) e r1 horde rsham in ladder la 2s - locul 70-100. Darckness ,Dwcristi (hpala), Jadefox, Sitonas, Meck(mw) - sunt singurii healeri in top 50 de la H - niciunul nu e comp. Nu vreau sa fiu arogant dar mai mult de 6-7 healeri de la H nu merita sa faca arene cu mine.E greu sa ajungi top 10 in conditiile astea - probabil ca as reusi cu un rdruid/rsham bun - cei mai buni s-au transferat recent la A. Kindredz nu a vrut niciodata sa faca arene cu mine. Poate un dk sau warr bun sa faca top 10 la h ~ lock in niciun caz - poate ca Doru daca ar fi fost activ s-ar fi mentinut in top 10 in conditiile de fata.. Cu 5 hordaci in top 50 mi-e greu de crezut.

@Padurarul

Pony zone e in alta parte.


Cand ma gandesc ca acu` 3 luni suferea lumea la mine de pvp, radea dreq de mine in arena si acum pot sa ma bat de la egal la egal cu orice player de top.




Am toate titlurile PvP pe Freakz, am jucat in echipa cu toti Gladiatorii de pe Freakz si impotriva lor. Am fost foarte bun!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 01-12-2016, 02:33:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca de obicei o dati in balarii.
Terminati cu prostiile astea pe viitor sau zburati instant.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burebysta, 01 December 2016 00:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    


The time now is 29-04-2024, 02:21:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x