User
Pass
2FA
 
 

Ma pot juca pe sv asta in liniste ?si sa il omor pe 3 dx ?
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message4621
Adryan_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2011 19:38)
Joined: 11 Feb 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 11-02-2011, 02:23:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare

Nick joc : Adryan_

Am si eu o problema cu "adminul" 3 dx sau 3xd cu il cheama in fine
Ne jucam pe nuke_rarea si dupa ce am cazut de pe un zid si am murit am scris "ca.ca ma.ca" (exact asa) si mia dat gag 5 min . L-am intrebat pe u@ de ce mi-a dat gag si a raspuns "ca asa". Dupa o runda i-am dat head si am scris culcat ( sa ai fac in ciuda ) dupa care mi-a dat ban 5 min. Dupa cele 5min am intrat iar dupa care mi-a scris ceva el mie ( ca sa imi faca in ciuda cica ) si iam spus : acum vrei sa te injur sau ce? . El a zis ceva de genu : pai daca ma injuri iti dau ban 1000 min. I-am raspun ca deaia nu mai pot eu de banul lui = pac mi-a dat ban. Am dat rr la internet si am intrat iar si am jucat 5 min l-am omorat mi-a dat distroy sau ce comenzi aveti voi ca sa iti distruga cs-ul . Dupa 2 min am intrat iar cu alt nick m-am jucat ce m-am jucat si mi-am schimbat iar nickul in adryan_ si i-am zis sa nu imi mai dea ban ca oricum intru iar ,dar vreau sa stie cand il omor eu sa moara de ciuda cand vede adryan_ kill 3 dx: -) . Normal ca mi-a dat iar distroy . Si cum ma vede pe sv cum imi da distroy . Am crezut ca nu e copil care are 10 ani sa nu se potoleasaca ( inteleg 1,2 ori da mai si incetezi) dar el batman batman.


In fine : Deci nu vreau sa imi schimb . Nu vreau sa joc cu alt nick doar pt ca e ala ...........! cum eu trebuie sa il suport pe el asa trebuie sa ma suporte si el pe mine .
Nu v-am cerut sa ai scoateti adminul ca nus de cand joaca el aici dar macar sa nu mai sufere atata
Si sa nu va aud cu :i-am dat ban ca a avut cod (sau daca am avut adu dovezi si te cred)

Cred ca mi-ati inteles pct de vedere
Si sper ca nu v-am plictisit

Maine sper sa ma pot juca in liniste si sa il omor pe batman - - be happy

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 11-02-2011, 02:29:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poftim ?
interesanta poveste , sigur ai postat unde trebuie ? nu de alta , dar nu avem admin cu numele asta
apropo , daca stresezi un admin / il provoci , gag.ban si/sau ban permanent , depinde de caz.
... asteapta raspunsul unui owner , eu unul nu stiu pe nimeni ...ce ai zis tu acolo.
bafta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 11-02-2011, 03:57:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca e vorba de xdi , daca imi ziceai mie culcat aveai 1000 de min direct - . culcat ii zici cainelui tau de acasa , nu unui jucator (mai ales unui admin) . nu ai respectat banu ai luat *** , mi se pare de bun simt .

De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 11-02-2011, 09:13:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiti seriosi voi cand folositi cuvantul "mars" nu o mai luati voi ca pe o jignire. Dar cand va zice cineva culcat repede sariti la gatu lui cu un ban. Hai ca acum dati dovada de "importanta" pe server cu aceste banuri date aiurea.


Culcat in mai multe sensuri inseamna:
- a dormi
- a sta pe burta
Si toate celelalte care le mai gasiti voi in DEX. Eu unu nu cred ca e o jignire la adresa nimanui. Putea spune oricui tinand cont si de limbajul vostru.



Eu nu cred lt ca ii dadeai tu 1000 de minute ca iti spunea culcat. Pentru ca sti bine regulamentu si sti bine ce "discutii" sunt pe chat si chatul adminilor cu admini in persoana si limbajul lor de spui ca este din jungla.





Playlist javRIX



Last edited by Chrys on 11-02-2011, 09:21:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 11-02-2011, 09:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xd sper ca e codat ...altfel daca a primit *** pentru altceva ai +1 warn din start.
se da ban pentru "culcat" ? wtf? faceti-ma sa inteleg care e jignirea in cuvantul asta?
ce fel de admini suntem noi daca am da ban pentru culcat?
cat despre tine adriane faci o reclamatie cum trebuie si pui un titlu adecvat unei reclamatii daca vrei sa o iau in calcul :
1)model cerere unban
2)model de reclamatie.


cat despre asta

Lt : a scris
Code:
cred ca e vorba de xdi , daca imi ziceai mie culcat aveai 1000 de min direct - . culcat ii zici cainelui tau de acasa , nu unui jucator (mai ales unui admin) . nu ai respectat banu ai luat *** , mi se pare de bun simt .


a deci sa inteleg ca ti se pare de bun simt sa incalci regulamentu?foarte corect mod de gandi.nota 20.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 11-02-2011, 09:52:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e un bun exemplu de ce nu toti (din lista de admini) nu sunt facuti pentru acest acces. O fi zis si jucatorul ceva mai... necivilizat dar nu se comporta asa un admin care stie ce este respectul fata de jucatori. ORICE ar face un jucator catre un admin, iei masurile necesare DAR nu te compori la mintea lui prin afirmatii care te pun pe gandit: "ba ala de ce are admin?". In plus, nu a procedat corect de la bun inceput.

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 11-02-2011, 11:30:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe mine m`ar fi jignit daca mi`ar fi zis "culcat" in contextu ala . nu sunt cainele lui sa imi zica culcat , si nici nu cred ca avem aceeasi varsta .

@chrys : daca ai fi deschis dexu ai fi vazut si ca :
1. culcat (a se culca) = a intretine relatii sexuale
2. culcat (culcã) = comanda adresata animalelor de companie

si o intrebare twist , daca nu respecta 2 ban`uri , dand reset la router/conexiune si intrand pe server cu acelasi nick , ce se intampla ?

/edit : nu am zis ca xdi a procedat corect , a gresit cu banu dat , da adrian putea sa se duca direct pe forum nu sa dea reset si sa intre cu acelasi nick sa ii ceara explicatii.


De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 11-02-2011, 11:48:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adica daca eu jucam cu alt nume si ii ziceam culcat lu xd luam ban 5 minute si dupa poate intram iar...
imi dadea *** si ban 1000 de minute findca am intrat din nou?

sa inteleg ca ti se pare corect nu?

atunci dc mai e regula asta pe server?
Code:
11.Comanda *** se executa exclusiv asupra codatilor.


cel mai grav nu mi se pare ca a dat comanda de sus ci a incalcat exclusiv aceasta regula

Code:
1# Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 11-02-2011, 12:08:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am zis ca a procedat corect , eu intreb in general cum procedam cu un jucator care intra dupa 2 banuri consecutive (banuri care nu au expirat) ?

De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adryan_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2011 19:38)
Joined: 11 Feb 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 11-02-2011, 13:17:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci din cate vad mi sa cam dat dreptate
Pt nelamuritii :
I-am zis culcat dupa ce la-am omorat : culcat (Cand esti mort nu te mai poti ridica)

Comanda culcat se foloseste si in armata (Daca asta ineamna jignire ar trebuii ca toti soldatii se se impuste intre ei pt ca s-au simtit jigniti)

Am luat disrtoy dupa ce am reintrat pe server dupa cele 5 min de ban
Niciodata nu l-am injurat ( cand i-am cerut explicatii mi-a dat iar ban ) Au fost mai multi admini aseara deci se poate verifica daca l-am injurat sau nu


Lt^ tu daca ai lua ban aiurea nu ai intra sa ceri explicatii ? De mentionat am intrat de vro 10 ori dupa ban ( din care vro 5 distroy). Ai lasa toti copiii sa asi bata joc de tine ? eu unul nus peroana sa inghit tot ce se poate mesteca


Totul a plecat da la gagul : am scris "ca.ca ma.ca " dupa ce m-am sinucis din gresala ( se poate da gag pt asa ceva? ) (n-am dat niciodata retry dupa gag)
Astept o replica a adminului in cauza .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 11-02-2011, 13:32:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OFF:
TwisTer wrote:
adica daca eu jucam cu alt nume si ii ziceam culcat lu xd luam ban 5 minute si dupa poate intram iar...
imi dadea *** si ban 1000 de minute findca am intrat din nou?

sa inteleg ca ti se pare corect nu?

atunci dc mai e regula asta pe server?
Code:
11.Comanda *** se executa exclusiv asupra codatilor.


cel mai grav nu mi se pare ca a dat comanda de sus ci a incalcat exclusiv aceasta regula

Code:
1# Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.

Fi ma serios,deja domnii admini dau *** ca le vine lor.Spre exemplu joaca Tiger_Sandokan,ia gag fara motiv,trece gag`ul si intreaba adminul cu pe ce motiv i`a dat gag,raspunsul lui believe. fiind
Code:
"believe. :  taci acolo ca te'ndoi de nu mai ramai la noi"
.Ia din nou gag pe motivul "*SPEC* believe. : ma calci pe nervi" si revine,dupa care ia ban pt retry...corect dat.In fine,revine pe server spunand
Code:
"(Jucator) Tiger_Sandokan: ai vazut ma ara asa face mereu el ca nu ma sufera. maprovoaca si dupa da ban sau gag degeaba"
-aici avand dreptate,deja adminii inatarata playerii ca sa ii baneze...sa fim seriosi.
Urmeaza
Code:
"ADMIN believe.: *** Tiger_Sandokan
Tiger_Sandokan :  I'm too retarded for this game."
-si acum sa`mi spui tu twister,privind acel regulament,e normal ce se intampla?...S-a cam dus de rapa tot.N`am nimic cu niciun admin,si sa nu aud vreun comentariu de la believe.Am dat un exemplu care NU E DE URMAT,am inteles ca te`a enervat,dar nu mai recurgeti la gesturi de genul.

ON:Mult prea exagerat XD!,chiar nu ma asteptam.


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 11-02-2011, 13:48:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adryan_ wrote:
Deci din cate vad mi sa cam dat dreptate
Pt nelamuritii :
I-am zis culcat dupa ce la-am omorat : culcat (Cand esti mort nu te mai poti ridica)

Comanda culcat se foloseste si in armata (Daca asta ineamna jignire ar trebuii ca toti soldatii se se impuste intre ei pt ca s-au simtit jigniti)

Am luat disrtoy dupa ce am reintrat pe server dupa cele 5 min de ban
Niciodata nu l-am injurat ( cand i-am cerut explicatii mi-a dat iar ban ) Au fost mai multi admini aseara deci se poate verifica daca l-am injurat sau nu


Lt^ tu daca ai lua ban aiurea nu ai intra sa ceri explicatii ? De mentionat am intrat de vro 10 ori dupa ban ( din care vro 5 distroy). Ai lasa toti copiii sa asi bata joc de tine ? eu unul nus peroana sa inghit tot ce se poate mesteca


Totul a plecat da la gagul : am scris "ca.ca ma.ca " dupa ce m-am sinucis din gresala ( se poate da gag pt asa ceva? ) (n-am dat niciodata retry dupa gag)
Astept o replica a adminului in cauza .



a exagerat , da tu dupa banu de 1000 trebuia sa vii direct pe forum , asta a fost greseala ta. cat despre "culcat" e aceeasi chestie ca si la "marsh" , mai bine nu folositi cuvantu , dupa cum am zis mai sus "culcat" are aplicare si in domeniul dresajului animalelor .


De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 11-02-2011, 14:02:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici eu nu aº suporta sã vinã tot neghiobul sã îmi zicã culcat. Nu mã cunoºti, nu ne permitem. Iar dacã eu spre deosebire de un player de rând fac ceva pentru serverul asta consider cã am dreptul sã cer puþin respect. Dacã îmi zicea culcat îi dãdeam imediat 100 de minute ban, iar cum el ar fi sfidat pedeapsa în caz cã nu se potolea dupã vreo 3-4 ban-uri recurgeam la *** neavând altã armã.

Cât despre banul de 1000, e exagerat.

@twister:
Quote:
se da ban pentru "culcat" ? wtf? faceti-ma sa inteleg care e jignirea in cuvantul asta?


E obrãznicie ieftinã. Normal cã nu e jignitor, dar nici ceva frumos nu e. În glumã nu am nicio treabã dacã îmi zice un cunoscut.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 11-02-2011, 15:05:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paz acolo era ziua cand faceam rime, deci pur si simplu era o gluma faza cu te'ndoi .. dar vad ca ai pastrat-o pentru vreo reclamatie cv - ... de ce nu ai facut-o ? poate asa scapati naibi de mine - ... prieteni,prieteni,dar painea e pe bani deci, nu? si zici ca nu ai ceva cu nimeni ... lasa chestiile astea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 11-02-2011, 15:59:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
xd sper ca e codat ...altfel daca a primit *** pentru altceva ai +1 warn din start.
se da ban pentru "culcat" ? wtf? faceti-ma sa inteleg care e jignirea in cuvantul asta?
ce fel de admini suntem noi daca am da ban pentru culcat?


I-a dat *** pentru ca a dat retry dupa ban, daca tin minte bine.
Insa oricum si-au cam luat-o in cap toti adminii relativ noi. Cand a vazut ca se Adrian se linisteste, xD a inceput sa se ia de el.. se vede totul in loguri.


Offtopic:

Am si eu o nelamurire...
In conditiile in care bmb este pusa si cu inca cel putin 4-5 coechipieri in viata, eu ca terorist am voie sa ma urc pe harta?

S-a pus bmb direct, adica eu abea ajunsesem sus si bmb era deja pusa(nuke_rarea; cat sa-mi ia sa ma duc sus? 10-20-30 secunde maxim, cu indulgenta).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 11 February 2011 18:36



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-04-2024, 12:08:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x