User
Pass
2FA
 
 

Mists of Pandaria
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message99381
adiman0011

[Creep]



Status: Offline
(since 04-04-2019 14:25)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 676, Topics: 45
Location: Iasi

Reputation: 175
Votes: 17

 
Post Posted: 19-06-2012, 23:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce va revoltati pe tema asta atat.jocul in sine inlaturand panda va fi super,toate chestiile noi clasele refacute bla bla,sariti ca niste copii de 9 ani 'mami numi place aia nu mi-o cumpara,vreau ceva mai calumea' incercati sa vedeti partea frumoasa a jocului plus ca nu te pune nimeni sa joci panda..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FaithOfDarkness

[Shade of death]



Status: Offline
(since 03-06-2018 15:03)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 1067, Topics: 28
Location: Look behind you

Reputation: 60.2
Votes: 15

   
Post Posted: 20-06-2012, 13:24:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adiman0011 wrote:
Nu inteleg de ce va revoltati pe tema asta atat.jocul in sine inlaturand panda va fi super,toate chestiile noi clasele refacute bla bla,sariti ca niste copii de 9 ani 'mami numi place aia nu mi-o cumpara,vreau ceva mai calumea' incercati sa vedeti partea frumoasa a jocului plus ca nu te pune nimeni sa joci panda..

Pai deocamdata nu le place la cei care nau jucat(in mare parte vreau sa zic) eu nam nicio problema am cateva neplaceri la cateva schimbari minore dar imi place expansionul tot ce numi place e ca atunci cand or sa apara servere private cu MoP freakz o sa piarda probabil din playeri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mirelxxl
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-04-2014 20:39)
Joined: 20 Apr 2011
Posts: 424, Topics: 36
Location: Italy

Reputation: 101.6
Votes: 5

 
Post Posted: 22-06-2012, 00:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu inteleg oamenii care critica lucrurile inainte sa apara... mop o sa fie mult mai misto decat cataclysmu (parerea mea) , desi singurul lurcu care ma deranjeaza este clasa hunter care este prea op in pvp daca ramane cum e pe beta - cause i am a mage


http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Marshlol/
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/M%C3%A1rshlol/
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Marshl%C3%B3l/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 22-06-2012, 00:33:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mirelxxl wrote:
desi singurul lurcu care ma deranjeaza este clasa hunter care este prea op in pvp daca ramane cum e pe beta - cause i am a mage

Nu cred cã se va schimba vreodatã lucrul ãsta..

Pe mine nu mã încântã deloc ideea asta de fun spells + o mulțime de spelluri noi. Cel mai bine era în TBC, easy mode, sau în WotLK, cu noile talente+glyphs.
Încã nu mã pronunț despre cum va fi, pentru cã nu am jucat beta. Din ce am vãzut prin clipuri, pare cã va fi un expansion foarte reușit. Și nu, nu voi juca Pandaren, la fel cum nu am jucat niciodatã Worgen/Goblin.
Monk-ul însã pare ceva interesant ca healer, e o cominație între eficiența unui priest și mobilitatea unui resto druid. Este exact ceea ce voiam sã joc eu. Un priest mobil, care sã nu fie ținut în slow de orice random warr/rogue.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rooosmeee1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 11:35)
Joined: 01 May 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 24-06-2012, 11:11:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma eu am zis ca aia care se duc direct de pe un wow pe altu evident ca se duc pe alte servere ca nau rabdare dupa freakz dar ce nu inteleg uni e ca imediat ce pun si pe blizz e usor sa se puna pe alt server. Nu pot explica exact cum.
Uitativa la cati player sunt on.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gygyorggy

[DK POWER>ANY CLASS]



Status: Offline
(since 08-10-2017 12:17)
Joined: 25 May 2012
Posts: 176, Topics: 76
Location: Romania

Reputation: 132.2
Votes: 47

 
Post Posted: 27-09-2012, 07:59:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackSun wrote:
Expansion-uri sa curga, calitatea conteaza mai putin.
Sa iasa baaaaaaaaaaanu'!

Dupa worgosaurus rex mai baga si pandarozaur, abia astept sa joc peste cativa ani cu o gaina cu plete care trage cu raze laser.

Btw, de pe lista aia poti sa tai jumate, inca asteptam noile dansuri promise in WotLK si un PvP decent.


poate o gaina cu lasere nu ar fi atat de rea - . oricum e super tare jocul,o sa vedeti criticile...mai ales fata de celelalte jocuri care exista....copii unu dupa altul,fara vreun haz.....si cu spiritul lui Metin2. Pandaria macar arata bine si e distractiv....-
BRAVO BLIZAZARD!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ingineru

[MetalHead]



Status: Offline
(since 16-03-2014 23:01)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 396, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: 110.5
Votes: 10

 
Post Posted: 27-09-2012, 10:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jocu e prea misto degeaba va dati cu parerea daca nu incercati
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speedballz

[Hero in training]



Status: Offline
(since 03-03-2014 01:15)
Joined: 23 Feb 2010
Posts: 234, Topics: 60
Location: Romania

Reputation: 47.5
Votes: 7

 
Post Posted: 27-09-2012, 12:44:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noul expansion mi se pare cu mult si peste Cata ba chir tind sa cred ca e mai bun si ca WOTLK, chiar daca pandarenii au fost creati ca gluma clasa noua de monk aduce mai multe chestii noi care merita incercate.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 27-09-2012, 14:45:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

V-a lovit pe toti acum ciocanul nostalgiei ? Jucati acolo Mop si peste o saptamana va gatrantez ca nu o sa va mai plangeti .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 27-09-2012, 14:50:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

speedballz wrote:
Noul expansion mi se pare cu mult si peste Cata ba chir tind sa cred ca e mai bun si ca WOTLK, chiar daca pandarenii au fost creati ca gluma clasa noua de monk aduce mai multe chestii noi care merita incercate.


Ar trebui SA CITESTI si vei observa ca aceasta rasa numita Pandaren nu a fost creata in gluma!

Cand a fost lanseara live s-a explicat ce si cum cu aceasta rasa pentru oamenii care nu au habar, gen TU!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Angelrune

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-02-2014 15:36)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 217, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 5

Post Posted: 27-09-2012, 14:57:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru hateri:
Code:
Q: If you had unlimited resources and unlimited funds, what would you add to World of Warcraft?
A: That is an interesting question. I think if we could just wave our magic wand it would be really great to up the graphic fidelity of the entire game and get it up to where the other games are at these days. I think World of Warcraft ages really well, but it still ages. I think people would be really excited if we were able to bring that up to modern day graphics standards.

Sursa: MMO-Champion

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 27-09-2012, 15:24:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ce se revolta lumea cu privire la pandaria? raspunsul e simplu. Au refacut gameplayu, astfel aproape toti sunt acum egali la skill, de la cel mai noob si pana la cel mai pro iar chestia aia ii sperie pe multi (" cum eu super mega imba gladiatoru sa invat sa joc wow din nou? ")
O problema asemanatoare a fost si cand s-a trecut de lich king la cataclysm, dar in mare parte gameplayul si abilitatile au ramas aceleasi.
Lumea o sa se joace pandaria..pentru ca arata fun:) si e ceva nou

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cross3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2012 22:40)
Joined: 10 Sep 2012
Posts: 26, Topics: 3
Location: United Kingdom

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 27-09-2012, 15:51:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faithless wrote:
speedballz wrote:
Noul expansion mi se pare cu mult si peste Cata ba chir tind sa cred ca e mai bun si ca WOTLK, chiar daca pandarenii au fost creati ca gluma clasa noua de monk aduce mai multe chestii noi care merita incercate.


Ar trebui SA CITESTI si vei observa ca aceasta rasa numita Pandaren nu a fost creata in gluma!

Cand a fost lanseara live s-a explicat ce si cum cu aceasta rasa pentru oamenii care nu au habar, gen TU!


de fapt are dreptate, rasa a fost creata ca o gluma. uite si dovada (de pe wowwiki):
"The pandaren started as a creation of the Blizzard artist Samwise Didier and an April Fool's joke, but they got a massive response from Warcraft fans. In the first BlizzCast episode launched on Jan. 10, 2008, Samwise recalled the process to the creation of the Pandaren April Fool's page: "But so we put that up in there and everyone was like “Oh my God! A PANDA RACE? That’s kind of cool!” And I’m like “Are you kidding me, really? You want to see pandas in Warcraft III or whatever?”" Soon, they were included in the Warcraft III expansion and Chris Metzen began to write them into the game lore. Due to this popularity, pandaren were rumored to be the new playable Alliance race to be introduced in the Burning Crusade expansion."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 27-09-2012, 15:59:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blizzard server during MoP launch:


Pandaren riding a new tgc fun item:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 27-09-2012, 19:11:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faithless wrote:
speedballz wrote:
Noul expansion mi se pare cu mult si peste Cata ba chir tind sa cred ca e mai bun si ca WOTLK, chiar daca pandarenii au fost creati ca gluma clasa noua de monk aduce mai multe chestii noi care merita incercate.


Ar trebui SA CITESTI si vei observa ca aceasta rasa numita Pandaren nu a fost creata in gluma!

Cand a fost lanseara live s-a explicat ce si cum cu aceasta rasa pentru oamenii care nu au habar, gen TU!

De fapt CHIAR a fost o gluma, iar rasa a fost expusa prima data pe data 1 aprilie, ca o farsa adusa playerilor de warcraft, acestora le-a placut și așa a luat naștere panadrenul. OH WAIT.. asta s-a spus chiar la lansare, pentru cei care nu au habar, gen TU.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 28 September 2012 19:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Next    


The time now is 10-05-2024, 21:43:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x