User
Pass
2FA
 
 

[Model] Cerere Lider
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3612
AlynGG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2019 18:51)
Joined: 28 Apr 2019
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 03-05-2019, 00:04:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname-ul din joc: AlynGG

Level-ul pe care il deti(minim 5): 3....il voi face

De cat timp joci SA:MP(spune in ani daca ai): 3

Varsta(reala): 13

La ce factiune vrei lider(spune numele factiunii complet nu prescurtat): News Reporter

De ce vrei sa fi lider(minim 30 cuvinte) : Din simplul motiv ca vreau sa am si eu un rost, si sa imi fac un nume pe acest server am decis sa tintesc sus si sa fac acesta cerere de lider la factiunea respectiva). Deoarece sunt o persoana capabila din multe puncte de vedere in materie de San Andreas Multi Player sunt omul potrivit pentru aceasta functie. Am un vocabular adecvat, sun un baiat educat, matur cu capul pe umeri. Post sa imi asum orice responsabilitate, si aceasta factiune dupa parerea mea este o responsabilitate destul de mare, dar cu taota asta nu vad ce ma poate impiedica sa o pun la punct si sa fac din ea o factiune de renume pe aces server. Voi alege membrii factiunii cu atentie si imi voi forma o echipa cu care sa pot colabora foarte bine din toate punctele de vedere.

In ce interval de timp esti dispus sa joci?(pe server nu sa:mp): Pai sunt nou dar voi acorda 3-5 ore.

La ce factiuni ai mai fost lider(daca n-ai mai fost la nimic pune un "-"): LSPD si HITMAN

Te descurci cu forumul/discordul ?(pentru a accepta persoana in factiune): Da

Descrierea ta in general(minim 50 cuvinte): Greu de vorbit cand e vorba de mine...Daca ar fi sa incep cu ceva as incepe cu faptul ca-mi placesa mi se zica pe al doilea nume,Alin.Iubesc vara si o voi zice in toate descrierile personale.Iubesc caldura,zilele lungi si absolut tot ce tine de ea. Sunt optimist pana in ultima instanta,social mai tot timpul si ca multi de varsta mea dependenta de fenomenul "hi5" simessenger. Ar fi atatea de zis...Eu sunt 2 persoane intr-una fiind zodia Fecioarai, sunt schimbator si de multe ori mi se spune ca sunt de neinteles. Nu-mi place niciodata solutia de mijloc,tind mereu spre o extrema sau alta ,datorita dualitatii personalitatii mele. Sunt putini cei care ajung sa ma cunoasca intru totul. Poate si pentru ca pe multi ii tin departe doar prin felul meu de a fi. Ma ghidez dupa motto-ul "Totul sau nimic" tocmai pentru ca nu-mi place calea de mijloc...Imi place sa am multe persoane in jurul meu pentru ca ma simt bine cand socializez,dar prietenii adevarati ii pot numara pe degete...Cand am un scop,fac absolut orice imi sta in putinta

C-ati co-lideri ai voie in factiune(poti afla asta din regulamentul respecitvei factiuni): 1

Ai citit tot regulamentul factiuni(spune "Da" sau "Nu"): Da



Last edited by AlynGG on 03-05-2019, 00:05:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 1Shoot, 11 August 2019 16:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 27-04-2024, 07:05:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x