User
Pass
2FA
 
 

Mute Manvall
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3564
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2010, 14:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

|Nixon| wrote:
Mute aman2 -


Vai dom'le...puteam trai si fara parerea ta


[


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrutyger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2011 11:41)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 44, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 140.6
Votes: 6

Post Posted: 29-07-2010, 14:14:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da team vazut in poza de la meetingul din Bucuresti...eu nu am intrat pe tine sa te injur direct........u mai jignit eu te-am jignit ..eu vroiam sa fac tradeuri .Flex sau cn zici ca a a luat ban ptr injurat...o fi injurat un gm......Din cate stiu eu nu se da ban ptr niste jigniri adresate unui mucos .
O jignire duce catre alta baiete u incepi si u acuzi ..ti-am zis ca se intampla cva ciudat cu tn.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2010, 14:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andrutyger wrote:
Da team vazut in poza de la meetingul din Bucuresti...eu nu am intrat pe tine sa te injur direct........u mai jignit eu te-am jignit ..eu vroiam sa fac tradeuri .Flex sau cn zici ca a a luat ban ptr injurat...o fi injurat un gm......Din cate stiu eu nu se da ban ptr niste jigniri adresate unui mucos .
O jignire duce catre alta baiete u incepi si u acuzi ..ti-am zis ca se intampla cva ciudat cu tn.


Nu am fost la meeting "dasteptule".
Eu doar ti'am zis k nu stii sa citesti...in anunt scria clar LA HOARDA...si tu incepi cu dume k alianta e baza...si ti'am zis k nu stii sa citesti...iar tu ca un june razbunator :Mata nu stie sa citeasca...


[


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrutyger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2011 11:41)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 44, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 140.6
Votes: 6

Post Posted: 29-07-2010, 14:23:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma jignesti pe fata a????? u vrei probleme .."desteptule' ce vrea sa insemne asta?
eu incercam sa rad sa glumesc.........zicand ca alianta e tare,,,,,sunt multi copii de 10-12 pe sv..nush u cati ai dar nu conteaza ,care daca le zici ca acolo e mai frumos acolo se duc...nu ti-am citit tot anuntul ,ti-am propus o oferta ,ai refuzat-o dar u ai continuat :"nu sti sa citesti" ,asta ma deranjat ,pentru ca toti sunteti tari in fata pcului ,,,,mai stiu pe cativa.
Am alergie la oamenii ca tine!!! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2010, 14:27:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andrutyger wrote:
Ma jignesti pe fata a????? u vrei probleme .."desteptule' ce vrea sa insemne asta?
eu incercam sa rad sa glumesc.........zicand ca alianta e tare,,,,,sunt multi copii de 10-12 pe sv..nush u cati ai dar nu conteaza ,care daca le zici ca acolo e mai frumos acolo se duc...nu ti-am citit tot anuntul ,ti-am propus o oferta ,ai refuzat-o dar u ai continuat :"nu sti sa citesti" ,asta ma deranjat ,pentru ca toti sunteti tari in fata pcului ,,,,mai stiu pe cativa.
Am alergie la oamenii ca tine!!! -



Dar normal k ti'am zis k nu stii sa citesti...ce sa inteleg din EU :La hoarda TU:vrei la Ally?...."desteptule" inseamna k nu ai stiut ce sa mai minti si ai zis k ai poza cu mine de la meeting unde din cate stiu nu am fost...dar lasa dom'le ai poza cu mine de la meeting...uploadeaza poza pe aici sa o iau si eu :o


[


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrutyger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2011 11:41)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 44, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 140.6
Votes: 6

Post Posted: 29-07-2010, 14:36:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer eu mint de felul meu dar fetele - nu baietii...credema nu am inclinatii dastea..tiam pus o intebare u mi-ai dat replica o jignire.
Nu stii sa citesti=idiot,analfabet ,etc ..Daca asta nu e jignire atunci ce e.Te-am intrebat frumos vrei la ally?Ca daca eu vreau char la ally ,,,sa zicem prin absurd..si u imi dai o oferta mai buna la H cu 3/5 pise s8(am dat un exemplu) loigik ca acept oferta mai buna indiferent de factiune.Sa zicem ca u vroiai la h ,eu iti oferam pe charu ala de 5,5kgs unul de 6k la ally...aceptai? raspunde sincer
Poate m-am inselat cu poza..sau u nu vrei sa recunosti...asta e alta chestie si este OT .
eu zic ca meriti un lung mute.Iti adresez o intrebare u imi raspunzi cu o jignire...clar taran.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2010, 14:39:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andrutyger wrote:
sincer eu mint de felul meu dar fetele - nu baieti...credema nu am inclinatii dastea..tiam pus o intebare u mi-ai dat replica o jignire.
Nu stii sa citesti=idiot,analfabet ,etc ..Daca asta nu e jignire atunci ce e.Te-am intrebat frumos vrei la ally?Ca daca eu vreau char la ally ,,,sa zicem prin absurd..si u imi dai o oferta mai buna la H cu 3/5 pise s8(am dat un exemplu) loigik ca acept oferta mai buna indiferent de factiune.Sa zicem ca u vroiai la h ,eu iti oferam pe charu ala de 5,5kgs unul de 6k la ally...aceptai? raspunde sincer
Poate m-am inselat cu poza..sau u nu vrei sa recunosti...asta e alta chestie si este OT .
eu zic ca meriti un lung mute.Iti adresez o intrebare u imi raspunzi cu o jignire...clar taran.


1.Charul nu e de 5.5k gs e de 5.8k gs retri pvp...5,5k gs prot
2.Nu exista s89 Surprise(Ai editat acum...prima data era 89)
3.Am venit cu guilda la hoarda DECI NU VREAU ALLY...
4.loigik?incep sa cred k nu stii nici sa scrii
5. "Mint de felul meu" ...si cum oferi credibilitate cand recunosti k esti un mincinos?
6.Cand am zis k nu stii sa citesti am facut doar o constatare...cu dorinta k pe viitor sa inveti sa citesti..


[




Last edited by alexx_fth on 29-07-2010, 14:48:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrutyger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2011 11:41)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 44, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 140.6
Votes: 6

Post Posted: 29-07-2010, 14:48:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mint de felul meu FETELE ....sau incerci sa ma faci mincinos?>>>>. am si spus fetele nu baietii .
am zis s8 si 9-le vroia sa fie paranteza.... -)) eu ti-am zis ca iti trb un control .
astea sunt greseli gramaticale ,ptr ca am scris repede ca ma grabesc si nu am timp sa discut cu un ***** .
dupa cum ai vzut ....am zis 5,5kgs este un exemplu toata acea chestie a fost un exemplu dar na ,u nu citesti tot, doar ce vrei u.
Si ce imi spui mie ca nu vrei la ally?? te-am intrebat cva?-)) omule nu te vad bine......
u cred ca poti citi doar o mica parte apoi iti bubuie creierul . -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2010, 14:50:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andrutyger wrote:
mint de felul meu FETELE ....
Si ce imi spui mie ca nu vrei la ally?? te-am intrebat cva?-)) omule nu te vad bine......


1."mint de felul meu FETELE" ce vrea sa insemne omg k nu inteleg..
2.ai zis k dak mi'ai oferi nush ce char la ally?esti si uituc omg...
3.nu ma vezi deloc...


[


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexxutz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2013 18:00)
Joined: 25 Feb 2010
Posts: 44, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 166.2
Votes: 4

 
Post Posted: 29-07-2010, 14:57:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

u are 2 *** loosers Frustrated in loc sa iesiti cu pasarica la un suc stati si o frecati pe foru:))G(ood)J(ob)..retards:-j
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
casperikz

[The Old God]



Status: Offline
(since 06-03-2021 18:17)
Joined: 17 Feb 2010
Posts: 2701, Topics: 303
Location: Romania

Reputation: -394.1
Votes: 100

 
Post Posted: 29-07-2010, 14:58:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai k o dati in off topic aiurea! nu va mai certati atat, un GM sa ia o decizie corecta si gata Rolling Eyes


Froster: Zohl unde crestinizarea ta esti?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|Nixon|
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2010 16:19)
Joined: 13 Jul 2010
Posts: 1232, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 14.4
Votes: 20

 
Post Posted: 29-07-2010, 14:58:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

|Nixon| wrote:
Mute aman2 -



I am Hunter - Play Free Online Games
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2010, 14:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexxutz wrote:
u are 2 *** loosers Frustrated in loc sa iesiti cu pasarica la un suc stati si o frecati pe foru:))G(ood)J(ob)..retards:-j


Tu de ce nu te duci?si astept si un warn pt injurii pe forum de la don juan asta


[


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrutyger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2011 11:41)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 44, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 140.6
Votes: 6

Post Posted: 29-07-2010, 14:59:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Totul este un exemplu ma !!!!!!nu conteaza numele charului,clasa sau rasa Am dat un exemplu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma deci u ma faci sa iti spun prost ..dar scuzama asa esti.Nu esti de vina ,asa e in familile mai neajutorate
Omule nu te vad bine-expresie ,care arata ca esti vai de tn si iti trb un medic
Quote:
."mint de felul meu FETELE" ce vrea sa insemne omg k nu inteleg..
-stiu eu din ce cauza nu intelegi!!!!


Quote:
sincer eu mint de felul meu dar fetele nu baietii...credema nu am inclinatii dastea
-prin asta am vrut sa mentinonez ca nu prea mint in general...cand mint ,mint doar fetele la o vrajeala:X .
Acum ai inteles "cultivatule" ?esti patologik de incuiat la minte.


 
Staff message (SeaGer):
 
1 warn pentru dublu post și offtopic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexx_fth

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-04-2023 19:53)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 1036, Topics: 108
Location: Bucuresti

Reputation: 188
Votes: 123

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-07-2010, 15:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andrutyger wrote:
Totul este un exemplu ma !!!!!!nu conteaza numele charului,clasa sau rasa Am dat un exemplu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma deci u ma faci sa iti spun prost ..dar scuzama asa esti.Nu esti de vina ,asa e in familile mai neajutorate
Omule nu te vad bine-expresie ,care arata ca esti vai de tn si iti trb un medic
Quote:
."mint de felul meu FETELE" ce vrea sa insemne omg k nu inteleg..
-stiu eu din ce cauza nu intelegi!!!!



1.Prietene nu ai coerenta in exprimare ...."Eu mint de felul meu fetele" .Nu mai tortura limba romana..
2.Poate sa fie expresie..dar in cazul tau nu ma vezi deloc
3.Familie neajutorata?=))vai de capul tau..
4.Si in joc nu vorbeam de un exemplu...vorbeam despre caractere de wow deja create,echipate si propuse spre trade...daca am zis la hoarda si tu ma intrebi dak vreau la ally.....ink o data iti zic k nu stii sa citesti


[




Last edited by alexx_fth on 29-07-2010, 15:05:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 29 July 2010 14:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 30-06-2024, 13:27:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x