User
Pass
2FA
 
 

Atentie! Aceasta este versiunea LowFi a topicului! Click aici pentru varianta originala.
Noutati si Discutii Server!
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message35395
AMG

[INACTIVE]

Post Posted: 27-06-2014, 14:32:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred cã se încadreazã acolo alea.
0 0
  
System of a Down
[Banned user]


Banned
Post Posted: 27-06-2014, 14:36:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A zis orice concurs chiar daca e de cs, samp wow etc deci se incadreaza
0 0
  
timmy-

[war3.freakz.ro]

Post Posted: 27-06-2014, 14:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mastermind un plugin pentru a putea trece coechipierii fara a mai face block !?
0 0
  
Mastermind

[Screwed Freak]

Post Posted: 27-06-2014, 16:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred.. asta ar modifica jocul, n-ar mai fi clasic. Creeaza avantaje, devine cam sf-ist..
0 0
  
System of a Down
[Banned user]


Banned
Post Posted: 28-06-2014, 00:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Perfect girls !

Nu, nu e photoshop, doar ma pricep la inspect elements -
0 0
  
mSx

[Account disabled]

Post Posted: 28-06-2014, 06:39:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pixelu albastru
0 0
  
mSx

[Account disabled]

Post Posted: 28-06-2014, 08:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se poate introduce din nou team flash?
0 0
  
Mastermind

[Screwed Freak]

Post Posted: 28-06-2014, 14:26:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bUghi, KsK, SharK ce se intampla cu grupul si pagina de facebook? Nu se posteaza nimic.. Era vorba de tutoriale, anunturi, stiri de pe forum etc..

Posturi unite automat, 28-06-2014, 15:26:23

mSx wrote:
Se poate introduce din nou team flash?


La fel.. creeaza avantaje mari si dispare din realism.. Si asa friendlyfire e cam mult dar a devenit un "must have"..
0 0
  
System of a Down
[Banned user]


Banned
Post Posted: 28-06-2014, 14:33:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ce ai vrea sa postam ? Nu e nici ostire noua, tot ce s-a intamplat in ultimul timp este postat acolo !
0 0
  
AMG

[INACTIVE]

Post Posted: 28-06-2014, 15:58:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mastermind wrote:

mSx wrote:
Se poate introduce din nou team flash?


La fel.. creeaza avantaje mari si dispare din realism.. Si asa friendlyfire e cam mult dar a devenit un "must have"..


No flash team mergea, a mai fost înainte, e un motiv în plus pentru a nu-i mai lua "familia la dans" lu' ãla din echipa ta care te orbeºte -.
În legãturã cu ff, nu e server de war ca sã fie activat. Care a zis de ff on -?
0 0
  
PaZuZu

[Account disabled]

Post Posted: 28-06-2014, 17:00:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar fã și tu un poll cu "No-team flash Da/Nu", sã aflãm ce vor și ceilalți admini. Mie unul mi se scoalã pãrul în cap când vãd cã se schimbã lucruri fãrã sã fie consultați și restul din staff. Also, e server public, dacã vrei high-skill și alte reguli existã servere de war. Eu intru sã fiu but între buți și sã râd pe chat, sã mã relaxez, nu sã înjur de nervi.
Also, poți încerca cu un poll și pentru ff, dar ãla deja cred cã ar fi aberant sã se introducã...
0 0
  
mSx

[Account disabled]

Post Posted: 28-06-2014, 18:11:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O seara a adminilor cand mai facem? -
Cu ff nu sunt de acord, ar fi haos pe server
0 0
  
Paragon

[The Chosen One]

Post Posted: 28-06-2014, 18:15:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mSx wrote:
O seara a adminilor cand mai facem? -
Cu ff nu sunt de acord, ar fi haos pe server

Nu trebuie ei sa fie de acord, aici daca se face seara adminilor, numai de admini depinde daca se tine sua nu, nu de altii care nu isi fac rutina zilnica la dependenta de CS.
0 0
  
Staropramen

[am si eu]

Post Posted: 28-06-2014, 20:07:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mSx wrote:
Da neo dar tinand cont ca avem nevoie de jucatori merge si asa, de la slot la admin e drum lung.


neo are dreptate

deja de cat timp o tinem asa? trebuie sa ne revenim.. se aproba aproape orice.

parca am fi disperati dupa cativa playeri, daca ne luam doar dupa activitate si nu si dupa caracter o sa avem doar admini copii care oricum nu or sa se tina.

deja ne-am facut o idee ca ''avem nevoie'' , ''avem nevoie'' , ''avem nevoie'' si neglijam orice doar ca sa le dam functii.
0 0
  
AMG

[INACTIVE]

Post Posted: 29-06-2014, 17:57:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mSx wrote:
O seara a adminilor cand mai facem? -


Ar merge. E vacanþã, alea alea. Nu s-a mai disputat de mai bine de-un an, so?
0 0
  
Mastermind

[Screwed Freak]

Post Posted: 29-06-2014, 18:05:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

System of a Down wrote:
Pai ce ai vrea sa postam ? Nu e nici ostire noua, tot ce s-a intamplat in ultimul timp este postat acolo !


Pai pe facebook de obicei se face trafic cu chestii interesante postate constant. De exemplu poti lua de pe net diverse tutoriale, poti prezenta pluginuri etc., le pui intr-un topic pe war3 si pe urma scrii pe fb cu link catre postare.. Asta e doar o idee.. Acolo trebuie sa fim cei mai activi..

Posturi unite automat, 29-06-2014, 19:05:38

Staropramen wrote:
mSx wrote:
Da neo dar tinand cont ca avem nevoie de jucatori merge si asa, de la slot la admin e drum lung.


neo are dreptate

deja de cat timp o tinem asa? trebuie sa ne revenim.. se aproba aproape orice.

parca am fi disperati dupa cativa playeri, daca ne luam doar dupa activitate si nu si dupa caracter o sa avem doar admini copii care oricum nu or sa se tina.

deja ne-am facut o idee ca ''avem nevoie'' , ''avem nevoie'' , ''avem nevoie'' si neglijam orice doar ca sa le dam functii.


A fost o perioada critica crede-ma si inca nu am trecut de tot de ea. O sa mai treaca ceva vreme pana o sa putem sa stam cu nasul pe sus si sa avem 1000 de pretentii..
0 0
  
AMG

[INACTIVE]

Post Posted: 30-06-2014, 14:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sã nu postez în cererea de unban,
Mastermind wrote:

Iar tu dani va trebui sa pui pozele sa le vedem si noi altfel vei ramane cu ban permanent.

îmi dã de înþeles cã aºtepþi niºte ss-uri, am I right? Nu i-a fãcut poze, alta-i treaba acolo. Mai uitã-te o datã.
0 0
  
Paragon

[The Chosen One]

Post Posted: 30-06-2014, 14:30:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Mastermind?
0 0
  
Mastermind

[Screwed Freak]

Post Posted: 30-06-2014, 14:39:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AMG wrote:
Ca sã nu postez în cererea de unban,
Mastermind wrote:

Iar tu dani va trebui sa pui pozele sa le vedem si noi altfel vei ramane cu ban permanent.

îmi dã de înþeles cã aºtepþi niºte ss-uri, am I right? Nu i-a fãcut poze, alta-i treaba acolo. Mai uitã-te o datã.


I s-au facut si poze, am verificat in log, mi le-a dat deja prin PM, asa ca termina cu "DERP" si dinastea..
0 0
  
Mastermind

[Screwed Freak]

Post Posted: 30-06-2014, 17:57:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce parere aveti de pluginul asta? https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=138824 sau asta https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=535282?p=535282
Practic poti inpinge usor jucatorii din jurul tau..
0 0
  
Paragon

[The Chosen One]

Post Posted: 30-06-2014, 18:00:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dublu post....Warn/Ban kkthxbye. Pare interesant acel plugin, merita incercat sa vedem cum merge.
0 0
  
mSx

[Account disabled]

Post Posted: 30-06-2014, 18:13:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, e util si daca esti intr-un colt si se pune unu in fata ta si nu se misca sau cand face cineva block
0 0
  
System of a Down
[Banned user]


Banned
Post Posted: 01-07-2014, 23:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bea, pazuzu .
0 0
  
Paragon

[The Chosen One]

Post Posted: 02-07-2014, 10:28:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nirvana ii ***-ul de KsK? Just asking, ca numele ala ii prea *** ca sa fie folosit de altcineva, cu exceptia lui KsK.
0 0
  
System of a Down
[Banned user]


Banned
Post Posted: 02-07-2014, 10:45:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zise NEO -
0 0
  
mSx

[Account disabled]

Post Posted: 02-07-2014, 10:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ksk cand eu iti zic ca e nume de *** nu ma crezi -
0 0
  
System of a Down
[Banned user]


Banned
Post Posted: 02-07-2014, 11:12:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ia 20 repp si taci -)
0 0
  
Paragon

[The Chosen One]

Post Posted: 02-07-2014, 11:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ohoho, KsK ii un *** smecher, il mituieste cu rep pe msx sa nu mai zica nimic. Nu vrea sa lase poporul de partea mea, slabanul -.
0 0
  
System of a Down
[Banned user]


Banned
Post Posted: 02-07-2014, 11:35:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- numai daca pun asta 8====D la vedere sunt de partea mea, nu am nev. de rep - mi-a zis sa-i dau ca are nevoie pt pariuri -
0 0
  
bUghi!

[Creep]

Post Posted: 02-07-2014, 18:12:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce sa verifici mastermind? - Nu se stie ce face ovidiu? intreaba toti adminii, uita-te prin mesajele care ti le-am dat cand a primit prima data ban sa vezi ce injuratura mi-a dat. NU ai ce sa verifici sunt si martori:))). Si oricum nu are ce cauta ca admin.
0 0
  
Mastermind

[Screwed Freak]

Post Posted: 02-07-2014, 18:17:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bUghi! wrote:
Ce sa verifici mastermind? - Nu se stie ce face ovidiu? intreaba toti adminii, uita-te prin mesajele care ti le-am dat cand a primit prima data ban sa vezi ce injuratura mi-a dat. NU ai ce sa verifici sunt si martori:))). Si oricum nu are ce cauta ca admin.


E vina voastra ca nu ii faceti reclamatie. Eu nu sunt Dzeu sa stiu tot..
0 0
  
Paragon

[The Chosen One]

Post Posted: 02-07-2014, 18:20:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Mai propun a treia oara chestia cu adminii care joaca cu alt nume? Ese parca a zis ca va pune in aplicare acest lucru, cu sanctiuni inca, dar nici o miscare pana acum vad ca.
0 0
  
System of a Down
[Banned user]


Banned
Post Posted: 02-07-2014, 18:21:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bajetii.. Nu mai bine ne cumparam o pereche de casti cu wallsi nu jucam in loc sa ne certam sau sa ne mai pese de codati ? Eu unul asa fac, probabil daca ma enerveaza codatul o sa reactionez ca nu mai am chef sa iau warnuri aiurea .. Nu o sa mai vedeti ban pt limbaj dat de mine, sau gag . Si asa am inceput sa joc si eu jumate la suta serios si deja tot sv zicrle ca am wall.. Multa bafta -
0 0
  
Mastermind

[Screwed Freak]

Post Posted: 02-07-2014, 18:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
^Mai propun a treia oara chestia cu adminii care joaca cu alt nume? Ese parca a zis ca va pune in aplicare acest lucru, cu sanctiuni inca, dar nici o miscare pana acum vad ca.


Mai exact? Si mie mi-a trecut prin gand de multe ori dar m-am gandit ca ar fi prea mult.. E o tara libera, faci ce vrei, ai barem etc.. Numele nu e problema, oamenii sunt..
0 0
  
Paragon

[The Chosen One]

Post Posted: 02-07-2014, 18:25:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai sa vedem, joci cu alt nume in timp ce colegii poate ar avea nevoie de cv ajutor sa zicem? Asa ii prima parte, a doua parte ii ca joci cu alt nume, ok, dar macar sa iti ti gura inchisa pe server, nu sa creezi probleme, apoi sa vi pe forum sa suferi ca dc te-a banat adminul mare si rau dupa ce ca ai gresit.
0 0
  
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Next    


The time now is 13-06-2024, 03:06:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x