User
Pass
2FA
 
 

O intrebare: Cum e cu tinta asta?
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues
Author Message18731
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 20-08-2007, 08:32:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu iti trebe mah nici un no recoil scrie urmatoarele in consola
Code:
cl_lc 0 cl_lw 0 cl_dynamiccrosshair 0
scrie astea si ar trebui sa nu ti se mai mareasca tzinta prea tare knd tragi/mergi -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S1dur

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-12-2020 18:05)
Joined: 18 Apr 2007
Posts: 1342, Topics: 78
Location: root

Reputation: 346.4
Votes: 10

Post Posted: 20-08-2007, 10:40:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in locu` tau nu te`as sfatui sa folosesti cl_lc 0 si cl_lw 0 ... astea parca sunt pentru ping :-" ... sau ***[/b]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BoggY

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2009 22:58)
Joined: 30 Aug 2007
Posts: 58, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.4
Votes: 4

Post Posted: 30-08-2007, 06:02:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
Din cate stiu eu nu poti, cel putin fara sa fie considerat cod. Am auzit de No Recoil [cod], dar nu stiu exact ce face, oricum e ceva de genul -

P.S.: Ti-am modificat titlul, nu de alta dar sa stie lumea despre ce e vorba


recoil = cand ti apasat pe clic continuu si tragi ... se ridica tinta in sus si nu il mai nimeresti
anti-recoil = poti sa ti apasat pe clic continuu si sa tragi si nu se mai ridica arma in sus si il nimeresti -

Alpha_Kill3r wrote:
1 cl_dynamiccrosshair este sa ramana tinta stabila cat timp te misti
2. Ar fii nasol pentru ca atunci toti nubii ar fii tari la cs.Sa stii cum sa tragi e o arta


1. cand mergi si cand schimbi arma nu se mai mareste tinta ... ( nu isi schimba marimea )
2. asta asa e

OffT : La no recoil arma nu se misca deloc nu e vorba de tzinta , tragi numai intr-un loc .

OnT : Nu exista asa ceva , singurul lucru care il poti face este sa te duci la optiuni -> multiplayer si sa selectezi sa fie tzinta cat mai mica
- - -[/quote]

cum sa nu se miste arma mai ? daca tragi cu iea ... se observa foarte clar cum iti trepideaza in mana si daca te duci la options si dai cea mai mica tinta cand mergi cu arma in mana tot se mareste tinta

S1dur wrote:
in locu` tau nu te`as sfatui sa folosesti cl_lc 0 si cl_lw 0 ... astea parca sunt pentru ping :-" ... sau ***[/b]

1. vorbeste frumos
2. inloc de ping ... poate ai vrut sa zici " scade fps`ul "

si acum sa va lamuresc pe toti
1. anti`recoil = scipturi = comenzi care se baga in cfg ( nu este .exe )
2. am bagat anti`recoil pe steam si am intrat pe server cu vac si nu am fost gasit,banat,etc , dar daca sunteti admin pe un server si vedeti un astfel de player cel mai bine este sa dati ban , dar faceti un demo inainte pentru orice eventualitate
ps : nu folosesc coduri , dar i`am demonstrat cuiva
3. cel mai bine este in felul urmator sa nu se mareasca tinta deloc cand mergeti .. cand trageti se mareste putin
Options>multiplayer si puneti tinta pe "small" apoi scrieti in console cl_dynamiccrosshair 0 si jucati cu arma pe mana stanga (dezavantaj) cei care vor sa ma contrazica ... sa o faca este diferenta mare la marirea tintei pe mana dreapta decat pe stanga

sper ca m`am facut inteles pentru toti -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Fixed issues  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 09-05-2024, 19:09:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x