User
Pass
2FA
 
 

O schimbare :)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show all posts

Vrei o schimbare?
Da
78%
 78%  [ 29 ]
Nu
21%
 21%  [ 8 ]
Total Votes : 37

Author Message6040
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 17-03-2014, 14:42:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau inca de la inceputul acestui topic sa lamurim de ce fac acest topic,nu doresc GM,nu fac asta ca sa ies din anonimat/sau din dorinta de afirmare,nu fac acest topic pentru ca imi pasa,pentru ca la fel cum eu am observat cum a ajuns acest server,au observat si alte persoane(a nu se intelege gresit,sa nu se inteleaga in nume de rau).

Adevarul este (adevarul cel putin vazut de mine si de alte persoane) ,ca acest server nu pot sa zic ca stagneaza,adevarul este ca serverul merge in jos,cate un pic sa zic asa zilnic.

De ce nu se doreste sa fie acest server ce mai mult?Nu cred ,refuz sa cred faptul ca nu se scot $$ din donatii.Se fac topicuri cu playeri care doresc o schimbare,dar staff-ul da doar topic close,and other shit* .

Dupa pererea mea,ultimele fixuri sunt asa de implutura doar asa ca sa puteti spune ca se face ceva,pe de o parte inteleg si faptul ca voi "Le Gm`s" nu primiti un $(asta din cate spuneti voi,adevarul doar voi il stiti).

Comparativ cu alte servere care doresc sa se afirme mai mult,vad la "vecinii" nostri ungurii vorbesc de serverul lor (ala ala,mare ,da ala) unde sugestiile jucatorilor au fost implementate,au fost promise multe lucruri pentru a incuraja PVP-ul (si ma refer aici la random bg`s,chest-ul din Gurubashi si multe altele) si nimica.


Desigur multi o sa vina si o ziceti ca imi bat gura ,ca este egal cu 0 ,chiar asa s-a ajuns ? la aceasta indiferenta? Pe sistemul "lasa ca merge si asa? ca doneaza fraieri" iar apoi cand donatiile o sa scada aproape de 0,bagam MOP sa doneze iara fraieri.

Nu cred ca sunt singurul care a observat aceasta atitudine de "mi se rupe" din partea Staffului (nu vorbesc de tot staff-ul bineinteles).

Post scriptum(PS): Toate greselile de ortografie,sunt pur intentionate.Toate cele bune.


//Later Edit: "Diferenta dintre noi si altii e simpla: Noi STIM ce facem si STIM ce VREA PLAYERU" s-a cam uitat acest "motto"



Last edited by Puccasita on 17-03-2014, 14:55:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 17-03-2014, 17:04:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am promis ca voi face eventuri gen 1vs1, 20vs20, stair event si-o sa ma gandesc si la altele. Deocamdata SUNT foarte ocupat cu job-ul si mi-e greu sa ma impart.

O sa fac o zona speciala, sa nu se poata ajunge decat cu teleport din partea unui GM.

Si same shit cu reprosurile. Celalalt server care tot mancati la ***** despre el e un rahat de server, care au jucat STIU despre ce vorbesc. TOATE, dar TOATE scripturile principale au fost furate de aici, pvp-ul e sub orice critica acolo. Acum NUMAI PUNETI BOTUL la vrajeala aia ieftina c-ar fi 10k players pe server, sunt o groaza de booti + se poate modifica ceea ce arata pe pagina, pe unii nu va duce capul ala deloc.

Vreti sa fie si pe Freakz asa? Sa intrati pe pagina si sa vedeti ca arata 7000 online? Cu ce dracu va ajuta?

90% nu aveti idee cat de greu este sa faci un script pentru o amarata de instanta 5man, dar pentru una de 10/25. Credeti ca daca era usor nu se implementa? Dar mentalitatea romanului este si va fi mereu aceeasi. DA FA CEVA IN **** MEA, esti GM, *** YOU, nu aveti o treaba, ratati, etc.

Dar macar 10% din voi daca s-ar interesa un pic si sa citeasca cat de cat cam cum se face un script, ce trebuie pentru a mentine un server, sa nu fie lag, CAT COSTA, ar fi perfect.

Acum daca s-ar pune FULL script la tot in 2 luni MAXIM ar veni lumea si ar sari ..da pune in **** mea Pandaria, ***** de gm, n-au o treaba si spectacolul vostru de 2 lei va incepe IAR si IAR. Cum am zis NEMULTUMITI sunteti si asa va fi mereu.

Good day.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 17-03-2014, 18:12:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Monotonie MAI mare ca pe Blizzard nu este pe nici un server.

Eu cel putin nu am ce face, decat sa frec duda. MI S-A acrit de Siege of Orgrimmar, de 3-4 ori pe saptamana SAME SHIT.

Si ganditi-va ca lumea plateste acolo si nu se plange cum o faceti voi. Urmatorul expansion (WoD) sigur va fi dupa luna noiembrie deci mai este mult de munca si asteptat. Vreti monotonie si sa platiti pentru ea? Go Blizzard.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 17-03-2014, 19:33:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Barnie joc din 2004, aceeasi guilda din 2009. Lasa-ma cu "nu-i plictiseala". Avem garosh pe 10hc si 25 normal. Suntem la Siegecrafter pe 25hc.

Sincer m-am saturat eu de same shit. In fine, fiecare cu parerea lui. Eu unul mi-e sila de Pandaria. Astept WoD, pana atunci am zis ca pauza!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 17-03-2014, 20:54:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nenead cand mai primesti astfel de mutes si ai dovezi PM me si se rezolva. Acum fiecare GM are cate un rol, sa zicem asa. Nu suntem degeaba, nu stii ce si cum se intampla la staff zone. Dar nu-i greu sa-ti dai cu parerea si sa arunci cu pietre:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 17 March 2014 19:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 09-05-2024, 21:48:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x