User
Pass
2FA
 
 

Off.Topic&Discutii.
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message8698
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 09-06-2011, 19:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interesant -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jockeras

[Enigma Owner]



Status: Offline
(since 10-06-2013 10:46)
Joined: 02 Sep 2008
Posts: 145, Topics: 10
Location: Undeva in Europa

Reputation: 284.2
Votes: 5

 
Post Posted: 09-06-2011, 19:41:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- , tin sa precizez ca in lipsa mea , M.V.P se va ocupa de subforumul Guildei (sper sa nu aud comentarii).
JohnJoker nu e rea idea care ai spus-o , o sa discutam despre asta cu toti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Remember_me

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2014 11:11)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 67, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 6

Post Posted: 09-06-2011, 21:02:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jockeras wrote:
Remember_me u ai cam fost inativ in Guild (ai preferat sa imbraci celalat char si pe charul din Guild l-ai cam abandonat) si din cate stiu eu nu mai esti in Guild (poate ai revenit , nu stiu inca asta)


Am fost , am intrat si voi ramane cu paladinul in guild . si stai linistit in legatura cu Raidurile voi fi la toate on si in raid:P
Eu ce zic aia fac.
Nu mai dau alte explicatii. Jockeru stie mai bine..


--->>>Respecta Si Vei Fi Respectat!<<<---
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jockeras

[Enigma Owner]



Status: Offline
(since 10-06-2013 10:46)
Joined: 02 Sep 2008
Posts: 145, Topics: 10
Location: Undeva in Europa

Reputation: 284.2
Votes: 5

 
Post Posted: 09-06-2011, 21:34:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu sunt Jocker - , ok man , am vazut ca esti in Guild (se mai intampla si mici neintelegeri)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M.V.P
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2011 19:13)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 839, Topics: 16
Location: Vestu Salbatic.

Reputation: 47.5
Votes: 11

 
Post Posted: 09-06-2011, 22:13:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jockeras wrote:
- , tin sa precizez ca in lipsa mea , M.V.P se va ocupa de subforumul Guildei (sper sa nu aud comentarii).
JohnJoker nu e rea idea care ai spus-o , o sa discutam despre asta cu toti

Yep asa se pare:D o sa ma mai gadesc la niste chesti misto pt forum - ,dar veniti si voi cu ideei.....postativa ideeile de ce si cum aici la off.topic si o sa le luam considerare.


Never give Up!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 09-06-2011, 22:29:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce va dati in cap care sa dea accepted si rejected -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M.V.P
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2011 19:13)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 839, Topics: 16
Location: Vestu Salbatic.

Reputation: 47.5
Votes: 11

 
Post Posted: 09-06-2011, 22:33:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nexusone wrote:
ce va dati in cap care sa dea accepted si rejected -

doar Eu,Joker si Volk o sa dam accept sau reject.....presupun - am sa vb cu joker si vedem.


Never give Up!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 09-06-2011, 22:47:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

meseria voastra nu e usoara! trebuie sa conoasteti toate specurile bune de PVE care merg pe sv asta calumea pt toate clasele si de aici incepe >>> sokete care trebuie pe spec , enchanturi , gliphs . mult succes.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M.V.P
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2011 19:13)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 839, Topics: 16
Location: Vestu Salbatic.

Reputation: 47.5
Votes: 11

 
Post Posted: 09-06-2011, 22:50:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nexusone wrote:
nu cred ca e normal sa dam DKP pe raidurile de 10 cel putin pe raidurile de 10n e prea de tot , e prea mare incurcatura adica guilda e 5.8+ ce ce inseamana ca depaseste toate itemele de icc 10n , bun atunci pt ce facem ca nu inteleg ? sa pierdem timp si sa facem DKP , adik eu merg in 25 hc sunt un player bun si iau DKP de acolo si nu am timp sa fac 10n si altu poate mai slab face si 10n si ia DKP si de acolo si imi ia mie itemu mult dorit .., , cu ce ne ajuta pe noi icc 10n? batem cumva LK 25hc dak ne imbracam de acolo ? itemele or sa ramana in bosi...
ar fi frumos sa va mia ganditi odata la a da DKP in raidurile de 10 . RS 10hc cred , si poate nici asta ar fi singuru care as zice DKP pt el. restu bun sa se faca cu guild da sa nu se de DKP pe ele... ganditiva ca ar fi si mai usor sa mentii guilda . multumesc pt intelegere , sper ca am postat unde trebuie daca nu imi ziceti ca o sa il sterg

Nexuxone te rog posteaza la Off.Topic&Discutii.,doar aici se discuta problemele nu pe acele topicuri.......cat depre parerea pe care ai spuso stai linistit nu sa fixat inca Dkp sistem nu am apucat sa vb cu joker si de Dkp asa ca am intrebat in guilda si am pus dupa cum i sa zis.....deci am sa modific si o sa discutam problemele doar la OFF>TOPIC& DISCUTII.
Nu mai postati aiurea in alte topicuri.!!!

Posturi unite automat, 09-06-2011, 23:50:58

Nexusone wrote:
meseria voastra nu e usoara! trebuie sa conoasteti toate specurile bune de PVE care merg pe sv asta calumea pt toate clasele si de aici incepe >>> sokete care trebuie pe spec , enchanturi , gliphs . mult succes.
\
da stiu si inteleg si stiu ce am de fakut trage o privire la guilda HUGE de pe celalalt realm si vezi ca tot eu ma ocup de recrutari -


Never give Up!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
iulian100

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2017 05:08)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 121.9
Votes: 3

Post Posted: 09-06-2011, 22:53:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci cu dkp sper ca va ramane asa , nexus ,,,se dau pt ca in icc 10n si 10h se si testeaza playery cei salbi pleaca ,,,,daka sar da doar pe 25n..25h si aia noi ar putea loa de la egal cu cei vechi si nui normal
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M.V.P
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2011 19:13)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 839, Topics: 16
Location: Vestu Salbatic.

Reputation: 47.5
Votes: 11

 
Post Posted: 09-06-2011, 23:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NEWS I:

Problema prezentata cu sistem dkp-ul rezolvata.
Sistem Dragon Kill Points: DKP SYSTEM

UPDATED!!!


Multumiri Nexuxone pt ideea prezentata.

NEWS II:

New Topic: Ideas

Acestea fiind spune:

Va asteptam cu alte ideii,care va asteptam sa le postati doar in topicul Ideas nu mai postati aiurea prin alte topicuri.

NEWS III:

Va este interzisa postarea la urmatoarele topicuri: DKP SYSTEM,Guild Progress,Ts.channel,Guild Rules..

Pentru discutii,ideii sau post picture sunt destinate alte topicuri nu aveti dc posta la topicurile precizate mai sus.

Cine ne sfideaza indiferent cine e sau ce rank are,daca va posta la topicurile precizate mai sus,vor fi consecinte ingame(-dkp/kick sau GuildKick).

NEWS IV:

New Topic: Who are you?

Este vorda despre un topic unde va puteti prezenta,vizitati topicul si o sa gasiti mai multe infomatii.
Nu este obligatoriu sa postati,dar ar fi indicat sa postati sa aflam cat mai multe depre playeri guildei.


Va asteptam prezentariile,Multumim!


Never give Up!!!




Last edited by M.V.P on 10-06-2011, 09:00:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 10-06-2011, 01:09:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M.V.P wrote:
[..]
Va este interzisa postarea la urmatoarele topicuri: Ideas,DKP SYSTEM,Guild Progress,Ts.channel,Guild Rules.. [..]


dc interzis si la Ideas? ca acolo zici ca se postam cu ideii. iti multumesc Pt ca ai luat in considerare idea cu DKP > si inca cv ne bucuram ca avem un om priceput ca u printre noi sa nu ne lasi balta -

aaa si erea sa uit daca ai posibilitatea vb cu un GM sau moderator sa dea lock topic acolo unde nu vrei sa se mai posteze , si cand vrei sa modifici ceva! vb la fel.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M.V.P
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2011 19:13)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 839, Topics: 16
Location: Vestu Salbatic.

Reputation: 47.5
Votes: 11

 
Post Posted: 10-06-2011, 09:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata am rezolvat chestia sa puteti scrie la ideas....scz la le-am fakut aseara la 04:00 si nu vedeam prea binee -

Never give Up!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
iulian100

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2017 05:08)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 121.9
Votes: 3

Post Posted: 10-06-2011, 12:17:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci asta cu dkp nu stiu ce se vrea sa fie sfidat ce sa respecatat pana akum ?? cum sa nu se dea dkp pe 10 ?>? vi se pare ca oameni au dkp multe ??? Deabea ii motivezi sa vina cu sistemu dkp ,daka nu e acesta toti o sa faca d cu globalu sa poata ninja ,deci pe scurt se vor da incontinuare , Nexus frate stiu ca esti nou si nu prea vii la raiduri 10 dar asta nu e problema noastra cine nu prinde unu din cele 3 raiduri insemna ca nu a fost on sau nu cunoaste inca scripturile ,deci nu se schimba regulile asa , lockdown te rog modifica akolo si pune cat sa dat pana akum ca vom mai continua asa cel putin 2 saptamani pana avem grupu format de icc 25h ..... Repet 10n si 10h sunt facute sa inteleaga toti scriptu si cei care nu vor sa inteleaga sau isi bat joc sau nu au gear vor pleca. altfel nu vom progresa .
___________________________________________________________________________________________________________
In concluzie dkp se vor da incontinuare pe icc 10n si 10h si rs !!!!! Toc nu se vor mai da . Te rog lockdown modifica akolo !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M.V.P
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2011 19:13)
Joined: 06 Jun 2011
Posts: 839, Topics: 16
Location: Vestu Salbatic.

Reputation: 47.5
Votes: 11

 
Post Posted: 10-06-2011, 12:43:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulian100 wrote:
Deci asta cu dkp nu stiu ce se vrea sa fie sfidat ce sa respecatat pana akum ?? cum sa nu se dea dkp pe 10 ?>? vi se pare ca oameni au dkp multe ??? Deabea ii motivezi sa vina cu sistemu dkp ,daka nu e acesta toti o sa faca d cu globalu sa poata ninja ,deci pe scurt se vor da incontinuare , Nexus frate stiu ca esti nou si nu prea vii la raiduri 10 dar asta nu e problema noastra cine nu prinde unu din cele 3 raiduri insemna ca nu a fost on sau nu cunoaste inca scripturile ,deci nu se schimba regulile asa , lockdown te rog modifica akolo si pune cat sa dat pana akum ca vom mai continua asa cel putin 2 saptamani pana avem grupu format de icc 25h ..... Repet 10n si 10h sunt facute sa inteleaga toti scriptu si cei care nu vor sa inteleaga sau isi bat joc sau nu au gear vor pleca. altfel nu vom progresa .
___________________________________________________________________________________________________________
In concluzie dkp se vor da incontinuare pe icc 10n si 10h si rs !!!!! Toc nu se vor mai da . Te rog lockdown modifica akolo !


Am sa vorbesc cu Joker si o sa vedem ce si cum facem si punem.


Never give Up!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 25-09-2024, 05:16:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x