User
Pass
2FA
 
 

PVE gearing -misiune imposibila
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message8176
vldtsz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2014 19:12)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 136.2
Votes: 3

 
Post Posted: 28-07-2011, 12:05:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe tank nu te bati cu nimeni la iteme, pe priest ai 3-4 clase cu care te bati pe best in slot.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adminium

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2012 15:37)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 227, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 28
Votes: 7

 
Post Posted: 28-07-2011, 12:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe tank te bati cu oricine pe iteme pentru ca nimeni habar n-are ce-i trebuie..

Am vazut un warrior care a luat gloves de HPala spunand ca's pentru Off-spec..

Deeci... din cate inteleg exista putine solutii..

1. Iti iei o guilda , dar pentru guilda iti trebuie 6.5k gs pe putin
2. Te duci in PuG's , dar acolo sunt doar ninja..
3. Joci cu niste prieteni.
4. Esti injurat in PvP ca sa faci 5k sa mergi in heroics...

A da ... Imi place mai ales cand vad:
In raid:
Dute si fa bg's si i-ati gear de acolo
In bg:
Dute si fa rep si heroics si i-ati gear de acolo sau "Eu din rep am facut 4.5k gs"

Pentru profesii iti trebuie gold , pentru gold iti trebuie profesii..

Nu poate obliga nimeni pe nimeni sa faca un guild special sa ajute pe cineva ... de ce ar faca daca nu se alege cu nimic..

Si serios acum.. ceri 6.2k gs pentru un ICC 25HC... pentru ce? Sa iti iei aceleasi iteme?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hexagon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2012 18:27)
Joined: 16 Aug 2010
Posts: 68, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 2

 
Post Posted: 28-07-2011, 13:09:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adminium wrote:
pe tank te bati cu oricine pe iteme pentru ca nimeni habar n-are ce-i trebuie..

Am vazut un warrior care a luat gloves de HPala spunand ca's pentru Off-spec..

Deeci... din cate inteleg exista putine solutii..

1. Iti iei o guilda , dar pentru guilda iti trebuie 6.5k gs pe putin
2. Te duci in PuG's , dar acolo sunt doar ninja..
3. Joci cu niste prieteni.
4. Esti injurat in PvP ca sa faci 5k sa mergi in heroics...

A da ... Imi place mai ales cand vad:
In raid:
Dute si fa bg's si i-ati gear de acolo
In bg:
Dute si fa rep si heroics si i-ati gear de acolo sau "Eu din rep am facut 4.5k gs"

Pentru profesii iti trebuie gold , pentru gold iti trebuie profesii..

Nu poate obliga nimeni pe nimeni sa faca un guild special sa ajute pe cineva ... de ce ar faca daca nu se alege cu nimic..

Si serios acum.. ceri 6.2k gs pentru un ICC 25HC... pentru ce? Sa iti iei aceleasi iteme?



Stii ca poti intra intr-o guilda buna si daca ai 5k gs.Eu chiar am facut din hc ~3.6 k gs si de acolo , am adaugat putin gear pvp , pana pe la 4.5k-5k .... si in plus daca te duci in bg si se ia lumea de tine ce? Pui la suflet? incepi sa plangi? Lasa-i in pace si vezi-ti de treaba ta...Si apropo daca ti-e lene sa intri intr-o guilda sau sa faci raid's cu globalul ca e ninja, creeaza tu un raid si demonstreaza ca esti serios... si de acolo te poti geara mai bine. Have fun!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 28-07-2011, 23:34:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Senegalezu' wrote:
vrazvan wrote:
NFO wrote:
Cum Doamne iarta-ma faci gear Pve aici daca guildele astea active recruteaza doar de la 6k gs full pve,iar din raidurile cu globalul nu faci decat lord,unde se ninjeaza?Am 5,2k gs,sunt veteran pe server si sunt obisnui cu astfel de lucruri (cu greu am reusit sa duc un lock pe genesis la 6k gs).
Da e deja enervant cand te apuci de un caracter nou (mai ales pe evolution) si vezi ca nu poti face gear,si nimeni nu te ajuta.


Citeºte partea cu gasitu guildei de aici.
Eu am facut 6.2kgs pe un priest in doar 2 saptamani. Deci nu e greu.


6.2k gs in 2 saptamani? Serios? - Pai 6.2k gs faci doar din icc 25H, rs 25H si embleme. Asta inseamna ca ai doar 2 instante de luat iteme pe saptamana, adica 4 in 2 saptamani. Din moment ce tu faci doar full run-uri, normal, faci din icc 22 de embleme plus 10 din cele 2 questuri, si inca 22 din cele 3 ramase, adica 98 de embleme. Plus cele 16 din rs-uri, si 2 din daily, faci 116 embleme pe saptamana. Deci 232 de embleme in 2 saptamani.
Deci, zeule, sa inteleg ca faci doar full-run-uri si dai roll numai 100? Adica, ce altceva ai putea face sa faci 6.2k in 2 saptamani?
In orice caz, m-am uitat la charul tau la "View Earlier Activity", si cea mai veche activitate a ta este din data de 16-04-2011. Asta inseamna ca ai charul de peste 3 luni. Deci minti frumos, zeule. -


Cool story bro, too long didn't read.

Si da, e posibil sa faci 6k+ in 2 saptamani daca ai o guilda.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeadBeat

[Account disabled]



Status: Offline
(since 21-08-2011 10:32)
Joined: 20 Jul 2010
Posts: 573, Topics: 51
Location: borât

Reputation: 74.8
Votes: 11

 
Post Posted: 29-07-2011, 15:35:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai facut ding pe 80 bun? faci full reputatii. ding ai 15-20k gold. ding faci 2 meserii. DING faci gold mult. DING cumperi iteme cu gold. DING te poti baga heroics. DING full t9+arma quel`delar 5.4k gs. DING intri in ceva guilda cat de cat , sau faci tu o guilda si iti alegi oameni.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AspectOMG
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-08-2011 20:30)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 141, Topics: 14
Location: Forja-de-fier

Reputation: -85
Votes: 13

Post Posted: 29-07-2011, 18:53:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vrazvan wrote:
Senegalezu' wrote:
vrazvan wrote:
NFO wrote:
Cum Doamne iarta-ma faci gear Pve aici daca guildele astea active recruteaza doar de la 6k gs full pve,iar din raidurile cu globalul nu faci decat lord,unde se ninjeaza?Am 5,2k gs,sunt veteran pe server si sunt obisnui cu astfel de lucruri (cu greu am reusit sa duc un lock pe genesis la 6k gs).
Da e deja enervant cand te apuci de un caracter nou (mai ales pe evolution) si vezi ca nu poti face gear,si nimeni nu te ajuta.


Citeºte partea cu gasitu guildei de aici.
Eu am facut 6.2kgs pe un priest in doar 2 saptamani. Deci nu e greu.


6.2k gs in 2 saptamani? Serios? - Pai 6.2k gs faci doar din icc 25H, rs 25H si embleme. Asta inseamna ca ai doar 2 instante de luat iteme pe saptamana, adica 4 in 2 saptamani. Din moment ce tu faci doar full run-uri, normal, faci din icc 22 de embleme plus 10 din cele 2 questuri, si inca 22 din cele 3 ramase, adica 98 de embleme. Plus cele 16 din rs-uri, si 2 din daily, faci 116 embleme pe saptamana. Deci 232 de embleme in 2 saptamani.
Deci, zeule, sa inteleg ca faci doar full-run-uri si dai roll numai 100? Adica, ce altceva ai putea face sa faci 6.2k in 2 saptamani?
In orice caz, m-am uitat la charul tau la "View Earlier Activity", si cea mai veche activitate a ta este din data de 16-04-2011. Asta inseamna ca ai charul de peste 3 luni. Deci minti frumos, zeule. -


Cool story bro, too long didn't read.

Si da, e posibil sa faci 6k+ in 2 saptamani daca ai o guilda.

Erai tot noob.....pe hunter am facut 4.8K-6K gs in 1 saptamana si m`am plictisit - ideea e sa pui full gear pve...dupa ce iei tot ce ai nevoie din embleme triumph bagi trinkete neck etc etc din embleme lower tier gen conquest heroism si surpriza full gear pve 5K gs si vreau sa zic FULL..dupa te duci cu globalu 10N-10hc mai pui 500 gs intri la visez in guild sa dai cu capu in perete pana moare sindra(vreo 3 ore)si GG.


Lloyd- DaNi21|50CeNT: si a dat leave
Lloyd- DaNi21|50CeNT: ba
Lloyd- DaNi21|50CeNT: te uiti la hentai
Lloyd- DaNi21|50CeNT: ?
BUZZ!!!
ionutz_specter: da
ionutz_specter: de ce ?
Lloyd- DaNi21|50CeNT:
Lloyd- DaNi21|50CeNT is typing...
Lloyd- DaNi21|50CeNT: omg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 29-07-2011, 19:26:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

So lantul trofic este asa

BoE+Reputatii+Trash ICC+ Kirin Tor Rings= 4k gearscore

nitel PvP+ FoS/PoS + HoR normal = 4.5k gearscore

PoS Heroic + FoS Heroic + BH (o sansa) + Hor HC = 4.8-5k gearscore (depinzand de clasa)

Presupunand ca ai facut chestiile astea corespunzator (cam iti ia 1 saptamana cu o medie de 3-4 ore pe zi), ai vreo 35-40k gold. Cu goldu' ala, iti cresti meseriile calumea.


Profesii bring more gold. More gold brings more gear. Cumperi niste items din saculet de la banca, iar daca nu ai battered hiltul, il cumperi acum.

Pasul asta cu putin efort dureaza maxim 2 zile (efort insemnand 6 ore pe zi). Daca nu si 5-7 zile e ok.

VOILA, esti geared de icc10n. Poti sa alegi sa-l faci cu pugu, sa rulezi prost, sau, varianta mea, sa-ti cauti 9 insi care s-au saturat sa fie ninjati, sa-ti faci guild, si sa rulati low instances (icc10n, voa10n, icc10hc apoi, apoi un toc10). Arzi in continuare heroicele pentru emblems of frost. Conteaza cacalau sa ai emblems of frost. Deja esti in jur de 5.3-5.5k gearscore.

Pasul asta dureaza cam intre 2-3 saptamani, cu garantia ca stiti scripts, si va ies bosii. Marrowgar leguma si da gear decent, Deathwhisper, leguma pe normal, da gear bun, Saurfang semi-leguma, gear bun, etc.


Bun, adunand totul, cu o medie de hai sa zicem 4 ore pe zi (ca poate in unele zile joci, in altele nu ai chef), in maxim 1 luna esti cu 5.3-5.5k gearscore (depinzand de clasa).

Bun. De aici ce faci? Fie A) iti cauti un guild mai bun, sa faci heroics mai bune, fie B) risti sa fii ninjat cu pug-ul in prostie.




IN CONCLUZIE: Cu toate ca serverul e 20x, si ratele-s destul de mari, trebuie sa puneti si voi putin osul, nu sa asteptati sa va cada din cer. Nu suntem cine stie ce server, ce va da totul pe gratis, eu consider ca si asa este destul de accesibil pentru toata lumea.

Ce ma deranjeaza pe mine e ca sunteti multi care va plangeti ca sunteti ninjati si fara guild, dar nu v-ati aduna toti astia buni, care va tot plangeti, sub un guild, sa nu va mai ninjati (sau va ninjati intre voi).

Io prefer sistemul ala de guild, iau putini oameni, capabili, sa cunoasca scripts si ce ia. Pe masura ce recrutam, playerii noi care vin, tre sa faca 3-4 raids pana la capat, ca sa ia ceva. Apoi dupa ce au facut asta, pot sa ia loot, si se joaca cu Need Before Greed. Nu tre master looter. Daca dau roll pentru offspec si nu le-ai permis, gkick, sau demote (demote-ul constand iar sa-si faca stagiatura de 3-4 raids). Bineinteles, stagiatura se face pe instances low (10n si poate 10hc).


Cam asa vad eu cum ar sta treaba, poate sunt eu mai inchis la minte, si mai batut in cap. Sa ma corectati daca am gresit cu ceva.

Cius.

Posturi unite automat, 29-07-2011, 20:26:06

Later Edit:

In opinia mea, clasele care fac gear cel mai usor:
Tanking classes (d'oh), Healing classes, Rogues and Frost Mages/Huntards (pot solo-ui chestii/face bani multi)

Care fac cel mai greu:
Dps classes that can't solo(warriors, shamans,etc)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Helena

[The wild one]



Status: Offline
(since 03-02-2022 10:33)
Joined: 30 Jun 2010
Posts: 1845, Topics: 42
Location: Bucuresti

Reputation: 214.3
Votes: 94

Post Posted: 29-07-2011, 20:09:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poti sa faci gear si din meserii :d

https://www.freakz.ro/forum/RO-Shaman-Elemental-5.4.8-PvE-Guide-t395168.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cizma

[Mortal Kombat FTW]



Status: Offline
(since 30-08-2014 15:49)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 1453, Topics: 73
Location: Netherealm

Reputation: 60.9
Votes: 38

 
Post Posted: 29-07-2011, 20:18:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DeadBeat wrote:
ai facut ding pe 80 bun? faci full reputatii. ding ai 15-20k gold. ding faci 2 meserii. DING faci gold mult. DING cumperi iteme cu gold. DING te poti baga heroics. DING full t9+arma quel`delar 5.4k gs. DING intri in ceva guilda cat de cat , sau faci tu o guilda si iti alegi oameni.


time to complete : 6/7 months ... DING ESTI DUS CU SORCOVA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AspectOMG
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-08-2011 20:30)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 141, Topics: 14
Location: Forja-de-fier

Reputation: -85
Votes: 13

Post Posted: 29-07-2011, 20:20:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:
So lantul trofic este asa

BoE+Reputatii+Trash ICC+ Kirin Tor Rings= 4k gearscore

nitel PvP+ FoS/PoS + HoR normal = 4.5k gearscore

PoS Heroic + FoS Heroic + BH (o sansa) + Hor HC = 4.8-5k gearscore (depinzand de clasa)

Presupunand ca ai facut chestiile astea corespunzator (cam iti ia 1 saptamana cu o medie de 3-4 ore pe zi), ai vreo 35-40k gold. Cu goldu' ala, iti cresti meseriile calumea.


Profesii bring more gold. More gold brings more gear. Cumperi niste items din saculet de la banca, iar daca nu ai battered hiltul, il cumperi acum.

Pasul asta cu putin efort dureaza maxim 2 zile (efort insemnand 6 ore pe zi). Daca nu si 5-7 zile e ok.

VOILA, esti geared de icc10n. Poti sa alegi sa-l faci cu pugu, sa rulezi prost, sau, varianta mea, sa-ti cauti 9 insi care s-au saturat sa fie ninjati, sa-ti faci guild, si sa rulati low instances (icc10n, voa10n, icc10hc apoi, apoi un toc10). Arzi in continuare heroicele pentru emblems of frost. Conteaza cacalau sa ai emblems of frost. Deja esti in jur de 5.3-5.5k gearscore.

Pasul asta dureaza cam intre 2-3 saptamani, cu garantia ca stiti scripts, si va ies bosii. Marrowgar leguma si da gear decent, Deathwhisper, leguma pe normal, da gear bun, Saurfang semi-leguma, gear bun, etc.


Bun, adunand totul, cu o medie de hai sa zicem 4 ore pe zi (ca poate in unele zile joci, in altele nu ai chef), in maxim 1 luna esti cu 5.3-5.5k gearscore (depinzand de clasa).

Bun. De aici ce faci? Fie A) iti cauti un guild mai bun, sa faci heroics mai bune, fie B) risti sa fii ninjat cu pug-ul in prostie.




IN CONCLUZIE: Cu toate ca serverul e 20x, si ratele-s destul de mari, trebuie sa puneti si voi putin osul, nu sa asteptati sa va cada din cer. Nu suntem cine stie ce server, ce va da totul pe gratis, eu consider ca si asa este destul de accesibil pentru toata lumea.

Ce ma deranjeaza pe mine e ca sunteti multi care va plangeti ca sunteti ninjati si fara guild, dar nu v-ati aduna toti astia buni, care va tot plangeti, sub un guild, sa nu va mai ninjati (sau va ninjati intre voi).

Io prefer sistemul ala de guild, iau putini oameni, capabili, sa cunoasca scripts si ce ia. Pe masura ce recrutam, playerii noi care vin, tre sa faca 3-4 raids pana la capat, ca sa ia ceva. Apoi dupa ce au facut asta, pot sa ia loot, si se joaca cu Need Before Greed. Nu tre master looter. Daca dau roll pentru offspec si nu le-ai permis, gkick, sau demote (demote-ul constand iar sa-si faca stagiatura de 3-4 raids). Bineinteles, stagiatura se face pe instances low (10n si poate 10hc).


Cam asa vad eu cum ar sta treaba, poate sunt eu mai inchis la minte, si mai batut in cap. Sa ma corectati daca am gresit cu ceva.

Cius.

Posturi unite automat, 29-07-2011, 20:26:06

Later Edit:

In opinia mea, clasele care fac gear cel mai usor:
Tanking classes (d'oh), Healing classes, Rogues and Frost Mages/Huntards (pot solo-ui chestii/face bani multi)

Care fac cel mai greu:
Dps classes that can't solo(warriors, shamans,etc)

=OOOOO O luna 5.5K ? =OOOOO cam mult...as zice maxim o saptamana...asta daca nu esti nabete.


Lloyd- DaNi21|50CeNT: si a dat leave
Lloyd- DaNi21|50CeNT: ba
Lloyd- DaNi21|50CeNT: te uiti la hentai
Lloyd- DaNi21|50CeNT: ?
BUZZ!!!
ionutz_specter: da
ionutz_specter: de ce ?
Lloyd- DaNi21|50CeNT:
Lloyd- DaNi21|50CeNT is typing...
Lloyd- DaNi21|50CeNT: omg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 3 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 29-07-2011, 20:21:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ FROSTER :



Iti zic eu ca multi nu se obosesc sa CITEASCA ce scrii tu acolo , daca erau cu adevarat interesati de facut gear si nu stiau cautam la tutoriale.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 29-07-2011, 20:22:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ehe, pe vremea cand imi faceam caracter de la level 1 si in aceeasi zi il aduceam la 5k gs, voi abia descopereati goldshire :<
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 29-07-2011, 21:30:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sundaysfantasy wrote:
ehe, pe vremea cand imi faceam caracter de la level 1 si in aceeasi zi il aduceam la 5k gs, voi abia descopereati goldshire :<


/thread

Posturi unite automat, 29-07-2011, 22:30:58

Sau vrei sa zici Brill. =D

PS: Favourite Chain quests sunt la alianta: Bride of the Embalmer si The Legend of Stalvan.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Hardwell

[forbidden sorcery]



Status: Offline
(since 22-02-2022 09:13)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4933, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 232.1
Votes: 44

Post Posted: 30-07-2011, 02:05:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai am eu o idee (geniala). Doneaza =D
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Senegalezu'

[Fericit]



Status: Offline
(since 09-10-2011 21:52)
Joined: 09 Mar 2010
Posts: 45, Topics: 12
Location: In lumea mea

Reputation: 210.6
Votes: 4

 
Post Posted: 30-07-2011, 09:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vrazvan wrote:
Senegalezu' wrote:
vrazvan wrote:
NFO wrote:
Cum Doamne iarta-ma faci gear Pve aici daca guildele astea active recruteaza doar de la 6k gs full pve,iar din raidurile cu globalul nu faci decat lord,unde se ninjeaza?Am 5,2k gs,sunt veteran pe server si sunt obisnui cu astfel de lucruri (cu greu am reusit sa duc un lock pe genesis la 6k gs).
Da e deja enervant cand te apuci de un caracter nou (mai ales pe evolution) si vezi ca nu poti face gear,si nimeni nu te ajuta.


Citeºte partea cu gasitu guildei de aici.
Eu am facut 6.2kgs pe un priest in doar 2 saptamani. Deci nu e greu.


6.2k gs in 2 saptamani? Serios? - Pai 6.2k gs faci doar din icc 25H, rs 25H si embleme. Asta inseamna ca ai doar 2 instante de luat iteme pe saptamana, adica 4 in 2 saptamani. Din moment ce tu faci doar full run-uri, normal, faci din icc 22 de embleme plus 10 din cele 2 questuri, si inca 22 din cele 3 ramase, adica 98 de embleme. Plus cele 16 din rs-uri, si 2 din daily, faci 116 embleme pe saptamana. Deci 232 de embleme in 2 saptamani.
Deci, zeule, sa inteleg ca faci doar full-run-uri si dai roll numai 100? Adica, ce altceva ai putea face sa faci 6.2k in 2 saptamani?
In orice caz, m-am uitat la charul tau la "View Earlier Activity", si cea mai veche activitate a ta este din data de 16-04-2011. Asta inseamna ca ai charul de peste 3 luni. Deci minti frumos, zeule. -


Cool story bro, too long didn't read.

Si da, e posibil sa faci 6k+ in 2 saptamani daca ai o guilda.


Daca vrei citesti, daca nu, nu. Ok, esti Dumnezeu si poti. Ideea e ca ai zis ca l-ai facut in 2 saptamni, iar caracterul il ai de mai bine de 3 luni. Ideea e ca minti. Nu stiu sigur ce ai castigat, da sa stapanesti sanatos premiu.


N-are sens sa luam viata in serios, oricum nu vom scapa vii din ea!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 03-10-2024, 02:17:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x