User
Pass
2FA
 
 

PVP flag obligatoriu ON?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show all posts

Vreti world PVP on?
Da
61%
 61%  [ 96 ]
Nu
38%
 38%  [ 61 ]
Total Votes : 157

Author Message25176
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 25-05-2013, 03:11:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun, stiti si voi cum e situatia PVP-ului la momentul actual(pe scurt-plictisitoare). Vreau doar sa votati daca ati vrea sau nu sa fie PVP on obligatoriu pentru toata lumea. Cred ca ar reimprospata usor PVP-ul. Nu cred ca ar afecta stabilitatea serverului prea mult, avand in vedere ca la un raid zona de dueluri s-ar putea spawna cativa chuck norris guards si gata cu problema.

Ar fi mult mai frumos asa, factiunile ar avea mai mult sens, ar insemna mai mult decat "echipa de BG-uri". In caz ca te-ar farma cineva ai putea sa iti iei 2-3 bodyguarzi din ghilda si sa il rupi pe cusatura. Chiar si gearul cataclysmic's de PVP ar avea un alt scop in afara de 2v2. Nu stiu, mie mi-ar placea daca s-ar implementa chestia asta. Si sa nu ziceti ca nu e blizzlike, pe blizz sunt servere speciale, marcate cu PVP, in care PVP flag OFF functioneaza doar in friendly zones

Astept parerile voastre, bineinteles cu argumente pro sau contra, poate si parerea cuiva din staff in privinta acestui subiect.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 31-05-2013, 18:36:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt de acord sa fie lasat PVP on. World pvp & twinks
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 06 June 2013 12:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 16-05-2024, 05:20:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x