User
Pass
2FA
 
 

PVP pe playeri mici
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message3272
gtralex89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2014 15:44)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Spain

Reputation: 34.5
Votes: 1

Post Posted: 03-03-2014, 23:11:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba copilu cu probleme psihice....am spus sa stai sa te bati in range-ul tau de ilvl..e clar ca tu nu ai nimik in comun cu topicul asta...stii ce e ala range de ilvl?....vrei dictionar....e un site numit google si intrebi aqlo....e pt deastia ca tn care se trezesc sa comenteze aiurea knd defapt la urma se fac de tot rahatu' ca ei erau pe alta planeta si habar nu aveau despre ce era vorba...nu mai am nimic sa iti zic, pentru binele tau nu mai da reply
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-03-2014, 23:13:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gtralex89 wrote:
ba copilu cu probleme psihice....am spus sa stai sa te bati in range-ul tau de ilvl..e clar ca tu nu ai nimik in comun cu topicul asta...stii ce e ala range de ilvl?....vrei dictionar....e un site numit google si intrebi aqlo....e pt deastia ca tn care se trezesc sa comenteze aiurea knd defapt la urma se fac de tot rahatu' ca ei erau pe alta planeta si habar nu aveau despre ce era vorba...nu mai am nimic sa iti zic, pentru binele tau nu mai da reply



Serios acum..incetati cu chestia asta, unii pur si simplu se distreaza omorand lowbies(poti face bg sa te gearezi/chema pe cineva si il tirezi repede daca e un raton), sau pur si simplu..ce mi se mai intampla si mie cand imi omoara unu' alt charu' si intru pe main si omor tot ce vad in fata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 03-03-2014, 23:15:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gtralex89 wrote:
ba copilu cu probleme psihice....am spus sa stai sa te bati in range-ul tau de ilvl..e clar ca tu nu ai nimik in comun cu topicul asta...stii ce e ala range de ilvl?....vrei dictionar....e un site numit google si intrebi aqlo....e pt deastia ca tn care se trezesc sa comenteze aiurea knd defapt la urma se fac de tot rahatu' ca ei erau pe alta planeta si habar nu aveau despre ce era vorba...nu mai am nimic sa iti zic, pentru binele tau nu mai da reply


DA.

Tocmai ai asasinat-o -> Un moment de reculegere pentru ea.

ON: Ma baiete ma , cand iti spune o persoana ca ai o problema nu-i nimic , dar cand din 3 pagini de topic , in 2 iti zice lumea ca ai o problema (au fost precizate , nu insist ca poate te incarca emotional si aud de tine pe la stiri) ... TAKE A BREATH , las-o moarta.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gtralex89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2014 15:44)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Spain

Reputation: 34.5
Votes: 1

Post Posted: 03-03-2014, 23:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e nimic loveheal...am fost frustrat la inceput dar acum am vazut cu ce ornitoringi stau de vorba pe aici si nah...nu ai ce-i face...tre sa ii acceptam si pe cei cu dizabilitatzi

Posturi unite automat, 03-03-2014, 23:19:30

baiatu cu pms...nu mai posta te rog eu din suflet...ti-am zis ca tu nu ai inteles nimic dar te-ai trezit sa comentezi:)....asta e...-...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 03-03-2014, 23:37:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gtralex89 wrote:
nu e nimic loveheal...am fost frustrat la inceput dar acum am vazut cu ce ornitoringi stau de vorba pe aici si nah...nu ai ce-i face...tre sa ii acceptam si pe cei cu dizabilitatzi

Posturi unite automat, 03-03-2014, 23:19:30

baiatu cu pms...nu mai posta te rog eu din suflet...ti-am zis ca tu nu ai inteles nimic dar te-ai trezit sa comentezi:)....asta e...-...


Ce-i drept eu am fost cel mai direct , iar altii m-au aprobat. O alta frustrare a ta e ca evidentiez cat de incapabil esti in a comunica fluent , concis , corect .

Unde vreau sa bat e ca , asa cum au spus-o si altii , iar asta nu ai cum sa o contesti doar daca reusesti sa-i convingi sa-si dea delete la posts , ca tu nu ai o treaba cu conceptia de PvP zone si ca ai o frustrare rezultata dintr-un joc , pe baza la care te iei de lume .... FRATE AI O PROBLEMA NASOALA , ti s-a mai spus anterior.

Saracii OritorinCi , ce-au facut sa merite asta?


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT




Last edited by pms on 03-03-2014, 23:57:53; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zbaf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2015 03:53)
Joined: 11 Aug 2013
Posts: 63, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 86.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2014, 23:42:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alianta nu a facut niciodata raid attack tol barad ( cel putin nu guilda in care sunt, si alta care mai face worldpvp nu prea mai e ) - am ajuns de fiecare data la voi in baza dupa ce v-a mancat in .. coltul gurii sa farmati playeri de ilvl mic la noi in baza.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 03-03-2014, 23:53:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stii e culmea cum toti nu suntem de acord cu el si cu toate astea tot noi suntem ornitoringi ca nu intelegem ... viata asta e trista atunci cand esti singur pe lume si nu te intelege nimeni... pentru oamenii astia s-a inventat un loc unde pot merge toti cei mai neintelesi, spitalul de psihiatrie, acolo se strang toti cei mai neintelesi .
bafta acolo ! poate iti gasesti cativa prieteni si vii cu ei in wow si ne farmezi .
hai ca deja esti penibil ... ti s-a pus tie pata pe astia cu ilvl mare .
e ca si cum in viata reala ai cere oamenilor cu bani sa nu mai cumpere casele saracilor ca nu e corect domne ... nu exista dumnezeu ce naiba ?


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RushLOL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2015 18:55)
Joined: 28 Oct 2012
Posts: 174, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 76.6
Votes: 9

 
Post Posted: 04-03-2014, 00:07:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba GATA !!! Inchideti tol barad , PVP World , Arene sau faceti arene dezbracati si batetiva cu pumnii - ,atunci sunt sanse egale .
auzi la ala sa numai dai in playeri cu ilvl mic .... Pai atunci e ce-a mai mare distractie cand dai un crit dala pe low resil de 100k - .


http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/W%C3%A0rspy/simple
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nenead
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-12-2014 23:06)
Joined: 25 Nov 2010
Posts: 1957, Topics: 148
Location: Bucuresti

Reputation: -179.1
Votes: 43

   
Post Posted: 04-03-2014, 01:47:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Watchers.
Incoming vid, premade de la voi batut 3-0 cu globalul. Ca tot incep guilde pvp sa apara pe aici.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gtralex89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2014 15:44)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Spain

Reputation: 34.5
Votes: 1

Post Posted: 04-03-2014, 04:30:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stii cum e...knd nu ai ce zice te legi de gramatica ca doar na...tre sa mai pui tu ceva aqlo...las cacofonia aqlo ca sa mai vina pms-ul ink odata -...de knd am facut postul toti imi sar in cap si se trezeste si asta cu spitalu' lui de psihiatrie ca toti is deacord cu mn:))...zimi in ce camera esti cazat sa iti fac o vizita...dar o sa-i rog sa iti puna laloc camasha de fortza knd vin k mi-e frik de crocobazdugatzi de-astia ca tn
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-03-2014, 09:24:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gtralex89 wrote:
stii cum e...knd nu ai ce zice te legi de gramatica ca doar na...tre sa mai pui tu ceva aqlo...las cacofonia aqlo ca sa mai vina pms-ul ink odata -...de knd am facut postul toti imi sar in cap si se trezeste si asta cu spitalu' lui de psihiatrie ca toti is deacord cu mn:))...zimi in ce camera esti cazat sa iti fac o vizita...dar o sa-i rog sa iti puna laloc camasha de fortza knd vin k mi-e frik de crocobazdugatzi de-astia ca tn

Bai omule, la inceput nu am vrut sa ma bag in topic dar nu mai fi asa cazut in cap. Daca aveai macar 18 ani stiai gramatica si nu erai asa frustrat dintr-un joc. Tot tu vii sa ii insulti pe astia si apoi te miri de ce iti raspund cu aceeasi moneda.
Se cheama PVP ( player vs player) da ne aduce liniste interioara sa omoram slabani de level 85 fara aparare, ia o guilda pvp poate te ajuta cineva. Dupa ce ca primim 10 honor mai primim un HK+linistea interioara ca nu ma deranjezi cand ma plimb. Nu e vorba de bun simt.
Si inca un sfat: NU MAI SCRIE DUPA FIECARE FRAZA: ..... knd...m...jkam....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Esctasy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2015 11:21)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 114, Topics: 18
Location: Earthen Ring

Reputation: -79.2
Votes: 6

   
Post Posted: 04-03-2014, 14:44:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Esctasy wrote:
gtralex89 wrote:
evident ca toti care imi dati in cap sunteti acei copii fara viitor care omorati tot ce prindeti....castigati honor points in game si va aratati cat de varza sunteti in real life


Tu chiar ca esti frustrat te-au spart aia in-game si vii aici sa te plangi.


Fac putin offtopic , dar nu o mai da in GM wannabe cu scris colorat prin diferite posts.

On : Cred ca a inteles ideea si ce problema are el defapt ... Se poate da TC pls?


off :Ce te doare ma pe tine cum scriu eu ? Ia veziti de treaba si nu mai da reply.
on:Lenesii ca tine merita sa fie farmati in Tol Barad vrei sa faci gold sa iti iei vicious in loc sa faci reputatie.Impacate cu ideea ca Tol Barad e zona PvP.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 04-03-2014, 14:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te mai duce in Tol daca nu vrei sa mai fi farmat.

Iar tu, Esctasy, citeste aici

// fiecare topic trebuie sa fie transformat in flame si suferinta de 2 lei ? nu cred

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rage., 04 March 2014 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 12-06-2024, 22:57:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password