User
Pass
2FA
 
 

Pareri despre server
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 52, 53, 54  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message26414
WoW.Champions

[The Champion]



Status: Offline
(since 03-10-2018 15:01)
Joined: 12 Dec 2015
Posts: 108, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 34.6
Votes: 2

Post Posted: 16-12-2015, 14:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hahaha -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 16-12-2015, 14:22:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hahaha hah .....bun asa o sa pice egalitate sa nu se supere nimeni -)

Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ups!

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 24-04-2020 18:46)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 11012, Topics: 1416
Location: war7.freakz.ro

Reputation: 240.5
Votes: 6120

 
Post Posted: 16-12-2015, 14:37:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si castigul este je!! fetita noastra -))))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
C@t@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2019 20:58)
Joined: 04 Oct 2015
Posts: 159, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 31.4
Votes: 5

Post Posted: 16-12-2015, 14:38:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stati linistiti ca a fost o idee geniala sa mai infiintati un server war3ft,ptr.ca prin redirectul dintre servere se ajuta si war7 si LIke.Foarte buna asocierea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ups!

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 24-04-2020 18:46)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 11012, Topics: 1416
Location: war7.freakz.ro

Reputation: 240.5
Votes: 6120

 
Post Posted: 16-12-2015, 14:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Referitor la chestia asta, fiecare e liber sa faca ce vrea sa deschida cate servere vrea. Felicitari baieti pentru acest server minunat, imi place dimineata mie cand sunt mai putini -
Si eu am deschis un server de respawn si dupa mine au aparut inca 3.....si cei de pe war6 zic ca am ceva cu ei etc dar putin imi pasa de parerea lor sau de criticile cuiva.
Inca o data felicitari si la cati mai multi ani in freakz -

Ps: frumoasa esti fa je!! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jecrysty

[LiKe.FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 16-08-2019 10:08)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 3961, Topics: 127
Location: Spain

Reputation: 3634.6
Votes: 275

   
Post Posted: 16-12-2015, 15:15:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TheGeneral wrote:
Referitor la chestia asta, fiecare e liber sa faca ce vrea sa deschida cate servere vrea. Felicitari baieti pentru acest server minunat, imi place dimineata mie cand sunt mai putini -
Si eu am deschis un server de respawn si dupa mine au aparut inca 3.....si cei de pe war6 zic ca am ceva cu ei etc dar putin imi pasa de parerea lor sau de criticile cuiva.
Inca o data felicitari si la cati mai multi ani in freakz -

Ps: frumoasa esti fa je!! -

Nu stiam cine este gorila dupa facebook care imi da like😅😅😅😅😅😅😅😀😀😀




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 16-12-2015, 22:52:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bineinteles ca iar au aparut discutii de adversitate pe war7 la adresa mea.

-PIC@- cred ca vrea sa insinueze ca m-as fi bagat cumva la configuratia serverului dupa ce a scris :

-P!C@- wrote:
Era vorba de Marduk, unii stiati deja.
Legat de server, cand m-am conectat mi-au aparut urmatoarele:
Spoiler:

S-a umblat undeva? s-au sters linii din cfg? sa stiu ce sa repar, erorile astea nu au existat (nu am winscp instalat dar presimt ca cineva si-a bagat nasul in server.cfg si a stricat pe acolo ceva valori gen sv_send_logos + sv_send_resources)



Drept urmare am preferat sa scriu undeva ca doresc sa ma retrag de pe war7 cu toate accesele pe care le am si sa nu mai intru niciodata. Precizez faptul ca nu este prima data cand -PIC@- ma face mincinos si imi aduce acuzatii la adresa personala impreuna cu alti owneri de pe war7 care am fost impotriva mea in majoritatea timpului petrecut pe war7, asa ca am scris in consiliul ownerilor urmatorul mesaj ca sa clarific o treaba sa nu mai aud ca se fura adminii de pe war7 si ai aducem aici pe like s.a.m.d. asa ca prefer sa inchei orice discutie contradictorie si am lasat ca mesaj :

Se insinueaza cumva ceva la adresa mea? ca sa evitam discutiile de adversitate si alte acuzatii la adresa mea prefer sa ma retrag din staff .. eu nu ma pricep la "umblat" in server decat la ban list users.ini si cam atat... de restul se ocupa Syem, asa ca nu`mi place sa se creada altceva, si asa am auzit fel si fel de vorbe de adversitate gen playerii de pe w7 pe like si tot asa.. mai bine fiecare sa ramana acolo unde se simte mai bine.

Mai bine ma retrag.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 16-12-2015, 23:09:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate vad war7 pierde teren, si cauza destul de clara...Pica de ce majoritatea care sunt cu un grad foarte ridicat (Owner) nu fac nimic pentru acest server war7? De ce mereu cand am avut cate ceva de spus (admini) pentru a baga ceva nou pe server, nimeni nu sa ocupat atat de server cat si de admini...ok nu ai tu timp Pica sunt alti (mana dreapta) pentru a se ocupa de server de multe ori ex: Je a bagat mereu hartii noi pe server cat si tu Pica, Marduk mereu a fost cu noi (admini) ii sa dat cumva (verde) de a se implica? Nu! Cu siguranta se implica dar nu a avut loc de alti mai "smecheri" ca sa nu mai zic de Syem si tot Marduk fost ce-l care i-a dat sansa de a fii ridicat in grad...pana atunci nimeni nu l-a bagat in seama, cand Syem a avut dreptate despre Oleleu si mai sunt playerii care au jucat cu, cod mereu dar (Unde vezi tu ma cod)...iar de aici, si din cate imi amintesc (sa mai dicutat si in consiliu war7) a fost o dezamagire pentru el (Syem) cat si pentru ceilalti care au fost deacord cu parerea lui...... Nu este frumos sa acuzam aiurea ca x si-a bagat nasu pe nu stiu unde....aici Pica scuzele de rigoare trebuia sa faci curatenie in staff (admini, owneri) logic "Owneru X ce face...nimic remove" lasam loc la altu poate se implica Y mai mult decat X" asa si la admini Pica si mai sunt, dar eu zic ca multi ne-am facut treaba pe war7 mai mult decat trebuia...si mai sunt multe alte nereguli legate de niste reguli care efectiv..sunt foarte rau gandite eu zic sa fie cat de cat respect mai ales pentru noi care am fost pe war7.



Si nu pup pe nimeni in fund....dar spun ce a fost si cum a fost, prima regula care nu stiu total aiurea dupa 2 3 luni codatii pe care eu i-am prins vor juca din nou dupa rr serverului (deloc neplacut) pahar plin, iar ca sa fie treaba mult mai eleganta a venit si acel copil "Eazy" si din cate observ nu se leaga deloc adminu de el culmea inca are acces si la ora actuala dupa "bombele pe care le da la playerii si felul cum ii trateaza ca sa nu mai zic de altele" am postat pe forum (war7) un codat avea wall 100% jucam cu nick'ul w0w raspunsul lui "Curat" - dupa care vad si T/C zic foarte tare deja-vu la cote maxime - ma rog... aici Pica trebuia sa te ocupi de aceste specimene, din ce am vazut Ownerii care sau ocupat Je si Marduk ei au fost mereu pe server automat au stiut sa faca echipa (admini) iar prin asta noi am inteles si am facut o treaba buna, iar dupa cum se observa admini sunt aici pe acest server exact ca o vorba "Ban la ban trage" asa si noi admini de pe war7 stiind ce fel de oamenii sunt -



Last edited by Vod@fon3 on 16-12-2015, 23:45:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 16-12-2015, 23:21:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa nu ma intelegi gresit... eu vreau sa ajut pe ambele servere dar felul cum mi-a vb PICA si nu e prima data cand ma ataca personal si nu nu mai el e clar ca asta si doreste ca eu sa nu fiu acolo.. M-am exprimat foarte clar.. nu am timp sa ma impart in ambele locuri dar daca voi putea o voi face in limita timpului pe care il am.. la fel cum am spus ca prefer sa joc aici permanent 90% din timp si 10% pe war7 numai daca sunt probleme si este nevoie de admin, dar se pare ca s-a inteles cu totul altceva chiar daca redirectele le tinem strict pentru war7 si niciodata nu am "furat" pe nimeni de pe war7 ca sa vina aici pe like.. a fost pur si simplu decizia noastra de a face ceva mai special si diferit fata de alte servere care sunt deja in comunitatea FREAKZ.

Dar daca PICA insinueaza si creeaza complicitate la adresa mea exact cum am spus ma retrag cu fruntea sus si gata nu rveau sa mai aud de war7 deja m-am enervat destul pentru nimic si inca o data spun ca nu este prima data cand mi se face reclama proasta desi am ajutat cat am putut pe war7 si tot m-au "Tras" de urechi fiind nevinovat.. dar nu rveau sa par victima nimanui asa ca le doresc mult succes in continuare chiar daca am peste 1000 de ore jucate acolo si a fost primul server pe care am jcuat din 2014 dar nu accept ca cineva sa ma calce in picioare si sa spuna ca vorbesc de rau adresa serverului war7. si ca fac competitie aici cu like... Sunt total dezamagit si plin de deznadejde.. chiar nu ma asteptam sa mi se vorbeasca asa... In fine trecem si peste asta.. mi-am suspendat activitatea pe WAR7 ca sa fie toti fericiti.

Deja am lasat mesaj in consiliul de Super-Moderatori :

MardukNo1 wrote:
Doresc sa fiu scos cu toate accesele de pe WAR7.FREAKZ.RO.

Multumesc! raman pe LIKE.FREAKZ.RO.



Tot in consiliul ownerilor de pe war7 le-am scris ca sa inteleaga ca nu am nimic cu nimeni si nici cu cei care nu ma doreau acolo :

Se insinueaza cumva ceva la adresa mea? ca sa evitam discutiile de adversitate si alte acuzatii la adresa mea prefer sa ma retrag din staff .. eu nu ma pricep la "umblat" in server decat la ban list users.ini si cam atat... de restul se ocupa Syem, asa ca nu`mi place sa se creada altceva, si asa am auzit fel si fel de vorbe de adversitate gen playerii de pe w7 pe like si tot asa.. mai bine fiecare sa ramana acolo unde se simte mai bine.

Mai bine ma retrag. Am lasat pm si am specificat sa mi se stearga toate accesele pe WAR7.

Respect celor care au apucat sa ma cunoasca si ma stiu, si mai ales serverului care sustin ca este unul dintre cele mai bune servere din tara, dar ca sa evitam discutiile contradictorii la celalalt server pe care stau decizia mea este definitiva. Raman pe LIKE si voi sta doar acolo restul va doresc tuturor inclusiv celor care m-au vorbit pe la spate doar de rau numai bine si sanatate voua.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Syem

[ LiKe.FreaKz.Ro ]



Status: Offline
(since 10-07-2023 16:37)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 1091, Topics: 55
Location: London

Reputation: 581.9
Votes: 26

   
Post Posted: 16-12-2015, 23:54:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Discutia asta trebuie mutata pe Consiliul celor de pe war7. Nu e frumos sa discutam de cineva fara sa le dam dreptul la replica, iar discutia pleaca dintr-o "poveste" in alta asa cum ma si gandeam. Poate P!C@ nu facea referire la tine iar eroarile respective pur si simplu sunt de la el din PC, nu din server. E de la acel spray care il pui pe perete sau jos... sa seteze cl_allowupload 1 la el in CONFIG si gata, pur si simplu nu are treaba cu server-ul lui deci nimeni nu a umblat la el pe server. Deja devine paranoic iar voi incetati sa luati decizii la nervi si sa va comportati ca niste copii imediat cum banuiti si voi ceva -))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 17-12-2015, 00:02:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I-am scris exact cum ai spus Syem probabil fiind foarte ocupat a omis acea etapa pe care ai scris-o :


Problema pe care o intampini -PIC@- este din cs-ul pe care il folosesti.. mai exact din cfg. Poti sa eviti acea eroare folosind :

cl_allowupload 1 si gata, pur si simplu nu are treaba cu server-ul lui deci nimeni nu a umblat la el pe server.

Poti verifica asta bineinteles.[/quote]


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 17-12-2015, 00:08:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Syem ai bagat mane pe server "porc injunghiat" pentru sange - cand tragi in player sa ii sara ADN'ul pe ciment -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Syem

[ LiKe.FreaKz.Ro ]



Status: Offline
(since 10-07-2023 16:37)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 1091, Topics: 55
Location: London

Reputation: 581.9
Votes: 26

   
Post Posted: 17-12-2015, 00:43:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-) Nu, e de la grenadele care ingheata. Daca omori sau dai head la cineva care are freeze, ii sar bucati pe jos. Sau cel putin asa am observat eu pentru ca nu mereu vad oase pe jos. Oricum e foarte tare chestia, imi place.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kakarot

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 03-10-2019 10:43)
Joined: 29 Jul 2014
Posts: 7062, Topics: 128
Location: Iasi

Reputation: 942.8
Votes: 466

 
Post Posted: 17-12-2015, 15:33:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Redirect pe dm? Eu cu gene nu ne suparam. -

connect war7.freakz.ro ---> CS:GO Competitive Community Server
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 17-12-2015, 15:43:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ar fi rau ... De ce nu pana la urma de cand s-a infiintat like.ro cei de pe war7 ma refer la owneri au avut numai reactii nu tocmai placute la adresa noastra... asa ca ar fi recomandat redirect pe alt server gen Dm, cel putin cei de acolo nu au suparat pe nimeni si nici "councurenta" nu a facut cum se discuta pe war7 .

Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 52, 53, 54  Next    


The time now is 28-03-2024, 23:20:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x