User
Pass
2FA
 
 

Pentru Carla
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2986
Ralukita

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2016 08:48)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 185, Topics: 12
Location: London

Reputation: 279.6
Votes: 7

Post Posted: 01-10-2012, 01:50:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu era mai bine daca discutia asta o aveati in privat?
Eu stiu un lucru: rufele murdare se spala in familie, nu pe strada!

Chiar e necesar sa ne balacarim in fiecare zi? "Mai copchii" e un joc de cs intram sa ne relaxam! Nu sa tinem dusmanii!

Amandoi gresiti ca nu stiti sa ignorati si nu stiti sa treceti peste orice nimic.
Hai intalnirea la o cafea pus lucrurile pe masa ( ss-urile, nu hainele!) si analiza pe text. Promit sa va cunun eu.

Hateri mai sunteti!

Mogadishu incearca sa joci tu cu nick de fata macar 1 sapt, fara sa te dai la texte cu baietii sa vezi ce perlute vezi pe server si cum sunt tratate fetele. Si atunci sa vezi ce explodezi cand vezi atatea ineptii scrise.
Carla spui ca adminii nu iau masuri atunci de ce nu scrii pe page? Poate nu toti urmaresc main-chatul sa vada cine si ce scrie.
V-am rugat frumos si aseara sa incetati cu sicanele astea. Intram sa ne relaxam!

Va rog sa inchideti topicul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 01-10-2012, 03:52:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare. Pentru cei care nu ma stiti, sunt Froster, de pe WoW Freakz. Am luat acu vreo 2 luni supermoderator, fara sa-mi dau seama ca smozii au acces peste tot (silly me, huh?)

Oricum, nu-mi dau seama despre ce necaz e vorba in asta, insa am observat replicile acidice care vi le aruncati unul asupra celuilalt.

Mi-a fost atrasa atentia asupra acestui topic printr-un report la spamzone. Adevarul este ca nu pot sa va dau warn pentru asa ceva. Scopul unui smod nu este sa va dea warn, ci sa-si frece ego-ul de voi pana sa intelegeti ca warn-ul este ultima metoda de a va calma. Cu aceste cuvinte va rog frumos sa incetati cu flame-ul in acest topic. Savyy? -

Totodata, fetele pe internet intotdeauna au fost tratate inferior. Nu din cauza faptului ca sunt fete, gen "HURR DURR, MAKE ME A SANDWICH", ci din cauza faptului ca multi baieti s-au dat drept fete pe internet.

Anyways, incercati sa va rezolvati problemele intr-un mod mai civilizat. Data viitoare arunc cu banhammer.

Un inceput de facultate cat mai placut. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 01-10-2012, 08:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gentleman.. ma da tu unde te crezi??? A fost scos si din DEX....

clau88 wrote:
Nu te costa nimic sa fii un gentlman , mai ales ca avem putine fete pe server . Nu indrept degetul catre nimeni , dar nu stiu ce aveti in cap atunci cand stiti ca de partea cealalta se afla sexul sensibil , poate unii dintre voi ar trebui sa mai creasca putin . M-ar fi bucurat foarte tare sa stiu ca va simpatizati , nu isi au locul rautatile astea. Bafta tuturor !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 01-10-2012, 09:14:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Nu te costa nimic sa fii un gentlman , mai ales ca avem putine fete pe server . Nu indrept degetul catre nimeni , dar nu stiu ce aveti in cap atunci cand stiti ca de partea cealalta se afla sexul sensibil , poate unii dintre voi ar trebui sa mai creasca putin . M-ar fi bucurat foarte tare sa stiu ca va simpatizati , nu isi au locul rautatile astea. Bafta tuturor !


Ai dreptate jignirile si ironiile ei sunt tocmai reversul complexului ei de inferioritate -
Totusi ce face ea e lipsit de fair-play..uite-te la ce scrie ea..cum incearca sa induca ideea ca vezi doamne vina ei e ca nu s-a putut abtine..i-a scapat o data porumbelul...ba mai mult i-a scapat porumbelul din vina altora..(arunca mata moarta peste gard) :''Adminii nu intervin''+ceilalti playeri sunt ''neciopliti, prost crescuti, badarani etc.'=TREBUIE SA-MI FAC DREPTATE SINGURA(Imi arog singura autoritatea de admin si fac dreptate)!!!' .Deci in toata chestiunea ea este o victima si s-a aparat si ea cum a putut! Uite ce idee induce ea..Viclenia asta nu cred ca trebuie tolerata!!!

1.Ea nu s-a scapat o data..ci in zile diferite pe harti diferite! Nu a fost doar un accident..

2.Atitudinea ei sfidatoare..nu se potriveste deloc cu ce scrie ea pe forum...mai rasfoieste un pic si war4 si ai sa vezi..Ea scrie multe cuvinte si distorsioneaza adevarul si incearca sa lase impresia ca ceilalti sunt de vina..ea mereu merge la sentiment..dar concret sa spuna cu ce am jignit-o...pauza

3.Rog adminiii sa fie foarte atenti la cuvintele Carlei si sa nu pice in capcana e a o compatimi degeaba!

4.Nu am nimic personal cu ea, nu ii doresc raul....dar ce face ea, consider ca, este un rau serverului..


@Froster acum vad mesajul tau...Eu ma retrag din aceasta discutie

Numai bine tuturor!-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hailey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2015 19:39)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 429, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 166.1
Votes: 8

Post Posted: 01-10-2012, 10:59:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Telenovela. Daca nu va agreati intre voi, pai nu va mai adresati unul altuia si e gata toata problema.

Eu ca si fata ii dau dreptate si Carlei, pentru ca stiu cum e sa se ia lumea de tine doar pt. un nickname, si de multe ori se sare calul cu glumele. Ganditi putin inainte sa scrieti ceva, ca poate nu va permiteti tot felul de glume cu oricine, poate persoana respectiva nu le agreeaza. Diferenta intre mine si ea este ca ea are slot, si nu are ce sa va faca si normal ca este deranjata.


____
Love me or hate me, it's still an obsession.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ics666

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2013 11:20)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 10, Topics: 3
Location: Targoviste

Reputation: 61.4
Votes: 2

 
Post Posted: 01-10-2012, 12:04:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptate jignirile si ironiile ei sunt tocmai reversul complexului ei de inferioritate -
Totusi ce face ea e lipsit de fair-play..uite-te la ce scrie ea..cum incearca sa induca ideea ca vezi doamne vina ei e ca nu s-a putut abtine..i-a scapat o data porumbelul...ba mai mult i-a scapat porumbelul din vina altora..(arunca mata moarta peste gard) :''Adminii nu intervin''+ceilalti playeri sunt ''neciopliti, prost crescuti, badarani etc.'=TREBUIE SA-MI FAC DREPTATE SINGURA(Imi arog singura autoritatea de admin si fac dreptate)!!!' .Deci in toata chestiunea ea este o victima si s-a aparat si ea cum a putut! Uite ce idee induce ea..Viclenia asta nu cred ca trebuie tolerata!!!

1.Ea nu s-a scapat o data..ci in zile diferite pe harti diferite! Nu a fost doar un accident..

2.Atitudinea ei sfidatoare..nu se potriveste deloc cu ce scrie ea pe forum...mai rasfoieste un pic si war4 si ai sa vezi..Ea scrie multe cuvinte si distorsioneaza adevarul si incearca sa lase impresia ca ceilalti sunt de vina..ea mereu merge la sentiment..dar concret sa spuna cu ce am jignit-o...pauza

3.Rog adminiii sa fie foarte atenti la cuvintele Carlei si sa nu pice in capcana e a o compatimi degeaba!

4.Nu am nimic personal cu ea, nu ii doresc raul....dar ce face ea, consider ca, este un rau serverului..


@Froster acum vad mesajul tau...Eu ma retrag din aceasta discutie

Numai bine tuturor!-[/quote]

Moga u made my day cu topicul asta jur - , am renuntat la un episod din Suleyman Magnificul ca sa citesc tot ce ai scris tu aici!


...never say never...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-10-2012, 12:08:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Topic inchis. Prea multe posturi inutile

Asteptati decizia unei persoane care se ocupa de war3.freakz.ro



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 01-10-2012, 20:08:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla wrote:
Ma obligati sa raspund. Cine stie, stie. Si stie ca somalezul nu are dreptate deoarece el a inceput sa ma jigneasca acum o saptamana si ceva. Pe de alta parte este corect din punct de vedere al regulamentului sa ma abtin daca am slot. Nu m-am abtinut, se retrage slotul. Dar, SA FIE CLAR PENTRU TOTDEAUNA! Niciodata nu am jignit pe cineva asa din senin. Primesc jigniri, ironii, smecherii, adminul nu intervine, atunci intervin eu si imi fac dreptate. Intodeauna mi-am facut dreptate singura impotriva celor neciopliti, prost crescuti, badarani etc. Si o sa imi fac dreptate singura in continuare, in momentul cand adminul nu il pune la punct pe taran. Luati-mi slotul ala nenorocit odata si gata. Nu accept ca un somalez paracios sa isi bata joc de mine. Dixit.


Care admin nu intervine cand esti jignita? PM -




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ravenous, 01 October 2012 10:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 16-06-2024, 07:06:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x