User
Pass
2FA
 
 

Problema gold. Evolution.
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1794
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 18-02-2012, 19:53:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terminati cu offtopicul sau luati warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 20-02-2012, 09:24:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-STORMLORD- wrote:
laanah wrote:
e bug clar. Io am vandut ceva cu 214 000 (era un darkmoon hurricane) si in bag aveam vreo 75 k si e logic ca m-am trezit cu gold cap in bag (deci 75 k s-au evaporat) dar nu am avut situatia ta.
PS: Stormlord e trol de forum, vb aiurea si nu cunoaste situatie in jok si ma indoiesc ca a facut vreodata bani din ah (toti avem oameni in guilda care au ca profesii "da si mie niste gold " )
Exemplu de item worlddrop care se vinde cu peste gold cap este inelu de caster:|

Posturi unite automat, 17-02-2012, 15:14:31

-STORMLORD- wrote:
De ce naiba ai vinde, si mai ales ce idiot ar cumpara un world drop cu gold cap ?


mi se pare mie sau asta e offtopic?


Eu nu inteleg ce faceti cu atata gold. Mi-a picat odata inelul ala de caster si l-am vandut cu 100k, ca mai mult nu aveam nevoie. Mi se pare o idiotenie sa ceri atata gold, mai ales ca rate-ul la gold a fost injumatatit, fix ca sa nu mai existe astfel de preturi. Pana la urma cred ca ar trebui sa se ajunga la maxim x5 gold, ca sa fie preturi cu bun simt pe server.


Ca idee, nu intetionam sa iti raspund, dar m-am gandit sa iti satisfac curiozitate: 90 % il bag in materiale, itemuri pentru profesii, iar 10 % ii bag in guild vault.
dai disenchant la un ring de caster iei 1-2 maelstorm, dar daka il vinzi cu cu 214 000 iei vreo 10 -12 itemuri epice din care poti obtine cate 1-2 maelstorm si tot te legi cu vreo 10.

imi pare rau petnru saracul om, sunt sigur ca avea planuri pentru goldu ala, dar nu e prima data cand se pierde gold prin mail. (vezi situatia cand s-au sters toate mailurile de pe genesis unde majoritatea isi tinea goldu)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 08-10-2024, 16:50:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x