User
Pass
2FA
 
 

Propunere
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message2666
IceCreamCandy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-05-2015 20:37)
Joined: 02 Jul 2014
Posts: 844, Topics: 115
Location: Unknown

Reputation: 48.8
Votes: 83

   
Post Posted: 25-04-2015, 08:31:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu arata urat, mai ales ca nu se vede bine in poza.
Curcubeu? Ai vazut vreunul? Stii cum arata?
Eu stiu ca nu e alcatuit doar din cyan sj gri.
Nu mai faceti comparatii prostesti.
Eu am o atitudine foarte urata?
Pe voi nu va vedeți?
Se misca imprecabil forumul...
Da, poate pe calculator!
Este usor de navigat, gasesti tot cu usurinta
No comment
Structurat dupa nevoi, prioritati
Ar fi nevoie si de afurisitele alea de atasamente
Culorile sunt alese incat sa nu te enerveze/streseze
Culorile alese de mine la atasamente au fost cyan si gri, cam astea sunt in mare parte culorile forumului.

Concluzia: Cei care nu vreti, nu vreti. Cautati motive absurde, indiferent daca sunt adevarate sau nu. Multi useri au postat aici si au zis ca sunt de acord si ca ar fi folositoare atasamentele. Shocker a zis ca POATE adauga, nu are rost sa mai dati reply aici ca sa facem un topic de 10 pagini.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-04-2015, 10:29:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arata foarte urat in contextul in care ai folosit multe culori.
Nu am vazut cum arata un curcubeu, nu stiu ce este ala. Comparatia este pe cat se poate de reala.
Forumul se misca impecabil, atat pe PC/LAPTOP cat si pe TABLETA/TELEFON.
Am un LG G3 S si se misca impecabil, intru de la munca, deci nu am acces pe wireless si stau pe optiunea date, nu am nici cea mai mica problema.

Concluzia este ca forumul este folosit de toti, deci automat se stabilesc doua tabere de fiecare data.
Partea care gaseste utila propunerea si partea care vede doar partea negativa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IceCreamCandy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-05-2015 20:37)
Joined: 02 Jul 2014
Posts: 844, Topics: 115
Location: Unknown

Reputation: 48.8
Votes: 83

   
Post Posted: 25-04-2015, 10:53:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am folosit multe culori??
Care? Cyan si gri?
Eu am un lg optimus l5 si folosesc tot datele pentru ca nu-mi mai merge momentan wifi-ul la modem
Mi se misca in reluare, paginile se incarca greu si e lag la orice miscare, ceea ce nu s-ar intampla cu o tema pentru mobil. Temele pentru mobil s-au inventat si alea cu un scop si nu toti au "telefoane inteligente", mai sunt cate unii cu telefoane clasice care ei nici nu au wifi sau internet mobil cu viteza 4g,in cazul asta de ce sa nu faceti o tema care merge mult mai usor de pe orice mobil?
Tu crezi ca niste atasamente ar putea incarca forumul? Te asigur ca nu, mai ales ca mai sunt tinute pe forum doar 7 zile si nu apar la fiecare mesaj decat celui ce doreste sa urce ceva intr-un mesaj.

Cat despre cele 2 parti ai dreptate, tu esti unul dintre cei care vedeți doar partea negativa, iar asta nu e bine.
As vrea sa adauge Shocker atasamentele sa te convingi ca sunt folositoare.
Daca Shocker a dat un raspuns, de ce mai facem off topic?
Gata! S-a ajuns deja prea departe pentru niste atasamente



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 22 August 2015 14:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 06-06-2024, 16:21:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password