User
Pass
2FA
 
 

Propunere warn.
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message1838
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 09-12-2015, 02:18:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Activ. wrote:
Unele warnuri sunt luate pe banalitate,deci,la asta ma refer,sa astepti 45 de zile ca i`ai zis unuia ca e virgin ? E aiurea,zic eu -

Cum adica banalitate ca l-ai insultat pe unu?
Code:
Am inteles,eu unul am luat warn pentru virgin,eu la avertismentele astea usoare ma refer,nu cand iti bagi si`ti scoti,ca ala deja e putin 45 de zile,ii dai ban direct -

Nu exista avertismente usoare, exista doar respectarea regulamentului si incalcarea acestuia.

Burebysta wrote:

Unii aplica Regulamentul dupa propria lor judecata. Unii sunt mai drastici si altii mai permisivi.

Nu exista asa ceva, regulamentul este pentru toti doar ca este un ghid pentru moderator. Nu exista:
"Daca gasiti cuvantul x dati warn"
"Daca x face asta dati ban"
Regulamentul este un ghid pentru fiecare moderator, iar moderatorul actioneaza in concordanta cu regulamentul.


Nu suntem aici sa atentionam, suntem aici sa moderam. Treaba asta cu staff message este pentru incalcarea de regulament ce NU este necesara cu acordarea unui warn, atentionam ca persoana respectiva se indreapta spre primirea warn-ului.
Cand e de warn, nu exista staff message.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 09 December 2015 00:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 26-04-2024, 22:23:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x