User
Pass
2FA
 
 

Propuneri si sugestii !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message19215
[B]Hunter^ItzShadow

[Staff -BB.Freakz.Ro]



Status: Offline
(since 02-03-2023 00:25)
Joined: 04 Sep 2016
Posts: 294, Topics: 28
Location: Draganesti-Olt

Reputation: 15.4
Votes: 4

Post Posted: 09-01-2017, 16:20:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

d0u VIP-ul are voie sa foloseasca doar de 2 ori pe mapa GM.Iar Mie Mi Se Par Ok Beneficiile VIP-ului Ca El Da Bani Pe Acel Rank,Nu este pe gratis.Daca vrei si tu sa ai acele abilitati trb sa donezi .Nu este imposibil sa omori un VIP.Si de ce ar fii anulate ? Noi care avem VIP am dat bani reali pt aceste beneficii ca doar de aceea este VIP-ul.

„The Pain You feel Today Is The Strength You Feel Tommorow”
„Dont Wait for The Perfect Moment Just Take A Moment And Make it Perfect”

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[H]unTe'R

[|<BB Owner >|]



Status: Offline
(since 03-04-2019 12:30)
Joined: 27 Jan 2015
Posts: 2628, Topics: 128
Location: Romania

Reputation: 483.7
Votes: 43

 
Post Posted: 09-01-2017, 18:49:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

d0u wrote:
Nick : d0u
Propunere : Salut, am observat ca cei ce detin V.I.P, au beneficii foarte bogate.
1) GM ( nu stiu cate secunde ) •Eu cred ca e ceva prea mult, poti sa faci baza cat de buna, el intra cu GM si te omoara, nu e drept.
2) Nu stiu ce e , dar cutitul ala cu 1 hit, death •Ce rost mai are sa joci cand el te omoara cu 1 HIT ? Degeaba esti ZM si ai 5000HP.

Vreau sa fie modificate sau anulate aceste beneficii.. inteleg ca esti V.I.P si ai beneficii, dar acestea sunt prea de tot. E imposibil sa omori un V.I.P cand foloseste asa ceva. Si jucatorii fara grade vor sa joace linistiti, nu vrea nimeni sa faca o baza ca sa intre un V.I.P cu GM si sa fie omorati fara sa poata reactiona sau sa le fie distrus rankul ( Nu fac referire doar la mine )

Nu se pot anula aceste beneficii, deoarece oricum sunt foarte limitate. Acesti playeri cu acces vip, ai platit o anumita suma, e normal sa aiba un avantaj deajuns de mare.
Zici ca nu pot fi luati , ei bine, aici te cam inseli. Pot fi omorati, daca faci ceva mai mult decat un layer, surf .


Casuta vocala >> Hunter



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Al3xxu

[Ex- Staff BB.Freakz]



Status: Offline
(since 23-06-2018 05:51)
Joined: 29 Jan 2016
Posts: 1624, Topics: 36
Location: Piatra Neamþ

Reputation: 761
Votes: 24

     
Post Posted: 10-01-2017, 15:33:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci, d0u, a mai fost această propunere acum câteva luni (când eram deţinător). Şi am acceptat acea propunere: limitând creditele, anumite beneficii au fost scoase, şi de asemenea unele au fost limitate la anumit la un timp mai scurt. Nu uita, te rog, că acei VIP-i plătesc nişte bani ca să întreţină acest server. Este clar că trebuie să existe anumite beneficii pe care să îi diferenţieze de ceilalţi jucători "obişnuiţi". Cum a spus şi colegul meu, Hunter, dacă ai o bază destul de complexă, poţi să rezişti unui [VIP].

Rămâne la atitudinea lui Donald sau lui Ando*.





"Alcool, ce lasi in urma ta-i nasol
Mereu alegi un suflet gol
Si il conduci pana la sol"


Cãsuþa vocalã: Crack

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CoTo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2017 21:46)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 211, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 13
Votes: 19

 
Post Posted: 14-01-2017, 20:13:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut deținãtorul servarului am o problema cu tine dã-mi add la YM cata_florin94 vreau sa te ajut cu host-ul vreau sã îți arãt ceva și sã îți explic poate o sa doresti



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXCOMBOXx

[Owner .]



Status: Offline
(since 23-06-2018 08:39)
Joined: 10 Dec 2016
Posts: 248, Topics: 15
Location: Unde Vreau.

Reputation: 50.6
Votes: 8

       
Post Posted: 16-01-2017, 18:55:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As zice ca e mai bn asa : atunci cand ai thunder sa nu ai voie decat un lm ca 2 lm + un thunder e prea op ... mai ales la vip .

New Link!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marius_moca

[STAFF-BB.Freakz.Ro]



Status: Offline
(since 17-04-2020 17:23)
Joined: 23 Feb 2016
Posts: 1076, Topics: 31
Location: Timisoara

Reputation: 2.5
Votes: 7

 
Post Posted: 17-01-2017, 18:26:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai nici asa nu ar fi foarte bine pentru CT ca daca da un vip si iti da un freez si vin toti pe tn atunci ce mai faci(ma refer la o baza x1 ca de la x2 in sus nu mai ai voie)



Nu da bani pe prosti.Nu trebuie sa faci chear tot ce fac alti
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXCOMBOXx

[Owner .]



Status: Offline
(since 23-06-2018 08:39)
Joined: 10 Dec 2016
Posts: 248, Topics: 15
Location: Unde Vreau.

Reputation: 50.6
Votes: 8

       
Post Posted: 17-01-2017, 19:46:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci doar la vip sa se aplice ...

New Link!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[H]unTe'R

[|<BB Owner >|]



Status: Offline
(since 03-04-2019 12:30)
Joined: 27 Jan 2015
Posts: 2628, Topics: 128
Location: Romania

Reputation: 483.7
Votes: 43

 
Post Posted: 17-01-2017, 20:10:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca din nou vreti sa limitati beneficiile vip, asa cred ca o sa va vad pe unii doar cu securea (si asa o folositi deajuns de des). In cazul asta nu vreti sa scoatem acel lm, daca tot ?!

Casuta vocala >> Hunter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xXCOMBOXx

[Owner .]



Status: Offline
(since 23-06-2018 08:39)
Joined: 10 Dec 2016
Posts: 248, Topics: 15
Location: Unde Vreau.

Reputation: 50.6
Votes: 8

       
Post Posted: 17-01-2017, 20:16:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am mai zis sa se scoata lm de tot dar ... RESPINS !

New Link!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andone*

[Owner -_- BB]



Status: Offline
(since 01-06-2019 19:03)
Joined: 15 Oct 2016
Posts: 1237, Topics: 30
Location: Acasa

Reputation: 468.6
Votes: 16

 
Post Posted: 18-01-2017, 15:37:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate va scot secure/gm/inv/barlog si ce mai este! Toate sunt puse in asa fel ca Ct sa poata omora si Vip-ul... Nu mai cautati avantaje!

"Cine nu respecta viata nu o merita" - Leonardo da Vinci

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AtR0x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2017 19:37)
Joined: 08 Feb 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Hungary

Reputation: 3

Post Posted: 09-02-2017, 09:42:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt destul de nou pe acest sv dar din experienta mea pe alte sv. am aflat un bug pe care as vrea sa il raportez .

Totul este cam asa: Atunci cand esti zombie si te reconectezi pe sv. pentru cateva secunde esti in "Free Lock" asa cum se spune (adica ca si cum ai fi spect si te poti plimba pe harta-scuze dar nu ma pricep la explicat - ).In acele cateva secunde poti iesi din baza si sa apuci o piesa iar atunci cand te spawneaza, acea piesa o poti plimba dupa tine atata timp cat ti apasat pe acela buton pe care il ai pentru grab. De aici e usor sa i block-ezi pe zm sau ct, sa intri usor in bazele lor etc... Acest bug in mainile cui nu trebuie este fatal.

Incercati pe pielea vostra acest lucru si poate veti intelege ceva mai bine -

Sper ca macar pe acest sv va fi rezolvata acesta problema

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andone*

[Owner -_- BB]



Status: Offline
(since 01-06-2019 19:03)
Joined: 15 Oct 2016
Posts: 1237, Topics: 30
Location: Acasa

Reputation: 468.6
Votes: 16

 
Post Posted: 09-02-2017, 11:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AtR0x wrote:
Sunt destul de nou pe acest sv dar din experienta mea pe alte sv. am aflat un bug pe care as vrea sa il raportez .

Totul este cam asa: Atunci cand esti zombie si te reconectezi pe sv. pentru cateva secunde esti in "Free Lock" asa cum se spune (adica ca si cum ai fi spect si te poti plimba pe harta-scuze dar nu ma pricep la explicat - ).In acele cateva secunde poti iesi din baza si sa apuci o piesa iar atunci cand te spawneaza, acea piesa o poti plimba dupa tine atata timp cat ti apasat pe acela buton pe care il ai pentru grab. De aici e usor sa i block-ezi pe zm sau ct, sa intri usor in bazele lor etc... Acest bug in mainile cui nu trebuie este fatal.

Incercati pe pielea vostra acest lucru si poate veti intelege ceva mai bine -

Sper ca macar pe acest sv va fi rezolvata acesta problema


Multumim. Vom incerca sa remediem acest bug.


"Cine nu respecta viata nu o merita" - Leonardo da Vinci

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FlyPlayer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2021 09:53)
Joined: 06 Sep 2016
Posts: 178, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 80.2
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2017, 00:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugul cu hook

Eram odata pe server , si am vazut pe unu care mergea cu hook dupa timpul de constructie
P.S: Aveam slot + ca nu era admin ON

Bugul cu lm

Facusem baza x2 , aveam team cu un player , si eu intram primul , si el intra cu bug!
P.S: Nici atunci nu aveam admin

Chiar daca unii zic:"Ce bine ca am intrat cu bug" Pentru unii e bine,dar pentru noi nu.
Incercati si rezolvati aceasta problema...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fanina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2017 20:09)
Joined: 22 Jan 2017
Posts: 11, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.9
Votes: 1

Post Posted: 01-03-2017, 07:01:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FlyPlayer wrote:
Bugul cu hook

Eram odata pe server , si am vazut pe unu care mergea cu hook dupa timpul de constructie
P.S: Aveam slot + ca nu era admin ON

Bugul cu lm

Facusem baza x2 , aveam team cu un player , si eu intram primul , si el intra cu bug!
P.S: Nici atunci nu aveam admin

Chiar daca unii zic:"Ce bine ca am intrat cu bug" Pentru unii e bine,dar pentru noi nu.
Incercati si rezolvati aceasta problema...

Pentru fiecare dintre aste probleme s-a tot incercat remedierea, insa nu s-au gasit pana acum solutii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[H]unTe'R

[|<BB Owner >|]



Status: Offline
(since 03-04-2019 12:30)
Joined: 27 Jan 2015
Posts: 2628, Topics: 128
Location: Romania

Reputation: 483.7
Votes: 43

 
Post Posted: 01-03-2017, 14:01:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fanina wrote:
FlyPlayer wrote:
Bugul cu hook

Eram odata pe server , si am vazut pe unu care mergea cu hook dupa timpul de constructie
P.S: Aveam slot + ca nu era admin ON

Bugul cu lm

Facusem baza x2 , aveam team cu un player , si eu intram primul , si el intra cu bug!
P.S: Nici atunci nu aveam admin

Chiar daca unii zic:"Ce bine ca am intrat cu bug" Pentru unii e bine,dar pentru noi nu.
Incercati si rezolvati aceasta problema...

Pentru fiecare dintre aste probleme s-a tot incercat remedierea, insa nu s-au gasit pana acum solutii

Aici cam are dreptate...


Casuta vocala >> Hunter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next    


The time now is 03-07-2024, 04:35:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x