User
Pass
2FA
 
 

Propuneri.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message56974
MescreeD!!!

[Talent Natural!]



Status: Offline
(since 04-10-2017 21:42)
Joined: 18 Feb 2014
Posts: 271, Topics: 15
Location: ----

Reputation: 131.5
Votes: 4

     
Post Posted: 20-02-2015, 14:50:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cosmin.... wrote:
L-ai facut in movie maker? Da, pot sa fac ceva de genul, daca ma straduiesc, dar ti-am zis imi trebuie un N1, adica tu, sa bagi moduri si deastea, si cred ca te lasa edutz sa te faci de toate lvl, tu ai facut demo la astea? Sau ai facut cu un program?

frate pe noi ne mai intereseaza si cate subscriberi ai pe canalu tau de YT. daca ai vreo 5-6 degeaba.


#Nebun#De#Legat
Cãsuþã vocalã: MescreeD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 20-02-2015, 15:46:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu conteaza neaparat asta, dar nici daca ai fi expert in movie maker nu ai putea face ceva ca lumea. Invata After Effects/Sony vegas sau fa un trailer ceva, sa vad ce stii sa faci.

Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meridionable

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2020 19:49)
Joined: 13 Feb 2015
Posts: 156, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 119.1
Votes: 4

Post Posted: 20-02-2015, 19:01:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am si eu o mica propunere, faceti si voi un topic pe forum la discutii sau oriunde altundeva unde sa dati detalii despre ceea ce se intampla. Unii spun ca se reseteaza altii spun ca nu. Unii spui ca se inchide alti spun ca nu. Lamuriti-ne si pe noi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scorpion12

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 20-08-2024 18:08)
Joined: 03 Aug 2014
Posts: 859, Topics: 31
Location: N/A

Reputation: 126.1
Votes: 18

        DarkCrit 
Post Posted: 20-02-2015, 20:30:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mereu cand serverul e down se anunta. Uita-te mai atent data viitoare.
http://i.imgur.com/ZFQz1ka.jpg




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cosmin....

[THE EXORCIST]



Status: Offline
(since 06-02-2016 13:23)
Joined: 31 Oct 2014
Posts: 355, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -173
Votes: 13

   
Post Posted: 20-02-2015, 23:57:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MescreeD!!! wrote:
Cosmin.... wrote:
L-ai facut in movie maker? Da, pot sa fac ceva de genul, daca ma straduiesc, dar ti-am zis imi trebuie un N1, adica tu, sa bagi moduri si deastea, si cred ca te lasa edutz sa te faci de toate lvl, tu ai facut demo la astea? Sau ai facut cu un program?

frate pe noi ne mai intereseaza si cate subscriberi ai pe canalu tau de YT. daca ai vreo 5-6 degeaba.

Sunteti prea ofticosi, oamenilor, nu mai fiti asa de ofticati ca nu stiti sa faceti un video, si eu pot, in primul rand, voi face video-ul, si edutz il va posta pe canalul lui, nu e logic? Dar nu va trece nimic prin cap, si tie si lui freakz


 
Staff message (IngerDr00gat):
 
Usor cu limbajul, next time warn!





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
darkcrit

[Ãla cu ºahu']



Status: Offline
(since 23-07-2020 16:33)
Joined: 22 Oct 2012
Posts: 1643, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 588.6
Votes: 27

Post Posted: 21-02-2015, 00:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ei intrebau de subscriberi ca sa isi dea seama cata lume vede videoul. De ex daca eu fac cel mai tare video, dar pe canalul meu nu se uita nimeni, nu prea aduce nici un castig. Nu e nimeni ofticat si poate stiu sa faca si ei.

Cãsuța vocalã: DarkCrit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin....

[THE EXORCIST]



Status: Offline
(since 06-02-2016 13:23)
Joined: 31 Oct 2014
Posts: 355, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -173
Votes: 13

   
Post Posted: 21-02-2015, 00:42:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si nu e logic, ca eu fac video-ul acesta pentru zm2.freakz? Il fac pentru mine, sa-l pun pe youtube acolo, si voi sa nu-l bagati in seama, nu? Ce minte stralucita(nu vorbesc de tine dark), logic ca o sa i-l dau lui edu



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FreakaZoid.

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 13-12-2018 21:55)
Joined: 13 Jul 2014
Posts: 1617, Topics: 203
Location: Calarasi, Romania.

Reputation: 45.7
Votes: 38

 
Post Posted: 21-02-2015, 07:25:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cosmin.... wrote:
Si nu e logic, ca eu fac video-ul acesta pentru zm2.freakz? Il fac pentru mine, sa-l pun pe youtube acolo, si voi sa nu-l bagati in seama, nu? Ce minte stralucita(nu vorbesc de tine dark), logic ca o sa i-l dau lui edu

Termina-te cu off-topicul aici ca primesti report.
Also, tu crezi ca vei primi ceva? Nu, te indoiesti amarnic, daca ai 10 subscribers , sigur nu primesti nimic. Deci, gata cu off-topicul aici.


Trecand peste toate
Lasand in spate soapte
Noapte dupa noapte
Gandindu-ma la moarte
Las amintiri prin fapte
Distanta ne desparte dar poate
Voi reusi sa-ti fiu mereu aproape

Nimeni Altu' - Trecand peste toate !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 21-02-2015, 08:00:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cosmin.... wrote:
Si nu e logic, ca eu fac video-ul acesta pentru zm2.freakz? Il fac pentru mine, sa-l pun pe youtube acolo, si voi sa nu-l bagati in seama, nu? Ce minte stralucita(nu vorbesc de tine dark), logic ca o sa i-l dau lui edu


Sa vad video, si discutam, poate il pun pe canalul meu sau chiar pe canalul freakz-ului, dar acum depinde ce o sa faci.


Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
God | floc3@

[Casuta vocalã Floc3a]



Status: Offline
(since 12-08-2019 23:19)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 4777, Topics: 63
Location: Braila

Reputation: 18.6
Votes: 102

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  centerimghttp://i.imgur.com/wrUluJR.gif/img/center 
Post Posted: 21-02-2015, 11:26:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IngerDr00gat wrote:
Cosmin.... wrote:
Si nu e logic, ca eu fac video-ul acesta pentru zm2.freakz? Il fac pentru mine, sa-l pun pe youtube acolo, si voi sa nu-l bagati in seama, nu? Ce minte stralucita(nu vorbesc de tine dark), logic ca o sa i-l dau lui edu


Sa vad video, si discutam, poate il pun pe canalul meu sau chiar pe canalul freakz-ului, dar acum depinde ce o sa faci.
pina acum nu a fost vrunul sa-il intreaca pe Inger in vodeo a mai avut o data o incercare Snake dar nu a fost fain video lui ,si cel mai tare dintre toti din toata comunitatea Freakz asta este Edy care nu cred ca il va intrece careva ca ideie uitativa aici https://forum.wow-freakz.com/Artwork-EDUTz-t332005.html




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MescreeD!!!

[Talent Natural!]



Status: Offline
(since 04-10-2017 21:42)
Joined: 18 Feb 2014
Posts: 271, Topics: 15
Location: ----

Reputation: 131.5
Votes: 4

     
Post Posted: 21-02-2015, 11:44:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cosmin.... wrote:
MescreeD!!! wrote:
Cosmin.... wrote:
L-ai facut in movie maker? Da, pot sa fac ceva de genul, daca ma straduiesc, dar ti-am zis imi trebuie un N1, adica tu, sa bagi moduri si deastea, si cred ca te lasa edutz sa te faci de toate lvl, tu ai facut demo la astea? Sau ai facut cu un program?

frate pe noi ne mai intereseaza si cate subscriberi ai pe canalu tau de YT. daca ai vreo 5-6 degeaba.

Sunteti prea ofticosi, oamenilor, nu mai fiti asa de ofticati ca nu stiti sa faceti un video, si eu pot, in primul rand, voi face video-ul, si edutz il va posta pe canalul lui, nu e logic? Dar nu va trece nimic prin cap, si tie si lui freakz

nu ma lua pe mine ca nu stiu sa fac un video mare scula iau un fraps,badicamp,camtasia. si dupa le pot edita in camtasia. cei asa mare fizolofeala doar ca ai nevoie de 1k. subs daca nu ,ai faci video doar sa zici ca ai facut..
Si in primu rannd tu te-ai oferit nu a spus cineva


#Nebun#De#Legat
Cãsuþã vocalã: MescreeD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dazzak

[d3l1ci0us;X]



Status: Offline
(since 12-11-2015 10:22)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 436, Topics: 47
Location: Focsani

Reputation: 48.5
Votes: 8

   
Post Posted: 21-02-2015, 20:20:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot Inger moare cu video-ul lui asa ca degeaba va dati mari cocosi.

Propun :
1. Sa se bage Chainsaw (drujba pe romaneste ) pentru a face medaliile gen Legenda/ Omoara 10 nemesys cu lama.
2.Anti Infection Bomb Armor. Daca ai armura aia numai poti fi infectat cu he. Mi s-a intamplat sa iau 3 he-uri de la un singur player doar pe motivul ca nu il suport si invers.
3.O arma noua pentru vip? (Thinker) cred ca ar fi optional.
4.Un extra item pentru vip cand e zm ar fi Snark Infector sau Strip bomb.
Snark infector saunt niste gandaci care infecteaza oamenii iar strip bomb elimina armura omului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 21-02-2015, 20:21:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MescreeD!!! wrote:
Cosmin.... wrote:
MescreeD!!! wrote:
Cosmin.... wrote:
L-ai facut in movie maker? Da, pot sa fac ceva de genul, daca ma straduiesc, dar ti-am zis imi trebuie un N1, adica tu, sa bagi moduri si deastea, si cred ca te lasa edutz sa te faci de toate lvl, tu ai facut demo la astea? Sau ai facut cu un program?

frate pe noi ne mai intereseaza si cate subscriberi ai pe canalu tau de YT. daca ai vreo 5-6 degeaba.

Sunteti prea ofticosi, oamenilor, nu mai fiti asa de ofticati ca nu stiti sa faceti un video, si eu pot, in primul rand, voi face video-ul, si edutz il va posta pe canalul lui, nu e logic? Dar nu va trece nimic prin cap, si tie si lui freakz

nu ma lua pe mine ca nu stiu sa fac un video mare scula iau un fraps,badicamp,camtasia. si dupa le pot edita in camtasia. cei asa mare fizolofeala doar ca ai nevoie de 1k. subs daca nu ,ai faci video doar sa zici ca ai facut..
Si in primu rannd tu te-ai oferit nu a spus cineva


^ Sa te vad -


Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EDUTz

[HardcoreAmxxScripter]



Status: Offline
(since 15-08-2021 16:34)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 4306, Topics: 244
Location: Jud. Miserupia, sat Bagadanc

Reputation: 4085
Votes: 179

         
Post Posted: 21-02-2015, 20:27:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MescreeD!!! wrote:
Cosmin.... wrote:
MescreeD!!! wrote:
Cosmin.... wrote:
L-ai facut in movie maker? Da, pot sa fac ceva de genul, daca ma straduiesc, dar ti-am zis imi trebuie un N1, adica tu, sa bagi moduri si deastea, si cred ca te lasa edutz sa te faci de toate lvl, tu ai facut demo la astea? Sau ai facut cu un program?

frate pe noi ne mai intereseaza si cate subscriberi ai pe canalu tau de YT. daca ai vreo 5-6 degeaba.

Sunteti prea ofticosi, oamenilor, nu mai fiti asa de ofticati ca nu stiti sa faceti un video, si eu pot, in primul rand, voi face video-ul, si edutz il va posta pe canalul lui, nu e logic? Dar nu va trece nimic prin cap, si tie si lui freakz

nu ma lua pe mine ca nu stiu sa fac un video mare scula iau un fraps,badicamp,camtasia. si dupa le pot edita in camtasia. cei asa mare fizolofeala doar ca ai nevoie de 1k. subs daca nu ,ai faci video doar sa zici ca ai facut..
Si in primu rannd tu te-ai oferit nu a spus cineva

mai putina vorba si mai multa treaba ,, esti gata cu videoul ???? nu! asteptam rezultate nu discutii si promisiuni pe forum ....




Pentru pluginuri complicate le fac cu $$ pe paypal/psc. PM

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alleecs.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-09-2015 13:26)
Joined: 26 Jun 2014
Posts: 981, Topics: 50
Location: Bucuresti

Reputation: 109.9
Votes: 70

       
Post Posted: 24-02-2015, 19:06:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dazzak wrote:
Tot Inger moare cu video-ul lui asa ca degeaba va dati mari cocosi.

Propun :
1. Sa se bage Chainsaw (drujba pe romaneste ) pentru a face medaliile gen Legenda/ Omoara 10 nemesys cu lama.
2.Anti Infection Bomb Armor. Daca ai armura aia numai poti fi infectat cu he. Mi s-a intamplat sa iau 3 he-uri de la un singur player doar pe motivul ca nu il suport si invers.
3.O arma noua pentru vip? (Thinker) cred ca ar fi optional.
4.Un extra item pentru vip cand e zm ar fi Snark Infector sau Strip bomb.
Snark infector saunt niste gandaci care infecteaza oamenii iar strip bomb elimina armura omului.

1. PRO chiar este nevoie.. daca nu se baga drujba macar skill-urile (hs / knife /dmg )
2.CONTRA ( iti iei anti infection bomb cum ii spui tu.. deja devin prea multe sanse in + pentru human jocul trebuie sa fie cat de cat echilibrat )
3.CONTRA ( sunt destule arme vip. thiknerul e pentru toata lumea
4.Pro doar la strip bomb. dar bat mai mult sa se adauge in meniul vip



A dispãrut de mult se pare
Orice bun simþ, gest sau bunã purtare
Orice vis e ºterº din clasele primare
Sistemul dã o mare eroare


Owner - ZM2.FREAKZ.RO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Next    


The time now is 01-10-2024, 01:54:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x