User
Pass
2FA
 
 

REFACEREA PvE-ului !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements
Show all posts
Author Message121277
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 01-02-2011, 20:52:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum am spus, urmeaza sa ma ocup serios de refacerea PvE-ului. Incep de pe acum sa strang informatii cu ajutorul vostru, iar dupa sesiune o sa ma apuc de lucru. Vreau sa stiu exact ce merge si ce nu merge, sau ce merge dar nu cum trebuie.

Am creat mai jos o schita a instantelor cu spelluri/mecanisme lipsa/gresite (doar chestiile de baza, ce am analizat cu Zohl, restu ma ajutati voi). Vreau sa postati SCURT SI LA OBIECT in legatura cu ce ATI TESTAT si STITI SIGUR ca nu merge (deloc sau merge partial), iar eu o sa tot updatez lista de-aici ca sa am un plan de lucru. REPET, FARA WALLS OF TEXT, scurt si la obiect, gen "Lord din ICC nu are bone spike". As aprecia daca nu postati doar sa va bagati in seama.
Fiecare info de mai jos va fi precedata cu unul din tagurile [10n], [10h], [25n], [25h], [10], [25], [all] pentru a evidentia dificultatea/modul raidului la care se aplica.

Nu uitati, E FOARTE MULT DE LUCRU, va dura foarte mult timp si va necesita foarte multe teste si multa rabdare. Repararea instantelor nu va fi intr-o ordine anume, depinde de dispozitia mea/ce chef am/prioritati de moment/etc. Probabil rezolv mare parte din ICC, apoi ceva RS, TOC si Ulduar

GENERAL
  • Cand incepe encounterul toti playerii sa fie bagati in combat
  • Intrarea in instante sa fie interzisa in timpul encounterurilor (la toate, nu doar unele cum e acum)
  • Enrage timers
  • Sa nu se mai poata avansa in Icecrown Citadel decat daca omori toti bossii, pe rand


ICECROWN CITADEL


RUBY SANCTUM


TRIAL OF THE CRUSADER


ULDUAR


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook


Last edited by Shocker on 19-05-2011, 12:48:27; edited 10 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 26-03-2011, 09:12:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e, scriptul de la gunship e mult prea complex.
Itemele nu se baga la alti bosi. Donezi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 08-08-2011, 15:00:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker e developer la trinity, si deocamdata se ocupa de cataclysm
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old Announcements  


The time now is 08-05-2024, 06:27:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x