User
Pass
2FA
 
 

Raporteaza un membru
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message10220
4Music

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 12:16)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 173, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 34.9
Votes: 4

Post Posted: 23-04-2012, 21:09:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

era event si nu aveam de unde lua HP si mai era putin si incepeam, app toti aveau HP numai eu mai aveam vreo 30% ce era sa fac? zimi tu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OverLord12
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 20-06-2012 19:58)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 330, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 14

Post Posted: 23-04-2012, 21:34:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vicente wrote:
/fwarn

Era event si ma rugat krieg sa ii dau si lui putin weed
nici macar nu iam dat mult weed ba ,,, si oricum iam dat pt ca era event si nu avea de unde sa ia HP -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
squ1rrel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2013 07:32)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 159, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2012, 09:13:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OverLord12 wrote:
Vicente wrote:
/fwarn

Era event si ma rugat krieg sa ii dau si lui putin weed
nici macar nu iam dat mult weed ba ,,, si oricum iam dat pt ca era event si nu avea de unde sa ia HP -


krieg a venit cu un sandking si ne-a dat tp la lspd la /hotdog, de unde puteai lua hp. martori aleex seb united etc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Borcicas
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-05-2013 16:12)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 145, Topics: 25
Location: Ialomita

Reputation: 17
Votes: 5

Post Posted: 24-04-2012, 13:16:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau in joc: Borcica
Numele membrului pe care il reclami: djsanto
Descriere a situatiei: ma atacat un civil si eu in auto aparare mama parat ... cum sunt donator aveam tec chiar daca sunt civil ... dj santo nu ma vazut vorbeau pe skype si incepe sami dea wanted 3 pt kill civ chiar daca el nu era langa mn
Poze (dovada): http://tinypic.com/r/wh1sap/5

Numele tau in joc: Borcica
Numele membrului pe care il reclami: djsanto
Descriere a situatiei: vorbeste cu mn in primu rand nu stie nici regulament si nici w list el are voie sa intre cand vrea in actiune + imi zice ca lam atacat nu ca lam omorat
Poze (dovada): http://tinypic.com/r/152hsib/5



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
squ1rrel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2013 07:32)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 159, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2012, 14:41:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau in joc: squ1rrel
Numele membrului pe care il reclami: djsanto si smecherainar
Descriere a situatiei: S-au gasit ei 2 crai de la rasarit in NG sa atace de la w1 cu pd si fbi on. (Crin si Striker)
Poze (dovada):
http://imageshack.us/photo/my-images/31/samp197s.png/ aici vorbeau langa mine (ca lasasem afk putin)
http://imageshack.us/photo/my-images/526/samp195xc.png/ striker on
http://imageshack.us/photo/my-images/854/samp196ny.png/ cand mau omorat
http://imageshack.us/photo/my-images/849/samp199m.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp198de.png/
ultimele 2 sunt chatul, cand el zicea ca are nu stiu ce aprobare sa atace de la w1. eu stiu una si clara, in regulament scrie ca nu are voie, asta inseamna ca NU ARE.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gorlan_Blood

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2012 07:08)
Joined: 22 Mar 2012
Posts: 41, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 97.4
Votes: 6

Post Posted: 24-04-2012, 15:10:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1) Striker nu alearga dupa WANTED e OWNER sunt oameni angajati sa faca asta
2) CRIN era afk intrebati'l am dat de 3 ori pe /d PD/FBI on
3) eram deja langa tine ce rost avea sa te las in + tu ai facut crima asta este pedeapsa pentru CRIMA nu sa scapi pentru ca nu sunt PD/FBI on, altii ma ia pe mine la 11 metri ca m'a omorat ala mi'a furat ala fa ceva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
4Music

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 12:16)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 173, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 34.9
Votes: 4

Post Posted: 24-04-2012, 16:58:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zici acolo ca e crin on nu ?? vreau si eu o poza cu crin on, si striker crezi ca alearga dupa cei cu w1?? asa cum a zis si smecherainar, e Owner are si alte indatoriri, si daca erau altii on care nu aveau ce face, de ce nu te ar ataca ei daca stiker avea treaba sau poate nu era la pc?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
squ1rrel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2013 07:32)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 159, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2012, 17:31:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gorlan_Blood wrote:
1) Striker nu alearga dupa WANTED e OWNER sunt oameni angajati sa faca asta
2) CRIN era afk intrebati'l am dat de 3 ori pe /d PD/FBI on
3) eram deja langa tine ce rost avea sa te las in + tu ai facut crima asta este pedeapsa pentru CRIMA nu sa scapi pentru ca nu sunt PD/FBI on, altii ma ia pe mine la 11 metri ca m'a omorat ala mi'a furat ala fa ceva.


1. daca tot nu alearga dupa wanted sa stea in pnm civil, sau sa se puna pe aod/hod sa vedem ca nu este pd on duty
2. ma, aparea cu albastru? aparea. tu smechere stii clar ca era on, asa ca nu trebuie sa aduc poza. daca vreti il si intrebam daca era online la acea ora
3. erai langa mine? da ma, dupa ce vii la mine e si logic ca esti langa mine.. am facut crima, pedeapsa pentru crima de w1 se aplica DOAR de PD, daca nu se aplica de FBI, iar de abia daca nu e de nici una vii tu ng. nu scap, dar nici nu sunt fugarit de armata pentru w1
nu prea am inteles propozitia
Code:
altii ma ia pe mine la 11 metri ca m'a omorat ala mi'a furat ala fa ceva

incearca sa faci si tu acordul intre subiect si predicat.. altii ma iau* ca "e mai multi"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OverLord12
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 20-06-2012 19:58)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 330, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 14

Post Posted: 24-04-2012, 18:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau in joc: OverLord
Numele membrului pe care il reclami: 4music
Descriere a situatiei: deci sa incep , vroia sai arat ceva si el vroia sami dea bani daca ii aratam si ma enervat la nebunie ca facea spam ca nu vrea pana la urma si ca nu da ca e zgarcit si ce mai e el.,, lam omorat de furia care o aveam ca nu mai puteam de nervos sii mia dat si wanted gresit + ca kwi nici nu ma ajutat si nici nu a umblat cu mn mult timp in masina sau sa ma ajute sal atac ,,, eu vroiam defapt sai arat cum sa sar cu masina pe o cladire ,,,,, si dupaia vroia sami dea krieg /cuff , krieg a si zis ca im da /cuff dar cum e el (4music) animal sa urcat pe masina si tragea in masina lui krieg si in mn si in krieg si pana la urma ma omorat .. IL AM SI MARTOR PE KRIEG, DORESC SA RASPUNDA SI EL CA E ADEVARAT
Poze (dovada): http://postimage.org/gallery/64pl8oe/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
squ1rrel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2013 07:32)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 159, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2012, 18:39:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu sunt martor, la fel si seb. sincer nu prea vad ce a gresit 4music.. wanted tia dat cat pt atac ng.. trebuia eventual sa iti mai dea inca un w pt ca l-ai si omorat, dar oricum ai facut w10 cu cn a mai trecut pe acolo.. lu kwi presupun ca i-a dat wanted de complice pt ca era cu tine in masina, tu avand wanted. ce nu prea inteleg e de ce s-a suit pe masina, tu fiind cuffed si a inceput sa traga.. si in tine si in krieg.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OverLord12
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 20-06-2012 19:58)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 330, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 14

Post Posted: 24-04-2012, 18:41:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

squ1rrel wrote:
eu sunt martor, la fel si seb. sincer nu prea vad ce a gresit 4music.. wanted tia dat cat pt atac ng.. trebuia eventual sa iti mai dea inca un w pt ca l-ai si omorat, dar oricum ai facut w10 cu cn a mai trecut pe acolo.. lu kwi presupun ca i-a dat wanted de complice pt ca era cu tine in masina, tu avand wanted. ce nu prea inteleg e de ce s-a suit pe masina, tu fiind cuffed si a inceput sa traga.. si in tine si in krieg.

pai eu lam omorat si in loc sa am w 7 mia dat 6 in total , dar am facut w 10 pe el pt ca ma scos din sarite cu o fazaa de nu mai puteam suporta . martor kwi cand facea nazui facea spam si vroia sa imi traga si teapa + ca kwi nu a facut nimik el chiar vroia sa plece ....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
squ1rrel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2013 07:32)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 159, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2012, 18:46:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OverLord12 wrote:
squ1rrel wrote:
eu sunt martor, la fel si seb. sincer nu prea vad ce a gresit 4music.. wanted tia dat cat pt atac ng.. trebuia eventual sa iti mai dea inca un w pt ca l-ai si omorat, dar oricum ai facut w10 cu cn a mai trecut pe acolo.. lu kwi presupun ca i-a dat wanted de complice pt ca era cu tine in masina, tu avand wanted. ce nu prea inteleg e de ce s-a suit pe masina, tu fiind cuffed si a inceput sa traga.. si in tine si in krieg.

pai eu lam omorat si in loc sa am w 7 mia dat 6 in total , dar am facut w 10 pe el pt ca ma scos din sarite cu o fazaa de nu mai puteam suporta . martor kwi cand facea nazui facea spam si vroia sa imi traga si teapa + ca kwi nu a facut nimik el chiar vroia sa plece ....


sincer, postul e degeaba.. la ce vrei sa ajungi tu? tot ai ajuns jail. ca facea spam si voia sati traga teapa? asta postezi la reclamatii nu la NG. kwi putea sa plece de cand ai wanted daca nu voia si el.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OverLord12
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 20-06-2012 19:58)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 330, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 14

Post Posted: 24-04-2012, 18:52:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

squ1rrel wrote:
OverLord12 wrote:
squ1rrel wrote:
eu sunt martor, la fel si seb. sincer nu prea vad ce a gresit 4music.. wanted tia dat cat pt atac ng.. trebuia eventual sa iti mai dea inca un w pt ca l-ai si omorat, dar oricum ai facut w10 cu cn a mai trecut pe acolo.. lu kwi presupun ca i-a dat wanted de complice pt ca era cu tine in masina, tu avand wanted. ce nu prea inteleg e de ce s-a suit pe masina, tu fiind cuffed si a inceput sa traga.. si in tine si in krieg.

pai eu lam omorat si in loc sa am w 7 mia dat 6 in total , dar am facut w 10 pe el pt ca ma scos din sarite cu o fazaa de nu mai puteam suporta . martor kwi cand facea nazui facea spam si vroia sa imi traga si teapa + ca kwi nu a facut nimik el chiar vroia sa plece ....


sincer, postul e degeaba.. la ce vrei sa ajungi tu? tot ai ajuns jail. ca facea spam si voia sati traga teapa? asta postezi la reclamatii nu la NG. kwi putea sa plece de cand ai wanted daca nu voia si el.

am zis motivu pe care am facut w 10 pe el + ca kwi ii era lene sa merga la mama drk pe jos ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kwiii
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2013 21:16)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 143, Topics: 17
Location: Undeva-n Tulcea

Reputation: 41.8
Votes: 4

 
Post Posted: 24-04-2012, 18:52:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi-a dat w2 pt complice...pe degeaba...oricum el a murit nu avea de unde sa stie ca eu sunt inca in skatepark cu over, si nici nu mi-a dat timp sa plec, repede w2 + ca facea spam in cuntinuu ca un animal ce e. merita 2 /fwarn nu 1.

"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj." - Ion Creanga


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vicente
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-03-2013 15:01)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 1145, Topics: 95
Location: Bucuresti!

Reputation: 22.8
Votes: 14

 
Post Posted: 24-04-2012, 19:50:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

#borcicas djsanto nimik,enea se vede pe radar ca e un copoi langa tine deci...0+Borcicas tu aberezi lucrurile...Eu l'am ascultat din Regulament si wanted list si le stia...exista posibilitatea de a face misto de tine..
#4music +1 fwarn cum sa dai atac ng wanted 1 + ca ala era in masina?CUM?
+cum frate sa omori de la wanted 1 cand kireg e on cum cum!?


Am un scut in care prostii ca tine nu pot intra,si sunt mandru de acest lucru,singurul loc fara prosti!!


Last edited by Vicente on 24-04-2012, 20:44:34; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 05-06-2024, 07:32:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x