User
Pass
2FA
 
 

Rashesim/Rainfalls(randoms) against Twetyz/Bigblackjoey
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message12402
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 07-12-2013, 05:58:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blinded wrote:
P.S. @Tenzor : te supraapreciezi ; no offence , dar nu ai in niciun bracket achv de 2000 @ retail , mai ales ca joci warrior , o clasa overpower atm , so ... Mai lasa-ne cu parerile tale de pro warrior.


Pentru ca pot si vreau Blind - , se pare ca asa iti distribui in minte posturile mele ca fiind expresiile unui "pro warrior" etc , nush cand m-am intitulat eu asa hmm dar fie , nu ma cunosti nu m-ai vazut si n-ai vazut ce am facut , deci singura dovada pe care o ai incat sa iti acorzi oportunitatea de a ragaii cateva lucruri cu si despre mine este doar bracketu meu de pe retail , i-a spune-mi ce te face asa de sigur ca atata este potentialul meu la 3v3 sau 2v2 bracket din ce pct de vedere spui asta din ce ai vazut la altii in 5.4 sau cele facute de tine in 5.4 (daca ai facut) pentru ca asta ziceam si eu cand ma uitam la unii in 5.3 si 5.4.
Crezi ca daca warru e bun in 5.4 gata am asigurat un rating mare , mai ai inca 2 persoane de care ai nevoie pt a face ratingu ala nu esti pe cont propriu si genu asta de gandire m-a trimis la esec.
Lumea numai are timp , toti la RBG-uri hopa hopa , nimeni numai ai rabdare sa isi dedice timp ca sa faca progres la 2v2 sau 3v3 cu 5.4 heal reduction si la cat de broken e acuma pt un titlu/rating bine meritat.
Eu m-am trantit pe retail din acelas motiv aa vine 5.4 warr op gata gg fac 2.2k+ /flex si dupaia mi-am invatat lectia asa ca astept WoD orice altcv da numai sa nu vad sistemu asta de 5kg de CC si putine optiuni de a scapa din ele , burst fest 24/7 clipesti mori fara sa-ti dai seama , echipa inamica numai are nimica ABSOLUT nimica tu ai totul de a prevenii agresivitatea lor dar mori din nush ce random 130k chimera shot sau 60k Iclance sau ca te-a omorat in globala de Rallying Cry.
Sper ca intelegi ideea stai lin n-am dc sa ma supar cand imi poti ignora posturile usor si toata lumea e fericita. -


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    


The time now is 21-09-2024, 20:00:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x