User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie BErseker
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2287
CmB<3Dee

[Creep]



Status: Offline
(since 19-10-2020 11:46)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 838, Topics: 64
Location: Germany

Reputation: 293.4
Votes: 12

      cmb892 
Post Posted: 05-09-2013, 14:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce pile ma,ce cod vezi ma frate explicami unde imi tremura tinta explica-mi unde vezi tu ca imi fuge sau cva sa bata in aim de sp asta odata ce te bazezi pe ceva explica-mi si mie unde vezi aim,crezi ca eu mi-as baga cod sa intru pe mr nu..fi serios


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Berserker06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2013 17:47)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 37, Topics: 5
Location: Curtea de Arges

Reputation: 37.1
Votes: 2

 
Post Posted: 05-09-2013, 15:12:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poftim si un mic exemplu de alt codat cu aim care juca ca si acest jucator de pe "vechiul server" http://www31.zippyshare.com/v/59955005/file.html sa imi spuneti voi parerea dupa ce vedeti toate cele 3 demo-uri. Uite ma altul ca tine nu ii tremura tinta nu nimic si chiar tu ai sarit in sus care are aim Thinking ia spune-mi tu mie nu esti in aceas oala ca si asta? eu sunt 90% sigur ca esti la fel ca el.

Sa nu uiti sa pui pozele cu conversatia aici, da?


Dark with me, Dark in me, Dark is me. And let me conquer this world. They do not understand my pain. Do you? No! Not a soul can. And for that let me show you the darkness... the darkness that inhabits my black soul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CmB<3Dee

[Creep]



Status: Offline
(since 19-10-2020 11:46)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 838, Topics: 64
Location: Germany

Reputation: 293.4
Votes: 12

      cmb892 
Post Posted: 05-09-2013, 15:22:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci bersker poti sa sp papa la admin,si stii dc ca eu cred ca tu ai 10 ani si crezi ca minti pe oricine,rog owneri sa se uite in log la ora 15:30 cam asa 05.09.2013 stau intru ma joc ii sp de GOTOI ca are aim si wall se pune spect nu ii face nimic cred ca ii facea demo si el imi spune pe si mie imi facea lf tinta ca nu este mare dif intre mine si el,pai hai sa iti arat care este diferenta gotoi el avea wall si aim ca tiam sp pe page iesea din baza se punea in cur urm prin perete si pac cap in shimb eu uitete putin la mine cum fac prefire cums tau la sunet cum fac silent duck si cum trag gl cu gl nu apasat sau sa ma pun in fund,cam atat am de spus la diferenre,2 la mana imi sp ca va da demo cu gotoi la toti admini ca sa vada ca eu am aim deci ma pune in locul lui gototi ca sa poata sa faca el nush ce sa dea destroy vreau sa fie psue logurile de la ora 15:30 se cam intampla tot sa observai cum berseker admineaza si vb.....daca el vede aceelasi lucru intre mine si gotoi cred ca ar trb sa ii scoateti adminu dp aceasta fazam uitat sa precizez gotoi este valver eu am steam ups nush cum am uitat...plec din buc ma intorc duminica pana atunci nu voi mai putea rasp.salut


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
babyjustkill
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-11-2013 20:11)
Joined: 09 Jun 2012
Posts: 2260, Topics: 135
Location: Romania

Reputation: -12
Votes: 160

   
Post Posted: 05-09-2013, 16:51:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba cmb sau cum te cheama, scrie dracului mai corect ca nu se intelege nimica.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Berserker06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2013 17:47)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 37, Topics: 5
Location: Curtea de Arges

Reputation: 37.1
Votes: 2

 
Post Posted: 05-09-2013, 18:44:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi zici mie ca am 10 ani? -) uitate la tine cum scri si dupa critica pe alti. Si eu am 18 ani nu sunt unul de vreo 10 care face dupa cum ii suna lui ci dupa cum scrie in regulament. Daca raman fara admin ce? Daca mi se spune si un motiv clar pentru care mi se anuleaza drepturile atunci nu am nimic impotriva daca si acel motiv este justificat cu dovezi si de mai multe persoane nu doar de una. Plus ca atunci cand mi se vor retrage drepturile rog toti admini sa isi treaca parerea despre mine si contributia mea ca admin pe durata cat am fost admin. Sa vedem cati au una buna si cati au una proasta. Dupa daca admini deci ca eu nu mi-am facut treaba atunci e ok. Nu ca mi se ia drepturile de admin pentru ca i-am dat la un anonim voteban pentru ca dupa parerea mea are aim. Deci nu sunt impotriva de a mi se lua drepturile, dar inainte sa faca vreunul asta sa faci si ce am zis eu si sa intrebati fiecare admin ce am facut de cand am intrat pe serverul asta, cum m-am purtat, ce fel de limbaj am avut fata de alti playeri si alte dinastea. Dupa daca ajungeti la concluzia ca nu mi-am facut datoria, faceti prezente acele parerei, dar toate si spuneti la final ca mi se vor retrage drepturile de admin din motivele... Atunci nu o sa am nimic impotriva si voi zice "Ok" si voi ramane doar un player. Plus ca acest jucator va primi ban, voteban de la mine de fiecare data cand mi se va parea ca joaca suspec, atunci cand vor fi mai multi admini chiar ii voi ruga sa ii faca si ei demo si poze si sa stea pe el sa imi zica ei ce iar face ei, raspunsul il stiu deja "Ban". Si cu asta eu zic ca am terminat discutia cu acest copil.

P.S. mai treci pe la scoala in special pe la ora de romana... >.>


Dark with me, Dark in me, Dark is me. And let me conquer this world. They do not understand my pain. Do you? No! Not a soul can. And for that let me show you the darkness... the darkness that inhabits my black soul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[JUBA]vulpoiul taliban

[Schizofrenie Severa]



Status: Offline
(since 01-12-2016 13:35)
Joined: 16 Jun 2012
Posts: 172, Topics: 7
Location: Sub Patul Tau

Reputation: 73.8
Votes: 9

Post Posted: 05-09-2013, 18:51:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-are CmB cod si nici Berserker nu este de vina. Si eu l-am altoit pe CmB in urma cu mult timp. Omul stie sa joace, mai rar vezi jucator ca el si e normal sa ti se para suspect. Gata cu cearta ca va rup fâºu'. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wh1sp3r

[Mr.FreakZ TEAM]



Status: Offline
(since 13-02-2017 14:34)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 1949, Topics: 72
Location: Bacau

Reputation: 70.1
Votes: 30

   
Post Posted: 06-09-2013, 08:59:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Berserker06 downgrade fara drept de up 2 luni
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by wh1sp3r, 06 September 2013 06:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 17-09-2024, 04:48:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x