User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Extr3me
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2582
zeusica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2012 08:41)
Joined: 29 Apr 2011
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 56
Votes: 2

Post Posted: 29-04-2011, 21:34:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti f funny stii? m`am bagat eu in seama? pur si simplu i`am luat apararea baiatului pentru faptul ca tu il faci incapabil .... de asta de ce nu ai spus nimic? contul este blocat datorita inactivitatii ... vb ca sa nu taci .... cat despre scoala am terminat si facultatea .... mai ai ceva de spus? ca de inchis de inchid la toate? membru in stuff? nu imi mai trebuie sincer .... mi-a ajuns! nu vreau sa jignesc pe nimeni dar uneori alehandro e prea bun cu unii! si nu sunt lingusitor ca oricum nu am nimic de castigat -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 29-04-2011, 21:38:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si ma rog:) se vede si pe tine c ti-a trebuit admin pe degeaba:) de cat timp esti admin un codat nu ai prins:) nu ti-ai dat interesu:) bine ca ai renuntat tu:) ca poate te dadea altcineva afara:)

Posturi unite automat, 29-04-2011, 22:38:00

zeusica wrote:
Esti f funny stii? m`am bagat eu in seama? pur si simplu i`am luat apararea baiatului pentru faptul ca tu il faci incapabil .... de asta de ce nu ai spus nimic? contul este blocat datorita inactivitatii ... vb ca sa nu taci .... cat despre scoala am terminat si facultatea .... mai ai ceva de spus? ca de inchis de inchid la toate? membru in stuff? nu imi mai trebuie sincer .... mi-a ajuns! nu vreau sa jignesc pe nimeni dar uneori alehandro e prea bun cu unii! si nu sunt lingusitor ca oricum nu am nimic de castigat -



mda? si de ce ma faci pe mine lingusitor?- haha:)) cu ce m-am lingusit? si nu ma lingusesc imi dau interesu pt servaru asta:) si daca vreo poate sa ti-o confirme Alehandro:) Mda te sustin ca Alehandro e prea bun cu alti:) dar macar sa primeasca in schimb respect:D Eu am ajuns din intamplare pe acest servar:) mi-a placut si mi-am dat interesu de a ajunge admin, de a ajunge sus - pt a ajuta servarul!


Ma scuzi m-am inselat:) da ai prins 3- sa nu zic chiar nici 1-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AbYsSuS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-06-2011 11:06)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 250, Topics: 17
Location: rgf

Reputation: 38
Votes: 5

Post Posted: 29-04-2011, 21:58:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Master pusti la 21 de ani...Master a lucrat cu grija de cand am intrat eu pe server,hai sa nu ne calcam pe varfuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alehandro

[Respawn.Freakz.Ro ]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:36)
Joined: 12 Aug 2006
Posts: 595, Topics: 29
Location: Pe Respawn.FreaKz.Ro

Reputation: 164.5
Votes: 5

 
Post Posted: 29-04-2011, 22:00:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda nu este nimeni lingusitor , nush de ce ai ajuns la concluzia asta .
Cea ce este acum pe server este cea ce imi doream , in felu asta sa fim mult mai diferiti fata de celelalte servare , sa fim cum am mai zis eu odata o familie , nu owner ul sa ia decizile ci tot staff ul , dar toate astea usor usor + ca mai am inca o idee eu inca nu am testao dar mai trebuie timp,
Ideea mea este sa facem 1 om resposabil pt fiecare lucru , Adica 1 om sa se ocupe de admini , ii dau acces la lista de admini , un om sa se ocupe de harti sa adauge testeze etc , ii dau acces la harti si atat , un om sa se ocupe de imaginea servarului si etc. dar toate astea mai tarziu.

Closed ca sa ajuns la cearta.




Va rog ajutati serverul cu un vot aici> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alehandro, 29 April 2011 20:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 06-07-2024, 06:49:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x