User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie GH0ST !
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message21239
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 21-07-2009, 21:37:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Funk wrote:
dudette wrote:
Funk wrote:
Va e usor sa va uitati la demo cu sunet si sa te trezesti ca-i auzi intr-un final. Dar cand esti acolo, alta e problema.

cum adica daca erai acolo? nu e aceeiasi chestie? - sau daca te uiti cu playdemo nu mai e aceeiasi chestie cand a jucat si ce ai inregistrat tu pe demo?
si de ce te-ai hotarat tocmai acum sa pui demo? de pe 12?

nu ai inteles, cand tu esti ghost si esti in mijlocul actiunii, nu mai auzi tu toti pasii ca nu esti la 5v5.
si 2, asta n-o s-o va spun niciodata.

n-o sa ne spui niciodata? e secret de stat cumva?





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
funkkkk!
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2009 14:12)
Joined: 10 Jun 2008
Posts: 3430, Topics: 116
Location: Curcanland

Reputation: 84.4
Votes: 39

Post Posted: 21-07-2009, 21:38:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cu infy eu cred ca zice ceva, cand e pe peretele ala tine tinta mai sus, cand cade, pac o lasa.


I'll make you an offer you can't refuse.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 21-07-2009, 21:38:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liquidlove18 wrote:
Lasa-ma cu miimile tale de secunde, se vede bun, da cum de il asteapta atata timp, si infinity nu iesa, si el trage inainte, ca intr-un final infinity nici nu s-a aratat, pe urma moare infinity. si gh0st il stia pe blader in site de dinainte de cand se batea cu infinity, blader e pe sunet si gh0st tot pe el iesa cu tinta, dar din pacate a merlit, ca n-a apasat bine.

Si mi se pare ca ii si cam tremura tinta, ceva no recoil cred.

Oricum, raman la parere ca e clar wall 100% si tind sa cred ca ii luati apararea, sa nu faceti reclama proasta serverului.

In viata tre sa te astepti de la orice. Pentru ca orice-i posibil.



ahahah.. - acum are si norecoil. bv mah. tine-o tot asa. chiar te pricepi -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 21-07-2009, 21:42:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dudette fara afirmatii de genu asta, pls ms.

dudette: pai mai acum cateva momente avea wall..acum vezi doamne are si norecoil. ca asa ti se pare tie? - te pomenesti ca are si aim peste cateva minute - fii serios. Rolling Eyes


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 21-07-2009, 21:48:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liquidlove18 wrote:
Lasa-ma cu miimile tale de secunde, se vede bun, da cum de il asteapta atata timp, si infinity nu iesa, si el trage inainte, ca intr-un final infinity nici nu s-a aratat, pe urma moare infinity. si gh0st il stia pe blader in site de dinainte de cand se batea cu infinity, blader e pe sunet si gh0st tot pe el iesa cu tinta, dar din pacate a merlit, ca n-a apasat bine.

Si mi se pare ca ii si cam tremura tinta, ceva no recoil cred.

Oricum, raman la parere ca e clar wall 100% si tind sa cred ca ii luati apararea, sa nu faceti reclama proasta serverului.

In viata tre sa te astepti de la orice. Pentru ca orice-i posibil.

esti playeru vieti liq. in primul rand ca l-a vazut pe infinity si dupa a stat 2-3 secunde si a tras iar in momentul urmator a plecat (aceasi lucru fac si eu: in momentul in care plec din panda trag in locu cu pricina sa nu iasa ala exact cand plec si sa ma ia)
iar faza ca-l stia pe blader :Chatterbox nu-l stia s-a uitat site sa vada daca e ceva. tu cand intri in x nu te uiti in site? eu fac aceasi lucru.. merg langa perete sa ma uit nisip si dupa ma duc langa cutii sa ma uit site. dar tu esti playeru vieti si nu gandesti jocu.
"tii minte cand ai zis: ba taci ca nu ai tu idee ce respect e intre mine si ghost" acum zbieri ca sacalu aiurea ca are wall fara macar sa gandesti si sa analizezi demo-ul

uite la 2:40 cum ala se vede ca iese putin


in rest e sunet clar.
la faza dupa mid se aude ala cu pasi in stanga si apoi aia 2 la biblioteca se aud cum trag cu usp si cu deagle and etc



Last edited by revox on 21-07-2009, 21:50:36; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 21-07-2009, 21:48:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai sa pastram dezbaterea la subiect, nu are rost sa incepem cu tot felul de anexe.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 21-07-2009, 21:59:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat wrote:
hai sa pastram dezbaterea la subiect, nu are rost sa incepem cu tot felul de anexe.


Pai spunei lu dudette asta.

Revox tu cu printu ala imi zici mie ca il vede? -

Nu stiti cum sa faceti sa explicati toate fazele cat mai amanuntit, voi nu vedeti cat va complicati? e wall si atata tot.

Stii prea bine cand esti in joc nu auzi toate sunetele - asa cum zici tu ca el aude pe toti, DAR PE TOTI MA pe toti ii stie, niciodata nu moare pe la spate, pe toti cu care se intalneste ii stie, si pe majoritatea ii bate.

DIn zeci de sunete care se aud, sunetu terorisitilor, sunetul ct-ilor, armele de toate genurile, tu imi zici ca ii aude pe toti ? Mai ales cand e serverul plin?

Nu are cum, oricat de bine ai asculta sunetul si cat de pro ai fi, tot scapi cate un sunet sau tot scapi cate un ct, dar el ii stie pe toti.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 21-07-2009, 22:01:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liquidlove18 wrote:
felixcat wrote:
hai sa pastram dezbaterea la subiect, nu are rost sa incepem cu tot felul de anexe.


Pai spunei lu dudette asta.

Revox tu cu printu ala imi zici mie ca il vede? -

Nu stiti cum sa faceti sa explicati toate fazele cat mai amanuntit, voi nu vedeti cat va complicati? e wall si atata tot.

Stii prea bine cand esti in joc nu auzi toate sunetele - asa cum zici tu ca el aude pe toti, DAR PE TOTI MA pe toti ii stie, niciodata nu moare pe la spate, pe toti cu care se intalneste ii stie, si pe majoritatea ii bate.

DIn zeci de sunete care se aud, sunetu terorisitilor, sunetul ct-ilor, armele de toate genurile, tu imi zici ca ii aude pe toti ? Mai ales cand e serverul plin?

Nu are cum, oricat de bine ai asculta sunetul si cat de pro ai fi, tot scapi cate un sunet sau tot scapi cate un ct, dar el ii stie pe toti.



daca ii stia pe TOTI asa cum sustii tu...nu era normal sa nu moara mai deloc? si btw..maj ct joaca cu m4a3 si bullpop. si tero cu ak si paraitoarea. eu zic ca daca te obisnuiesti cu sunetele de la o vreme iti dai seama ce e. -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 21-07-2009, 22:01:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa e liq, in viata trebuie sa te astepti la orice, chiar si la faptul ca asa-spusii "preteni" (aici citez pe cineva -) gasesc foarte amuzanta situatia

liquidlove18 wrote:
-

Si il stia si pe blader in site, si era pe shift -


In fine, s-au spus destule. Am stiut de ce am cerut ownerilor sa nu se bage, ma asteptam la asta.
Funk, video cu wall - ma rog..., video pe youtube - ma rog..., video cu wall dar fara sunet - naspa, si eu zic ca am wall asa.

In fine, eu am luat o decizie, v-o comunic si voua: Cer excluderea mea din "lotul" ownerilor, din motive evidente. Doresc nume rezervat, insist chiar sa il am. Nu mai am ce spune, ati spus voi destule.
Indiferent de "decizia luata" si un eventual raspuns al lui Shocker, decizia mea ramane aceeasi.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 21-07-2009, 22:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dudette wrote:
liquidlove18 wrote:
felixcat wrote:
hai sa pastram dezbaterea la subiect, nu are rost sa incepem cu tot felul de anexe.


Pai spunei lu dudette asta.

Revox tu cu printu ala imi zici mie ca il vede? -

Nu stiti cum sa faceti sa explicati toate fazele cat mai amanuntit, voi nu vedeti cat va complicati? e wall si atata tot.

Stii prea bine cand esti in joc nu auzi toate sunetele - asa cum zici tu ca el aude pe toti, DAR PE TOTI MA pe toti ii stie, niciodata nu moare pe la spate, pe toti cu care se intalneste ii stie, si pe majoritatea ii bate.

DIn zeci de sunete care se aud, sunetu terorisitilor, sunetul ct-ilor, armele de toate genurile, tu imi zici ca ii aude pe toti ? Mai ales cand e serverul plin?

Nu are cum, oricat de bine ai asculta sunetul si cat de pro ai fi, tot scapi cate un sunet sau tot scapi cate un ct, dar el ii stie pe toti.



daca ii stia pe TOTI asa cum sustii tu...nu era normal sa nu moara mai deloc? si btw..maj ct joaca cu m4a3 si bullpop. si tero cu ak si paraitoarea. eu zic ca daca te obisnuiesti cu sunetele de la o vreme iti dai seama ce e. -


Nu cumva ma inveti si cs si numele armelor?

Credeam ca e m4a1 si bulbup, sau ct n-au voie sa joace cu ak47 si tero cu m4a3* ?

Hai ca aberam, obisnuiti-va cu ideea ca e prietenu vostru, owneru vostru, plateste pentru server, si a jucat cu wall.

Daca nu o lungim asa si tot nu mai ajungem la un comun acord.


EDIT: ghost, vreua sa purtam o discutie pe mess.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.


Last edited by liq on 21-07-2009, 22:05:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aste

[#marinar]



Status: Offline
(since 09-08-2019 12:06)
Joined: 23 Aug 2006
Posts: 11227, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 1564.6
Votes: 228

   
Post Posted: 21-07-2009, 22:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"cine se scuza se acuza" -.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 21-07-2009, 22:05:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liquidlove18 wrote:
dudette wrote:
liquidlove18 wrote:
felixcat wrote:
hai sa pastram dezbaterea la subiect, nu are rost sa incepem cu tot felul de anexe.


Pai spunei lu dudette asta.

Revox tu cu printu ala imi zici mie ca il vede? -

Nu stiti cum sa faceti sa explicati toate fazele cat mai amanuntit, voi nu vedeti cat va complicati? e wall si atata tot.

Stii prea bine cand esti in joc nu auzi toate sunetele - asa cum zici tu ca el aude pe toti, DAR PE TOTI MA pe toti ii stie, niciodata nu moare pe la spate, pe toti cu care se intalneste ii stie, si pe majoritatea ii bate.

DIn zeci de sunete care se aud, sunetu terorisitilor, sunetul ct-ilor, armele de toate genurile, tu imi zici ca ii aude pe toti ? Mai ales cand e serverul plin?

Nu are cum, oricat de bine ai asculta sunetul si cat de pro ai fi, tot scapi cate un sunet sau tot scapi cate un ct, dar el ii stie pe toti.



daca ii stia pe TOTI asa cum sustii tu...nu era normal sa nu moara mai deloc? si btw..maj ct joaca cu m4a3 si bullpop. si tero cu ak si paraitoarea. eu zic ca daca te obisnuiesti cu sunetele de la o vreme iti dai seama ce e. -


Nu cumva ma inveti si cs si numele armelor?

Credeam ca e m4a1 si bulbup, sau ct n-au voie sa joace cu ak47 si tero cu m4a3* ?

Hai ca aberam, obisnuiti-va cu ideea ca e prietenu vostru, owneri vostru, plateste pentru server, si a jucat cu wall.

Daca nu o lungim asa si tot nu mai ajungem la un comun acord.

sa te invat? ce sa te invat? nu simt nevoia sa mai discut cu tine. chiar deloc.







Last edited by dudette on 21-07-2009, 22:10:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 21-07-2009, 22:09:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liq eu zic sa mai taci si sa nu te mai dai tu mult playeru vieti.. ti-ai zis punctul de vede si gata.. daca nu vii cu ceva nou abtinete de la comentarii inutile.

de ce sa joace cu wall si sa dea cu picioarul la 2 ani de munca? si este cel mai capabil owner (fara suparare pt ceilalti) de ce sa joace cu wall?



Last edited by revox on 21-07-2009, 22:10:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 21-07-2009, 22:09:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vad ca eu sunt pus de decor aici si degeaba cer o discutie normala Rolling Eyes
situatia nu e lamurita, inca se asteapta pareri.





Last edited by felixcat on 21-07-2009, 22:18:23; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 21-07-2009, 22:09:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma dau dupa dreptate ma.

Cu ghost inainte de topicul asta eram amici, acum dupa ce imi exprim propria parere, imi zice pe mess ca nu are ce discuta cu mine, e de inteles ( cred ).

Si tu acum ca ti s-a acrit de mine? Bun ti s-a acrit, acum hai sa ramanem la subiectu asta, si hai sa nu facem diferente, si hai te rog sa aplicam regulamentu pentru toti acelasi.

@ cat despre tine killer, frate te rog, ramai la miimile de secunda.

@felix: asta doresc si eu, discutie civilizata si sa ramanem la subiect, parerile sunt impartite, fiecare are dreptu sa-si exprime opinia, destul offtopic.

Nu mai postez pana cand nu vin si alti admini cu parere.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dudette, 21 July 2009 20:56



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    


The time now is 21-06-2024, 07:29:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x