User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie ONE_SHOT
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2240
iion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2013 20:12)
Joined: 01 Feb 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 02-02-2013, 23:05:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ONE_SHOT. wrote:
ai luat destroy tot din cauza la cfg ala al tau.....ai facut frag dupa blind ..princess e martora -


P.S. (ca am vazut ca e la moda)
Daca nu am facut frag dupa blind (caci s-a dovedit ca defapt Mhi mi-a dat ban pentru ca ii se parea ca "imi sare tinta ca la aim", ceea ce s-a petrecut la multe runde dupa blind) la ce a mai fost princess martora, ONE_SHOT? E genial! -

In fine, eu sunt dispus sa ramana totul la ideea ca "a fost o greseala" si cei responsabili sa isi repare boacana.
Ii multumesc deschis lui Plesucu, care e un super-baiat, si s-a oferit sa ma ajute, desi nu avea nicio legatura cu ce s-a intamplat, cu atat mai putin vreo vina. Deci baieti, luati exemplu' -

Nu cred ca mai are sens vreo continuare, pentru ca mai mult va dati cu stangu'n'dreptu si va afundati in explicatii ce se contrazic.
Nu ma deranjeaza atat de tare ce s-a intamplat, dar cand sunt luat de prost, atitudinile arogante si smecherasii imi displac teribil. Fiti baieti cuminti -

Rog un moderator, daca vrea/poate, sa inchida topicul sau sa il marcheze ca "rezolvat" pentru ca, din punctul meu de vedere, problema a fost rezolvata

Numai bine! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[Theterrors]Mhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2014 16:56)
Joined: 04 Dec 2012
Posts: 103, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 9

Post Posted: 02-02-2013, 23:45:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am gresit ca n.am facut demo... oricum banul este scos - bafta la frage

Posturi unite automat, 02-02-2013, 23:45:19

P.S stiu eu dc ti.am dat ban dar n.am dovada -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
picyu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2013 23:40)
Joined: 20 Jan 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: mangalia

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 03-02-2013, 00:03:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut
am primit gag si kick de la Adminu s4rp3 ptr ca am cerut o harta fy_snow de 2-3 ori ...este frumos asa ceva?
aveti un regulament din cate stiu eu trebuie respectat...
pana si simply playeri are drepturile
nu sa fie aruncati afara din joc ptr nimic
Multumesc ...numele meu pe joc e picyu


G.ionut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ANGELESCU

[Freakz * D@RK]



Status: Offline
(since 16-02-2017 07:53)
Joined: 16 Apr 2012
Posts: 733, Topics: 66
Location: Braila

Reputation: 152
Votes: 88

Post Posted: 03-02-2013, 00:10:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din pacate nu cunosc nici un admin s4rp3 Ai gresit sv -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-10-2024, 13:24:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password