User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie RrS
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3308
RrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2011 20:30)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 55, Topics: 28
Location: Tg-Jiu

Reputation: 67.7
Votes: 3

 
Post Posted: 07-05-2011, 14:29:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ciudat eu ca in ultimul timp e plin servarul :- ?? ... trebuia sa ma mai documentez
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 07-05-2011, 14:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RrS wrote:
ciudat eu ca in ultimul timp e plin servarul :- ?? ... trebuia sa ma mai documentez


Off-topic ??? exista mesaj privat pentru asa ceva.
Ma refeream la jucatorii care joaca bine , nu vin sa faca scandal pe server si probleme.
Ce-ar fii sa comentezi asupra demo-ului sau alta problema ce face parte din reclamatie si sa lasi mesajele cu subinteles ?

On : Schimba LanT-ul , e posibil sa fii nimerit o editie cu un no-recoil mai mic .
Iar legat de demo , NICI UN COD !!!

L.E.
- Alta placa video ? inafara de zid , totul se vede perfect , so ?
- Daca se uita in jos , nu stiti voi cand sa faceti poze -
- Cand nu esti sigur daca inculpatul este codat sau nu , pui la pareri demo , individul a primit comenzi total aiurea
- Wall , Aim , Speed , No-recoil si multe altele , atata timp cat nu l-ati prins (nu , nu a-ti facut-o demo este total dezamagitor) nu inteleg de ce tot o tineti pe a voastra.
- Daca x sau y zice ca am cod , inseamna ca e adevarat ? tu nu-ti poti da seama ?

Asta e doar sa-ti demonstrez ca nu te pricepi si cand ai vazut ca am dreptate ai bagat texte ca e serveru` full , de ce nu comentezi legat de demo si poze ? ca am dreptate si ai gresit.

P.s nu-l cunosc pe individ , asa ca nu-i tin partea (ba chiar consider ca a gresit ca a recurs la insulte , chiar daca voi a-ti inceput)
Hai bafta , am pierdut prea mult timp pentru nimic , va explica omu` si n-aveti o treaba...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 07-05-2011, 18:22:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am fost indrumat in topicul asta de un coleg si am downloadat demoul ca sa-l verific. Inainte de a mentiona ceva despre demo trebuie sa spun ca am experienta de peste 10 ani ca admin si am intalnit tot felul de coduri posibile si imposibile. Daca vrei sa va documentati putin in legatura cu diferite tipuri de coduri puteti verifica cu un wall cateva din demourile mele, din lista mea de codati. http://forum.wow-freakz.com/Codatii-lui-Akkan-t48544-0.html
Aimul (toate tipurile de aim) se poate vedea destul de usor iar speedul la fel. Acum sa trecem la demo.

1. N-are aim (niciun tip de aim).
2. N-are wall.


Explicatia pentru punctul 1: tinta nu sare deloc, nu "tremura", nu se opune reculului, nu sta pe loc iar gloantele se duc normal. Stilul lui de tras este pur si simplu random pentru ca nu obtine prea mult din ce isi doreste el. Prin acele linii aproape orizontale doreste sa traga "la cap" dar nu prea stie tehnica. Un jucator mediocru din punctul asta de vedere. Nicicum nu poate fi vorba de aim.

Explicatia pentru punctul 2: wall nu are pentru ca in fragul numarul 3 si urmatoarele dupa, se vede clar ca este surprins de catre adversar si imediat dupa ce a trecut tinta de corpul adversarului o pune la loc. Reflexul este destul de bun, miscarea destul de rapida dar se vede clar pentru ochiul format.
Cat despre trasul prin pereti, daca vrei va fac un demo (cand va fi snow pe serverul unde joc) in care va arat jocul la sunet dar "uitandu-ma prin pereti" dupa adversar. Cine nu cunoaste jocul la sunet instant spune ca am wall, cine-l cunoaste e posibil sa aiba dubii. Dar in acest demo nu este vorba de sunet sau wall pentru ca nu stapaneste sunetul iar wallul nu exista.
Sunt doar locuri prin care poti sa tragi ca sa faci damage (si sa omori pe cineva), locuri care le stie aproape orice jucator de cs.

Daca-l banati pentru aim sau wall, va inselati singur, demonstrati ca pregatirea adminilor nu este uluitoare si pierdeti un jucator care ar putea deveni fidel al serverului. Daca i se intampla asa l-as putea invita pe serverul pe care joc, sa experimenteze un alt nivel al adminilor (no offense).


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RrS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2011 20:30)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 55, Topics: 28
Location: Tg-Jiu

Reputation: 67.7
Votes: 3

 
Post Posted: 10-05-2011, 21:00:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iti dau id'ul de messenger al inculpatului sa il iei pe svru-ul tau? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
doua ;)

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2011 13:22)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 64.9
Votes: 2

Post Posted: 31-05-2011, 14:12:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

avioane ce jucator ai fi tu....!recunosc eu snt praf da sa vb macar unul cu experienta la csnu tu ca sti si tu cate ceva de coduri.....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-10-2024, 02:16:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x