User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie TheBigShot657
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints
Author Message4645
Putza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2022 07:09)
Joined: 13 Dec 2015
Posts: 29, Topics: 4
Location: Cyprus

Reputation: 31
Votes: 5

     
Post Posted: 02-03-2016, 06:10:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vorske, eu nu cred ca esti in masura sa vorbesti, pe server esti mult cu foarte mult mai neatent decat TheBigShot657. Pe tine te striga lumea si nu raspunzi, de parca nu vezi, regret ca nu am facut screenshot la o conversatie anterioara, cand intr-o seara a intrat un anume player(nu imi aduc aminte numele lui) si a inceput sa injure si sa batjocoreasca tot server-ul si pe langa el, un alt jucator care facea spam si folosea CapsLock. Eu, Kent_HD si Hellsing la momentul ala te strigam disperati pe chat, tu nimic. Nu ai schitat nimic. In locul tau as fi tacut, sincer esti mai rau ca TheBigShot657. Ca nu am avut eu timp in ultima vreme sa intru pe server? Pai daca imi fac timp sa fiti siguri ca sunt cu ochii pe voi 2. Perioada in care TheBigShot657 a fost HELPER, nu a fost activ mai deloc. Si nu ma refer la ontime, ci la adminat, faptul ca el nu este atent, nu e o noutate pentru mine, dar chestia e ca la vremea aia NewBest, a zis ca la urmatoare greseala va fii sanctionat, daca nu gresesc, sper sa se intample. A fost iertat de A18 si C17. Dar acum?
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Hellsing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2019 23:07)
Joined: 24 May 2015
Posts: 168, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 302.6
Votes: 10

Post Posted: 02-03-2016, 22:16:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba se pare ca nu intru de multe ori pe server dar playeri isi amintesc de mine , lel - P.S. mai intru din cand in cand pe forum sa vad ce sa mai intamplat si de fiecare data gasesc un motiv sa rad :3 ( cate o data ma intreb de ce am renuntat la serverul asta atat de "colorat" ) new poate ar trebui sa iti dai cu parerea la acest post si sa iei o decizie buna . - parerea mea este ca thebig cam baga mana .
3 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 23-03-2016, 16:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baieti, eu am zis urmatoarea greseala in sensul ca sa faca o tampenie mai nasoala. E drept, l-a privat pe acel jucator de la accesul pe server ceea ce nu este tocmai in regula, dar a fost in principiu o greseala de scriere, nu ca nu ar fi aplicat regulamentul corect. Intentiile lui au fost bune si probabil ca pe viitor va fi mai atent (stiu, e veche reclamatia).

Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 23 March 2016 14:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 30-04-2024, 00:08:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x