User
Pass
2FA
 
 

RecruitmentS
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message5582
Demoro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2016 17:33)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 115, Topics: 5
Location: Sibiu

Reputation: 138.7
Votes: 5

 
Post Posted: 06-12-2012, 15:33:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlinCapacel wrote:
Numele real:Andrei
Varsta:19
Ocupatie in real life:stundet facultate an 1
Nickname in joc:Kregnarok
Clasa:Rogue
Main spec si off spec:Combat(pve)/Subtlety(PvP)
Item level:362
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kregnarok
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Ultima guilda a fost Showdown , nu am iesit , ei m-au dat afara deoarece au considerat ca aveam destui mdps si mi-au zis sa imi fac un rdps,shaman elemental,ca au nevoie de bufele lui si de atat.Am considerat ca a fost o decizie proasta pe care ei au luat-o si cu greu m-am despartit de ei,guilda in care am fost de 1 an si ceva.
Progresul de pe Cataclysm pe Freakz(print cu achiev la ODS/ATRAMEDES HC):Nu,deoarece in ultimu timp nu am prins mai deloc raiduri din motivul de deasupra.
Stiu ce este TS3, il am downloadat si stiu sa ma loghez pe el(DA/NU)-A.

  • Acceptat /w Licosa ingame





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bebe_bebelush

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2013 20:01)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 52.2
Votes: 2

 
Post Posted: 23-12-2012, 01:44:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Korodi Gabriel
Varsta: 23
Ocupatie in real life: student
Nickname in joc: beboasa / bebosu
Clasa: paladin / warrior
Main spec si off spec: paladin retri / warrior fury
Item level: paladin 360 / warrior 354
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Beboasa //// http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bebosu
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: SlashCry am iesit este ca nu se fac raiduri asa cum spun ei tot zic ca fac se stabileste o ora si nu mai face nimeni de cand joc pe aceste server am cautat o guilda pve care sa faca raiduri dar nu am gasit pana acuma una si am auzit de voi.
Progresul de pe Cataclysm pe Freakz(print cu achiev la ODS/ATRAMEDES HC): nu am achiv heroic nu joc de mult pe server cunosc scripturile la toate. pana sa joc pe acest server am jucat 5 ani wow original aceleasi clase care vi le-am scris si mai sus. cunosc script la toate pe toate modurile.
Stiu ce este TS3, il am downloadat si stiu sa ma loghez pe el(DA/NU): da stiu ce este il am instalat stiu sa ma loghez pe el si il folosesc aproape zilnic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raynox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2013 15:17)
Joined: 11 Oct 2012
Posts: 320, Topics: 22
Location: Sibiu

Reputation: 48.5
Votes: 3

Post Posted: 23-12-2012, 12:12:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bebe_bebelush wrote:
Numele real: Korodi Gabriel
Varsta: 23
Ocupatie in real life: student
Nickname in joc: beboasa / bebosu
Clasa: paladin / warrior
Main spec si off spec: paladin retri / warrior fury
Item level: paladin 360 / warrior 354
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Beboasa //// http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bebosu
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: SlashCry am iesit este ca nu se fac raiduri asa cum spun ei tot zic ca fac se stabileste o ora si nu mai face nimeni de cand joc pe aceste server am cautat o guilda pve care sa faca raiduri dar nu am gasit pana acuma una si am auzit de voi.
Progresul de pe Cataclysm pe Freakz(print cu achiev la ODS/ATRAMEDES HC): nu am achiv heroic nu joc de mult pe server cunosc scripturile la toate. pana sa joc pe acest server am jucat 5 ani wow original aceleasi clase care vi le-am scris si mai sus. cunosc script la toate pe toate modurile.
Stiu ce este TS3, il am downloadat si stiu sa ma loghez pe el(DA/NU): da stiu ce este il am instalat stiu sa ma loghez pe el si il folosesc aproape zilnic

  • Acceptat /w Lockdown/licosa/glacieeru ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Heal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-12-2012 13:52)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 27-12-2012, 15:43:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Robert
Varsta: 34
Ocupatie in real life: ......
Nickname in joc: Heal
Clasa: Druid
Main spec si off spec: Heal
Item level: 352 (am vb cu Glacieeru inainte de a posta )
Link armory: nu merge nu stiu ce are
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:
Progresul de pe Cataclysm pe Freakz(print cu achiev la ODS/ATRAMEDES HC): nu am
Stiu ce este TS3, il am downloadat si stiu sa ma loghez pe el(DA/NU) DA stiu si am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raynox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2013 15:17)
Joined: 11 Oct 2012
Posts: 320, Topics: 22
Location: Sibiu

Reputation: 48.5
Votes: 3

Post Posted: 27-12-2012, 15:58:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Heal wrote:
Numele real: Robert
Varsta: 34
Ocupatie in real life: ......
Nickname in joc: Heal
Clasa: Druid
Main spec si off spec: Heal
Item level: 352 (am vb cu Glacieeru inainte de a posta )
Link armory: nu merge nu stiu ce are
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:
Progresul de pe Cataclysm pe Freakz(print cu achiev la ODS/ATRAMEDES HC): nu am
Stiu ce este TS3, il am downloadat si stiu sa ma loghez pe el(DA/NU) DA stiu si am


  • Acceptat /w Lockdown/licosa/glacieeru ingame
( motivu pentru care esti acceptat,1 esti matur / 2 cunosti pe un membru din satfu guildei, welcome GL & HF).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 23-05-2024, 21:51:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password