User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 54, 55, 56    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message169293
Dontstop

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2014 09:06)
Joined: 02 May 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 05-05-2014, 16:27:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Bogdan
Varsta: 15
Locatia: Constanta
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? Da doar marti sunt ocupat dupa ora 9 si vineri dupa ora 11 deoarece am antrenamente la kickbox
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? Nu mai am un caracter la alianta dar intru doar sami fac dsuri-le 10n,25n cu globalu
Clasa: Mage
Main Spec/ Off Spec: Fire & Frost
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Freywo
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: Nu am probleme de lag.... joc la high resolutie in timpul encounterului de 25 hc si mi se misca foarte bine
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: Cum am spus mai sus nu am probleme legate de lag
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server : Am inceput sa joc wow de pe 3.3.5 ...dar ma rog pe atunci nu prea stiam ce e wow doar omoram ce vedeam in fata .... am continuan cu 4.0.6 pe freakz facandu-mi un mage din curiozitate ..pe parcurs a inceput sa ma impresioneze clasa fiinda avea foarte multe spelluri diferite ....
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Opus Dei s-a schimbat Gm si avea raca pe mine si am primit kick iar Betrayers nu imi place organizarea
De ce Deathwish? Deoarece am auzit numai lucruri bune despre + aveti niste magi foarte buni in guild care daca pot sa ma ajute si pe mine cu micile scapari pe care le mai am la rotatia etc... si sa cunosc alta societate... sa ma imprietenesc ...
O scurta autodescriere: In timpul imi petrec majoritatea timpului cu prietenii pana seara... iar seara imi petrec timpul pe wow .. pe facebook .... . Sunt un om glumet , (punctual si serios in timpul raidurilor)
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 05-05-2014, 16:35:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogatinaaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-10-2014 15:08)
Joined: 18 May 2011
Posts: 19, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 81.9
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2014, 19:32:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Bogdan
Varsta: 17
Locatia: Bacau
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? Sunt in clasa a 11-a, dar ma pot impartii destul de bine intre scoala si joc..
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? Nu mai joc pe alte servere, nu am alte caractere alternative pe freakz (cu gear important)
Clasa: MAGE
Main Spec/ Off Spec: Fire/Arcane
Armory Link: http://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=rubistusv&&searchType=all
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: http://imageshack.com/a/img835/4931/zy08.jpg (nu am niciun fel de problema cu lagul in timpul oricarui raid)
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://imageshack.com/a/img838/7968/ggtpw.jpg (cum am mai spus, absolut nicio problema cu lagul)
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server Joc de pe WOTLK, pe patchul trecut Cata am avut full progres hc..
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Council of Elders (neintelegere din cauza unui prieten care a primit kick aiurea) The Betrayers (organizarea)
De ce Deathwish? Sunteti o guilda cu progres full, cu oameni care conduc intr-un mod serios si responsabil + ca am auzit ca aveti o organizare foarte buna
O scurta autodescriere: Ma prind repede de lucrurile noi, stiu cand sa ascult de ce mi se spune, dar si cand sa comentez..
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare) Nimic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupinschi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2015 16:47)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 3

 
Post Posted: 06-05-2014, 20:08:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:Razvan
Varsta:17
Locatia:barlad
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc: joc 4-5 ore in timpul saptamanii si 6-7 ore in week-end.
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc):N-am mai jucat pe alte servere. Mai am un druid feral cu care fac pvp si un dk unholy.
Clasa:Paladin
Main Spec/ Off Spec:Holy/Retri
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lupinschi
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter:dati wisp pe Lupinschi si va dau un cont si parola de la un dropbox pe care gasiti screen shot-uri
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: la fel
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server: joc pe freakz de 5 ani . Joc pe paladin de cand ma stiu si am experienta pe orice spec.
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Am fost in Twinkiez (am plecat deoarece nu aveau progress pe 10hc) , am mai fost in Pride (m-a dat afara deoarece au vazut ca am facut aplicatie pentru alt guild) , The Betrayers (m-au dat afara din cauza ca m0am certat cu un ofiter ) si am mai in alte guilde ca valkyrian kings , coe (demult) si inl.
De ce Deathwish?: deoarece este o guilda buna si are progress pe 10hc/25hc.
O scurta autodescriere: Imi plac sporturile cu mingea (volei ,football, handball)
Alte mentiuni (orice crezi ca ar mai trebui zis si nu se regaseste intr-unul din punctele anterioare)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 06-05-2014, 20:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dbla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 11:49)
Joined: 23 Feb 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2014, 20:35:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Niculae Cristi
Varsta: 17
Locatia: Buftea
Cat de des joci WoW, iar scoala/ munca iti ingradesc programul de joc? LIceu.pot fi on oricand e nevoie dupa ora 14
Mai joci pe alte servere/ ai caractere alternative pe Freakz cu care joci des/ joci alte jocuri la un nivel care trebuie mentionat (zilnic, o data la 2 zile etc)? Nu
Clasa: druid
Main Spec/ Off Spec: feral dps/off pvp
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Utak
Screenshot cu interfata in cadrul unui 25-man encounter: am in jur de 30-40 fps..nu am ss acum
Screenshot cu FPS counter in Orgrimmar la o ora de varf: http://i58.tinypic.com/1zlsvwg.jpg
Ce ne poti spune despre istoria ta in WoW? Atat Freakz, cat si orice alt server :obisnuiesc de pe lk sa fac pve
Ex-guilds (prin ce guilds ai mai fost, cum au fost, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Allstar Random(ninja chest),Rage Quit(over guild),The Betrayers(inactivitate din punctul meu de vedere)
De ce Deathwish? Vreau progres,ilvl,experienta la raiduri
O scurta autodescriere:Nu joc la hit cap deoarce nu se merita..Sunt un om calm,intelegator

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MeckWarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2014 16:18)
Joined: 31 Mar 2014
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 35.4
Votes: 1

 
Post Posted: 06-05-2014, 20:42:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde, am timp destul.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/Prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Meckk
7. Screenshot cu Interfata**: http://gyazo.com/1253904b0b64cb644aa39780f36ba01f
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca Arms se joaca acum . Am jucat si fury la vremea lui .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai cam toti warriori jucam la fel . Eu de exemplu am invatat de la altii si am mai aplicat si ce stiam eu .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe Freakz de pe wotlk, am avut full progress pe toate patchurile . Momentan am 5/6 pe hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Council , Betrayers... Nu am avut o guilda in care sa stau foarte mult timp .
12. Detalii PC***. Un pc decent, care ruleaza ok orice raid .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca inca de pe wotlk era cea mai buna guilda de pe sv. ( eram in light of dawn pe atunci )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev in clasa a 10-a .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu stiu ce sa spun aici, o sa ma cunoasteti cu timpul .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 06-05-2014, 23:34:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Utak -RESPINS, nu ai nici macar 2 meserii full, nu ai 4p nici acum..
Meckk- REPINS , am deja 3 warriori +mn 4..prea multi !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 54, 55, 56    


The time now is 20-06-2024, 14:19:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x