User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72965
Subliminal

[Be obscure clearly]



Status: Offline
(since 15-01-2015 18:09)
Joined: 03 Jan 2011
Posts: 29, Topics: 1
Location: under the moon

Reputation: 48.2
Votes: 3

Post Posted: 15-10-2011, 00:55:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

elementc wrote:
Numele Char-ului: Szr
Clasa: Rogue
Talente: Assasination
Profesii: Skinning / leatherworking
Played time(comanda ingame /played): 6 days 15 hours
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Szr

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? bot 10n/h 25n/h down
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Full content cu guilda PVE . Aveam alt caracter pe atunci - Wankalot
Mai ai si alte chare de 85? Nu .
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Guild kick pentru ca n-am intrat la raid desi era stabilit sambata/duminica .
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Kamylon
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? End game content raiding , sa-mi fac prieteni .
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS 100mb/s . 5 ms in wow constant .


Nu.


Subliminal: ba
Subliminal: cauta mi si mie
Subliminal: un numar de prostituata
Subliminal: in gazeta de sud
rAZEr: ce sa faci cu ea ?
-----------------------------
Razer .: maine
Razer .: ma suni
Subliminal: la 10 da
Razer .: la 10
Subliminal: suna ma
Subliminal: sa nu uit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flo91
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-05-2012 03:03)
Joined: 09 May 2010
Posts: 2223, Topics: 130
Location: Romania

Reputation: -148.5
Votes: 33

Post Posted: 15-10-2011, 19:37:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Caibrelica
Clasa: Mage
Talente: Arcane/Frost
Profesii: Not atm, probabil o sa fac Alchemy/Herba.
Played time(comanda ingame /played): Am charul de pe wotlk, 4days, ca am mai fost in guild cu el.
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Caibrelica

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17->18.
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Full TOT,HOO Heroic, Halfus 25n/heroic si BH Full.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Tbc nu prea, WOTLK am facut chiar cu voi Lich King 25 Heroic, adica tot din wotlk, cand eram cu kanep in guild.
Mai ai si alte chare de 85? Da, Kanepaa 85 Alliance.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Niciuna.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Aveam pe Rucs, dar din cate am vazut este si Liljoon cu care ma inteleg bine.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu este sa ma perfectionez foarte mult si sa devin ceea ce imi propun sa fiu, adica sa stiu tot ce se poate sti din Cataclysm.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ): Romania Data Systems(RDS) FiberLink over 100Mb/s.


Mentionez: Ca am mai fost in guild pe WOTLK, dar din pacate din cauza unei greseli cu un macro am primit GKICK(Dar nu am uitat faza cu Vladnios in care am stat mai mult de 2 saptamani la Cotetz.). Am promis de atunci ca nu o sa se mai intample. Am vorbit cu Burton, iar Burton m-a trimis la Brt(Alko) sa vorbesc cu el, dar din pacate a zis ca vom vorbi si nu a mai intrat Alko, ori nu l-am nimerit online.

Sper sa fiu iertat de toate greselile facute in guilda si promit sa nu se mai repete deoarece, atunci eram si eu mai mic, mai prost nu prea stiam cum se mananca viata de zi cu zi, dar din pacate acum am alt parcurs in viata, am devenit mai sociabil, nu mai sunt cum eram, si de aceea vreau sa arat ca nu mai sunt baiatul care am fost acum un an de zile sau chiar mai bine.

Toate bune si frumoase.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 16-10-2011, 00:01:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-ai uitat pe mine -

[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Coantza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2011 16:47)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 69.8
Votes: 4

Post Posted: 16-10-2011, 01:52:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

il cunosc pe Szr de ceva timp nu cred ca e genul sa fie un " pupincurist " ma refer la adresa domnului Qiu care crede ca totul ii se cuvine si face flame pe topicul de recrutari al guildei Ens ... nsh ma ce sa zic poate tu ar trebuii sa iti revizui comportamentu ala si sa ascultii nevoile oamenilor de te inconjoara nu sa faci u pe zmeul .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liubi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2013 18:31)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 14, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 76.7
Votes: 2

Post Posted: 16-10-2011, 21:14:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Arwn
Clasa: Priest
Talente: Holy/Disci
Profesii: Tailoring/Jewelcrafting
Played time(comanda ingame /played): 11 days , 55 minutes , 37 seconds
Profilul Char-ului : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arwn
---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? : Argaloth 10/25 man . halfus : doar 10 man
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? pe Vanilla am inceput sa joc casual , pe TBC am inceput cu cativa prieteni iar pe WOTLK am jucam Foarte Mult am facut Icc pe Toate Dificultatile cu tot cu LK , Naxxramas 10-25
Mai ai si alte chare de 85? da un Warr
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? The QQ Givers . iar motivu pt care plec e acela ca nu ai cu cine sa faci un raid , de obicei ajungi sa faci si un HC cu globalu pt ca cei din Guild nu vor sa faca nimica , si al doilea motiv e ca 90 % numa DPS gasesti altceva daca cauti pur si simplu nu prea gasesti
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? da cunosc un DK si un Warr pe Kamylon si pe Jackdaniels de pe WOTLK
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? idealul meu este sa petrec destul timp in WoW ca sa pot face Lucruri noi si interesante
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Click Net 12mb , 0 MS (World)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hopeless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2016 09:15)
Joined: 03 Mar 2010
Posts: 27, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 81.9
Votes: 4

 
Post Posted: 17-10-2011, 08:17:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Hopeless
Clasa:Paladin
Talente:Holy
Profesii:Nu am momentan doar ce m-am apucat de wow iarasi -
Played time(comanda ingame /played):Nu prea mult
Experienta : va las pe voi sa decideti.
Astept Orice alta intrebare.Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iamhaisictir

[Read my name.]



Status: Offline
(since 12-02-2014 01:58)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 89, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 66
Votes: 3

Post Posted: 17-10-2011, 09:12:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Hopeless -CLar nu.(rejected)
@Arwn -Clar da.(accepted)
@Hellwarrior -Clar nu.(rejected)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vendetaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-10-2011 20:07)
Joined: 29 Jul 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Palestinian Territory

Reputation: 68.2
Votes: 2

Post Posted: 17-10-2011, 22:05:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Vendetaa
Clasa: Belf Rogue
Talente: Assa PvE
Profesii: Tailoring / -
Played time(comanda ingame /played): 40 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Vendetaa

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 16 ani!
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? 1-2 zile in raiduri!
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Wotlk - toate instantele (ICC,RS FULL)
Mai ai si alte chare de 85? NU
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? In Wanted Assasins si am primit kick fara motiv.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Da! ( Frostbeat, Hellwarrior, Crythit, Piercing)
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Alaturi de o guilda buna sa devenim cei mai buni!
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Netu e chiar ok!

Astept raspuns. Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-10-2011, 17:55:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Bloodflower
Clasa: Priest
Talente: Holy / Discipline (PvP)
Profesii: Doar Tailoring momentan. Încã nu m-am hotãrât care va fi a 2-a.
Played time(comanda ingame /played): Aproape 3 zile.
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bloodflower
Apare gear-ul pvp. Inspect me in-game dacã e cazul.

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Argaloth 25 iar Halfus l-am fãcut cu alt caracter. Ideea e cã știu scriptul.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Din TBC doar Black Temple, iar din WotLK am fãcut tot, dar nu cu caracterul ãsta, ci cu Edgeofsanity.
Mai ai si alte chare de 85? Outsider, Edgeofsanity
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? N-am mai fost în nici una cu caracterul ãsta.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Dunno, hardcore raiding + have fun.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Am vitezã foarte mare și nici nu picã.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Subliminal

[Be obscure clearly]



Status: Offline
(since 15-01-2015 18:09)
Joined: 03 Jan 2011
Posts: 29, Topics: 1
Location: under the moon

Reputation: 48.2
Votes: 3

Post Posted: 20-10-2011, 21:13:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eM wrote:
---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Bloodflower
Clasa: Priest
Talente: Holy / Discipline (PvP)
Profesii: Doar Tailoring momentan. Încã nu m-am hotãrât care va fi a 2-a.
Played time(comanda ingame /played): Aproape 3 zile.
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bloodflower
Apare gear-ul pvp. Inspect me in-game dacã e cazul.

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Argaloth 25 iar Halfus l-am fãcut cu alt caracter. Ideea e cã știu scriptul.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Din TBC doar Black Temple, iar din WotLK am fãcut tot, dar nu cu caracterul ãsta, ci cu Edgeofsanity.
Mai ai si alte chare de 85? Outsider, Edgeofsanity
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? N-am mai fost în nici una cu caracterul ãsta.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Dunno, hardcore raiding + have fun.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Am vitezã foarte mare și nici nu picã.


Nu apreciem faptul ca ai caractere raspandite peste tot, dar ok. /w unui ofiter


Vendetaa - No rogues, sorry


Subliminal: ba
Subliminal: cauta mi si mie
Subliminal: un numar de prostituata
Subliminal: in gazeta de sud
rAZEr: ce sa faci cu ea ?
-----------------------------
Razer .: maine
Razer .: ma suni
Subliminal: la 10 da
Razer .: la 10
Subliminal: suna ma
Subliminal: sa nu uit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
saiyan

[Sergent in HKP]



Status: Offline
(since 24-08-2017 18:16)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 61, Topics: 9
Location: Austria

Reputation: 47.3
Votes: 6

 
Post Posted: 21-10-2011, 23:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Supersaiyan
Clasa:DK
Talente: frost dps
Profesii: tailor/ench max
Played time(comanda ingame /played): 71 d
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Supersaiyan

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 25
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? NAB !
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? the best
Mai ai si alte chare de 85? nu pe freakz
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? in multe...
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? sunt cativa
Care este idealul tau in WoW? sa ajung cel mai bun fara sa donez !
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) INTERNET CAFFE...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 22-10-2011, 00:41:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa experienta pe care am avut-o cu tine intr-un raid, si comportamentul de care ai dat dovada, nu te-as luat in guilda. Acum ramane la decizia celorlalti ofiteri/gm, tinand cont ca eu am fost retrogradat -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 22-10-2011, 01:11:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai completat formularul ala la misto -> rejected.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 22-10-2011, 01:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

burton, nu inteleg cum de ai ajuns sa citesti formularu, n-ai vazut poza de la avatar inainte? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
saiyan

[Sergent in HKP]



Status: Offline
(since 24-08-2017 18:16)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 61, Topics: 9
Location: Austria

Reputation: 47.3
Votes: 6

 
Post Posted: 22-10-2011, 01:34:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

waa cum de ti-ai dat seama ? -) pune-ti tu fata la avatar daca ai tupeu, si ma jur ca primu comm o sa-l ai de la mine -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 26-06-2024, 04:55:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x