User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message33292
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 05-10-2012, 11:51:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: ALin
2. Varsta: 21
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Tot timpu din lume
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Frost / Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zabalos
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/163/wowscrnshot080812210203.jpg/ + recount dps
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am ales frost deoarece unholy nu merge prea bine desi era mai preferabil pt ca ma obisnuisem unholy de pe WOWtlk
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :am inceput pe wowtlk aici pe Freakz si am facut full pregress mai putin lich king pe hc , pe cataclysm am tot cu exceptia Consiliului care am luat wipe 3% si care sper ca-l voi face cu voi
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : pe wow tlk QQ givers , exiled , wanted assasins care sa-u destramat/mutat pe evo iar pe cata HEAVEN care a facut o lunga pauza de vara si nu s-a mai pus pe picioare
12. Detalii PC*. : AMD phanom 1.8 dual , 2gb rami ddr2, placa video gforge fx1200 xseries 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau o guilda cu full progress care nu are deja grupele stabilite si fac raiduri doar intre ei
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : terminat liceul , nu sunt student momentan imi caut de munca , petrec timpul liber jucand wow , dota ,dota 2 si mai fac si cate un tatuaj din cand in cand
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Nu




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Masakru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 17:42)
Joined: 08 Oct 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 08-10-2012, 18:20:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume complet : Filip Marian
Varsta : 21
Ocupatie : Agent Vanzari


In-game

Nume caracter: Shobi
Clasa: Dk
Spec/offspec : dps frost 368 ilvl / off spec tank 368
Profesii : bs /jw
Link armory(pve gear/spec) : Ma cunosteti
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:dau test la dumi cu unu din ofiteri
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : imi stiti toata experienta tot ce stiu,stiu de la voi
Guilde precedente (motivul plecarii) : SPECII
Screenshot cu interfata ta :
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Yes
Alte mentiuni:am avut probleme cu ai mei din cauza locului de munca si nu am mai putut fi onn dar acum sunt toate probleme rezolvate si vreau sa fiu din nou pe baricade!!imi cer scuze pentru perioada lipsa...lucrez de luni pana vineri de la 8:00/16:00 in restul timpului daca nu ma streseaza gagica sunt ONN




Cu Respect:
SHOBI



IMG: http://imageshack.us/a/img854/4172/shobi.gif

Uploaded with ImageShack.us

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fanatikboy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-05-2013 17:48)
Joined: 10 Oct 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

Post Posted: 10-10-2012, 11:16:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Tanasache Iulian
Varsta : 19
Ocupatie : elev


In-game

Nume caracter: Fanaticboy
Clasa: Druid
Spec/offspec : Feral / Resto
Profesii : Inscription
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fanaticboy
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: nu pot sa dau un screen shot cu dummy .pentru ca nu am gasit nici un dummy la care sa pot da damage ,toti se intorc spre mine cand ii atack,eventual pot sa fiu testat ,vazut la un raid pve
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : am jucat TBC 3 ani pe un server privat 2.4.3 ,dupa care am jucat 1 an pe un server lich king 3.5.5 parca era ,blizz like ,am jucat 1 an pe retail pe realm magtheridon ,si joc pe freakz cataclism de cand a aparut
Guilde precedente (motivul plecarii) : Drunken Badgers ,vreau sa fac si pve .
Screenshot cu interfata ta : IMG: http://i1084.photobucket.com/albums/j418/Tanasache_Emanuel/WoWScrnShot_101012_120057.jpg
Teamspeak /microfon(obligatoriu): da
Alte mentiuni: ma consider un baiat calm si rabdator

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speaksoftly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2016 10:46)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 160, Topics: 28
Location: Oradea

Reputation: 107.3
Votes: 15

 
Post Posted: 11-10-2012, 11:40:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life
Nume complet : Sergiu
Varsta : 18
Ocupatie : Elev


In-game
Nume caracter: Snailhead
Clasa: Warrior
Spec/offspec : Protection
Profesii : BS low (il cresc in 2 zile maxim)
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Snailhead
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) :
Joc Prot Warrior din TBC pe un server romanesc (Dau nume pe PM daca e), jucam in guilda Gravity.
pe TBC am full progress atat BT cat si SWP (Bossi nu era boxeri , aveau scripturi)
pe Wotlk am jucat Druid Resto pe Freakz in Elite Night Stalkers cu care am facut 2nd realm LK 25hc la 1 min distanta de 1st realm (Gravity) (Tinand cont ca noi aveam 264ilvl si cei din Gravity 277ilvl , eu zic ca e ok.) In 3.X.X am facut 1st realm Naxx 25 si Ulduar (doar cativa bosi mergeau).
Pe Cataclysm tot in ENS am fost (pe Freakz). Am fost cu ei pana la Maloriak tot , pe urma au dat disband.
Guilde precedente (motivul plecarii) : ENS - disband.
Screenshot cu interfata ta : http://i50.tinypic.com/b7f78y.jpg
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Am si TS3 si Microfon
Alte mentiuni:
Momentan ar fi problema gearul. Am full rep si world drop , dar nu am gasit al 2`lea trinket. Am unu de 318 ilvl si ma trage in jos.
De PVE am habar , de cand joc wow doar in guilde full pve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 12-10-2012, 15:40:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnu Sergiu sa ati mai spun ca ai facut aceasta aplicatie degeaba sau ai vrut doar sa imi vezi mie parerea

SIMPLU

esti off char ( Speaksoftly = Divinit )

Ne mai auzim

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tactix

[Account disabled]



Status: Offline
(since 03-04-2013 18:22)
Joined: 11 Oct 2011
Posts: 60, Topics: 11
Location: Timisoara

Reputation: 49
Votes: 5

   
Post Posted: 15-10-2012, 23:10:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Preda Marian
Varsta : 20 ani
Ocupatie : Student


In-game

Nume caracter: Tactix/Tactyx
Clasa: Priest/ Paladin
Spec/offspec : doar shadow pe priest si pala prot/holy
Profesii : priest : enginering/tailoring/cooking/fishing ; pala mining/blacksmiting
Link armory(pve gear/spec) : Priest http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tactix ; Paladin http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tactyx
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: as vrea sa fiu testat pentru mai multa siguranta
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : full run in afara de Council pe priest pe pala full run normal in afara de Council
Guilde precedente (motivul plecarii) : ELGG (sa destramat);HKP (neactivitate o saptamana si un offiter nu stia ca Gm a fost anuntzat); mai actual The Divinity (am fost dat afara ca unii omameni zic ceva si fac alt ceva si nu mi-a convenit ca nu sau tinut de promisiune si am vrut sa imi spun parerea)
Screenshot cu interfata ta : interfata e normala
Teamspeak /microfon(obligatoriu): ts3 On microfon on
Alte mentiuni: Am pus 2a catactere ca poate aveti nevoie de paladin sau de priest si intru cu ce avetzi nevoie,restu veti vedea mai multe in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 16-10-2012, 05:34:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tactix vorbim dupa amiaza ingame
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daryus23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2012 10:51)
Joined: 04 Oct 2012
Posts: 20, Topics: 10
Location: Craiova

Reputation: 52.7
Votes: 2

 
Post Posted: 18-10-2012, 06:30:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume complet : Ciuciulete Darius
Varsta : 16
Ocupatie : Liceu


In-game

Nume caracter: Hacker
Clasa: Paladin
Spec/offspec : Retribution
Profesii : Mining / Engeneering
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hacker
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: Mie nu imi merge recountul... daca sar putea sa vina cineva in-game sa vada
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : Toate instantele din wotlk si cele de pe freakz
Guilde precedente (motivul plecarii) : Light of Dawn, perverts ... ( cam lesinatii copii de pe acolo nu fac raiduri ca e lag... ce pot spune...)
Screenshot cu interfata ta :http://i47.tinypic.com/34paue1.png
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Yes.
Alte mentiuni: Da, asuclt specii -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 18-10-2012, 07:05:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Toate instantele din wotlk si cele de pe freakz


Da ce Freakz pe wotlk a avut si alte instante decat alte servere private sau eu nu stiu

Sorry respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daryus23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2012 10:51)
Joined: 04 Oct 2012
Posts: 20, Topics: 10
Location: Craiova

Reputation: 52.7
Votes: 2

 
Post Posted: 18-10-2012, 07:55:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exemplu wrote:
Quote:
Toate instantele din wotlk si cele de pe freakz


Da ce Freakz pe wotlk a avut si alte instante decat alte servere private sau eu nu stiu

Sorry respins


Nu mai fi asa flegmatic ca nu iti iesie nimic, am jucat wotlk pe alt server si mam apucat de Freakz de cand a iesit cata adica instantele actuale de pe freakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sllicer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2018 19:08)
Joined: 15 Sep 2012
Posts: 23, Topics: 5
Location: Germany

Reputation: 156.8
Votes: 6

 
Post Posted: 28-10-2012, 10:17:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Alexadru
Varsta : 20
Ocupatie : wamnazer


In-game

Nume caracter: Tucivrei
Clasa: rogue
Spec/offspec : combat(pve) / subtlety(pvp)
Profesii :engineering si enchanting
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tucivrei
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: poate veni cineva cu mine la dps test plz?
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) :am inceput acum 5 ani sa joc wow pe servare private incepand cu TBC (pe insein-funservar) , apoi WOTLK (pe funservar.cc , hysteriawow , wizard si rowow ) dupa care am intrat pe Freakz (pve full) pe care joc pana in ziua de azi. Cata joc de cand e pe Freakz . (mentionez ca nu am experimentat toate scripturile de la raiduri pe hc)
Guilde precedente (motivul plecarii) : InspiratioN (am iesit pt. a ma putea intoarce pe Genesis)
Screenshot cu interfata ta : interfata normala fara addons
Teamspeak /microfon(obligatoriu): da
Alte mentiuni: mentionez ca sunt un fost membru al guildei voastre nu am plecat fara sa du expilcatie lu Angel..si in rest imi cer scuze la restul guildei , sper ca reusiti sa ma iertati cumva .
(imi fu dor de voi - )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Noocd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2012 17:06)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 31-10-2012, 11:40:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life

Nume complet : Silviu Gabriel
Varsta : 20
Ocupatie : Somer / Fotograf de ocazie(cam rar)

In-game

Nume caracter: Happytroll
Clasa: Shaman
Spec/offspec : Resto / Elemental
Profesii : Herbalism / Alchemy
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Happytroll
Experienta pve : Joc de la TBC pana in prezent am dat jos pe Freakz toti bosii actuali pe normal si pe Hc mai am doar Valliona , Ascendant Council si ce or sa mai bage!
Guilde precedente (motivul plecarii) : Pe Wotlk am fost in Requiem(guilda de pe evolution, era cam in top 3), Pe CATA am fost in Defiance(guilda cam slaba din cauza neseriozitatii din care am iesit petru ca nu se facea progres chiar din contra dadea inapoi!!!)
Screenshot cu interfata ta : http://imageshack.us/f/201/wowscrnshot050312193240.jpg/
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Da / Da!
Alte mentiuni: Sunt healer de pe vremea la TBC unde jucam Dudu pe wotlk tot dudu heal si acum Resto shammy care este mainul meu pe acest expasion!(pe MOP mistweaver clar -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 31-10-2012, 14:09:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Silviu /w Exemplu ingame pt inv
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InsaneTANK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2013 12:01)
Joined: 05 Nov 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 05-11-2012, 13:34:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Popa Vasile
Varsta : 20
Ocupatie : student


In-game

Nume caracter:
Clasa: Paladin
Spec/offspec : Prot / Retry (nu am iteme)
Profesii : Jewelcrafting / Blacksmithing
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shield
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: -
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : Joc paladin de pe wotlk, am full progres mai putin council heroic pe acest expansion, cunosc clasa foarte bine.
Guilde precedente (motivul plecarii) : un guild nu prea important, vreau progres- acesta e motivul.
Screenshot cu interfata ta : http://i49.tinypic.com/ehds41.jpg
Teamspeak /microfon(obligatoriu): da
Alte mentiuni: nu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bufu6210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2013 17:16)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 28, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 18-11-2012, 18:55:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut la toti!! sunt earthlocker am fost la voi in guild mai demult pana incepuse guildu sa se destrame si atunci m-am lasat de wow. ac mi s-a facut dor de joc si am vazut ca inca exista guildu. m-ati primi daca m-as apuca iar de wow?? astept raspuns sa stiu daca ma apuc s downloadez jocul sau nu. ms anticipat!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 04-06-2024, 16:24:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x