User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message182998
Catalinn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2015 08:08)
Joined: 05 Sep 2010
Posts: 55, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 166.5
Votes: 3

Post Posted: 25-03-2012, 18:35:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Wiena
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : De la ora 13 pana seara pe la 22:00 iar in weekend nonstop
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: fire/frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Snikerss
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Super dmg
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de pe tbc pana acuma am jucat si pe oficial stiu toate scripturile.... etc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The QQ givers
12. Detalii PC*. Alienware spune tot - ( iMac rezerva )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guidla buna in pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Locuiesc in Wiena nu sunt student stau cu ai mei . TImpul liber mi-l petrec partyuri wow league of legends si pe afara. Un singur hoby skateboarding. Sunt pasionat de Apple am aproape tot de la ei de la iphone pana la iMac si MacBook
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NImic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 25-03-2012, 21:49:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lipsesc cateva puncte esentiale din aplicatie.Completeaza aplicatia cum trebuie.

Quote:
8. Screenshot cu Interfata*:




Quote:
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nabstardmg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2012 13:28)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 8.2
Votes: 3

Post Posted: 26-03-2012, 13:16:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:george
2. Varsta:19
3. Localitate:galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :10 -12 ore/zi
5. Clasa:war
6. Main Spec/OFF spec: DPS ilvl 364/TANK ilvl 364
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nabstardmg
nu stiu am incercat sa rezolv problema cu itemele de fun nu vor sa arate itemele reale
8. Screenshot cu Interfata*:intrefata de la wow e blizz like
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :joc bn si imi place sa fiu in top la dps
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am experienta find un fost helar de profesie
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)revenge off the fallen s-a destramat
12. Detalii PC*.2 gb ram procesor i3 2.4 ghz placa video ati de 512 mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sa invat mult mai multe decit stiu dupa spuse-le cuiva ( omu cit traeste invata)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
sunt un baiat de treaba glumet dar fosrte serios cit trebuie
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)
scrinshot la dummmy nam gasit site sa upgradez poza dps e intre 17 si 20k pe dummmy avind in vedere ca a unblat la rage saptaminile astea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 26-03-2012, 17:55:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau SS de la interfata si de la recount,nu ma intereseaza daca ai interfata normala sau alceva...vreau sa o vad.

aici poti uploada pozele

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nabstardmg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2012 13:28)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 8.2
Votes: 3

Post Posted: 26-03-2012, 18:14:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi cere cont sa fac

Posturi unite automat, 26-03-2012, 19:10:22

putem vb pe ts

Posturi unite automat, 26-03-2012, 19:14:56

http://imageshack.us/photo/my-images/341/wowscrnshot032612192607.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pyrelannia

[Twilight]



Status: Offline
(since 04-01-2016 15:40)
Joined: 13 May 2011
Posts: 823, Topics: 65
Location: localhost

Reputation: 188
Votes: 34

   
Post Posted: 26-03-2012, 21:18:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Florin
2. Varsta: 17 jumate
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 7-8 ore cateodata depinde de zii
5. Clasa:Blood Elf/ Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Protection/Holy/Retry
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Donawnen
8. Screenshot cu Interfata*: http://i40.tinypic.com/nbq1c2.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place foaarte mult sa tankez, si imi place ceea ce fac
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pai stiu tot incepand cu vanilla pana la cataclysm
si pe freakz stiu toate scripturile care sunt bagate la momentul actual
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Army Of Lightness,The Twilight Elite, I just Crit In My Pants, Eternal Gathering
12. Detalii PC*. placa video 512 mb, Procesor 2.8, Rami 4gb Windown xp Profesional
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca vreu progress pve si sa ajut cu ce pot in guilda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) pai sunt elev in clasa a XI-a , nu lucrez momentan , timpul liber mi-l petrec prin wow si afara cu prietenele/prietenii , practic sport de performanta de 8 ani (lupte greco romane)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).pai mai nimic , ramane la decizia voastra daca ma acceptati sau nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. nu am ce sa pun pt sa sunt tank


Maxim o semnatura si un userbar
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lichprince

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2012 10:36)
Joined: 20 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 26-03-2012, 21:20:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6 ore in cursul saptamanii si in weekend aproape non-stop
5. Clasa: dk
6. Main Spec/OFF spec: frost 362/ blood 357
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Lichprince nu mi se schimba itemele pe dps deocamdata
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.imgur.com/P3nqC.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca imi place sa dau dps
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):pai pe vanilla si tbc nu am jucat in reste wtlk si cata stiu scripturile destul de bine
11. Foste Guilde: in Ethernal Gathering ,dar am iesit deoarece nu mai aveau playeri destui pentru raiduri
12. Detalii PC: 2gb ram procesor quand core 3.16 ghz 1 gb placa video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:deoarece este o guilda foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):pai deocamdata sa termin liceul si dupa vad - ... hobby-uri imi place distractia -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): ----
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) :http://i.imgur.com/hpBLk.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
reptilik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2018 15:34)
Joined: 26 May 2011
Posts: 21, Topics: 6
Location: Spain

Reputation: 325.7
Votes: 9

 
Post Posted: 26-03-2012, 21:20:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Madalin
2. Varsta: 26
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5 ore dupa ora 20:00. Mai devreme sunt la munca. In week-end pot oricand
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Reptilik
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.imgur.com/V75RR.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca scot dmg mare in toate raidurile, pot ajuta raidul cu 5% crit pe boss si binenteles combustion -.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WoW pe 1.12 (Vanilla) si am jucat de atunci tot timpul cu mici exceptii. Stiu toate scripturile din Vanilla, TBC, WotLK si Cata. Pe Cata am facut tot mai putin Omnotron 10h si 25h.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pe Cata am fost doar in Ethernal Gathering, dar am iesit deoarece in ultima vreme playerii buni au plecat in alte guilde iar cu cei ramasi nu puteam sa facem mai nimic.
12. Detalii PC*. I7 3.40 Ghz 8GB Ram, Nvidia Gforce 560
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este una din cele mai bune guilde de pe server, iar in acest moment doresc o guilda cu care sa pot face absolut toate raidurile.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) In primul rand lucrez si asta imi ocupa cea mai mare parte a zilei, dar dupa ora 20:00 pot fi on pentru raiduri. Sunt o fire sociabila si imi plac guildele unde se poate glumi in timpul liber, dar la raid lumea sa fie serioasa si sa se concentreze pe ce au de facut.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). 364 ilvl full pve
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i.imgur.com/WW1Wk.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 26-03-2012, 21:27:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ reptilik,ți-am analizat aplicația,iar pânã acum singura problemã este ora de la care poți fi in-game(raidurile noastre de 25 incep in jur de 19:30-35),rãmâne sã mai dezbat acest subiect cu ceilalți -

@ Lichprince ,o sã îți dau un rãspuns mâine pe searã,probabil o sã dai un dps pe dummy live,cu un dk din guild.
Stay tunned,both of you.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
reptilik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2018 15:34)
Joined: 26 May 2011
Posts: 21, Topics: 6
Location: Spain

Reputation: 325.7
Votes: 9

 
Post Posted: 26-03-2012, 21:31:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HarDer123 wrote:
@ reptilik,ți-am analizat aplicația,iar pânã acum singura problemã este ora de la care poți fi in-game(raidurile noastre de 25 incep in jur de 19:30-35),rãmâne sã mai dezbat acest subiect cu ceilalți -


Tinand cont ca e vorba doar de 2-3 zile pe saptamana nu ar fi o problema sa incerc sa ajung mai devreme acasa pentru a putea fi on la raid



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 26-03-2012, 21:33:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Donawnen ,am avea nevoie de un prot pala cu ofspec de retry,rãmâne sã mai discutãm in-game + un dummy test pe gearul/specul de retry(chiar dacã ești main tank)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pyrelannia

[Twilight]



Status: Offline
(since 04-01-2016 15:40)
Joined: 13 May 2011
Posts: 823, Topics: 65
Location: localhost

Reputation: 188
Votes: 34

   
Post Posted: 26-03-2012, 23:21:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum vrei dar pe retry nam un gear asa bun deaia l-am si pus ultimul
cel mai bn ma descurc pe tank
vorbim ingame
mult succes


Maxim o semnatura si un userbar
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 27-03-2012, 10:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

toți cei trei de sus,sã fiți on la ora 21:00 pentru un inspect + un test pe dummy live.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2012 20:24)
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 17, Topics: 4
Location: Acasa

Reputation: 49.2
Votes: 4

Post Posted: 27-03-2012, 14:29:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Madalin
2. Varsta: 16
3. Localitate: Campina Jud. Prahoba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : In cursul saptamanii cam 7-8 ore,depinde si de zi si de temele pentru scoala .- In week-end,cat e nevoie -
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Frost/Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Soko
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place sa joc ca dps,pentru ca stiu ce sa fac si pentru ca Dk Frost dau dps destul de bun. Nu sunt competitiv,in sensul de a ma intrece cu altii la dps. Stiu de ce pot si de ce sunt in stare si ma multumesc cu asta,chiar daca imi doresc sa joc cat mai bine.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am jucat de pe Woltk,inainte sa bage Lk,stiam destul de bine scripturile la raiduri. Am plecat de jos,nu m-a ajutat nimeni,sa ma fac 5,3k gs sa ma duc la icc-uri,chiar daca am avut prieteni pe joc . Am facut si Lich king si... imi cam lipseste versiunea de Woltk.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) . De cand joc pe cata am fost doar in 3 guilde asa cu Raiding-u. Am iesit din ele pentru ca era neseriozitate,unii playeri destul de buni incepeau sa se lase... si tot asa.
12. Detalii PC*. Nu prea am pc-u asa "performat" dar ma tine destul de bine incat sa ma pot misca cum trebuie la raiduri,cand am ceva pe mine sau sub mine -.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita progresului si vreau sa cunosc lume noua si sa-mi fac prieteni noi .-
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a X-a, am 16 ani, imi place sa ma distrez cu prietenii,sa fac caterinca,sa fac parkour,etc... .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nope.
16. http://i40.tinypic.com/91f2w9.jpg + Screenshot cu Interfata . ( Am mai luat de curand ceva iteme noi,pe heroic.)
* Nu prea imi bat capu' cu un dumy pentru ca nu are rost,fiecare boss are armura lui specifica. Eu imi stiu clasa,stiu de ce sunt in stare,daca e vreodata sa nu joc bine, nu sunt genu care zic: " a,s'a intamplat ca plm nu am fost atent". Mereu incerc sa-mi schimb stats-urile si talentele sa le am cat mai bine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 27-03-2012, 14:53:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

soko,deocamdatã nu mai recrutãm clasa ta,rãmâne de vãzut... posibil peste douã zile sã-ți dau un rãspuns final,deocamdatã nu pot. Scriu de pe tabletã.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 29-03-2024, 03:45:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x