User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message67929
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 18-03-2012, 17:53:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Andreilolzaa
Clasa: Rogue
Main Spec: Assassination momentan, bybo ma va suporta financiar sa ma trec combat.
Off Spec: Combat
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Goblin
ItemLevel: 351-352
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Both
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :
Prima data cand am inceput sa joc wow a fost in perioada pre'nerfului din USA, primul prototip World of Warcraft. Am dat c'thun jos pe un rogue, apoi m-am lasat in tbc pana la kil jaeden, si l-am dat si pe ala jos, apoi pe lich king am dat LK pe 25 hc si aici si pe blizz, iar pe cata sunt 8/8 normal @ DS. Pe 4.0.6 am avut 11/13 @ HC, fara sinestra si nefarian
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Andreilolzaa
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :
dupa 19:00 cam in fiecare zi
De ce ati ales InspiratioN ?:
Mi-a recomandat bybo guilda, ca sunteti buni si faceti progres rapid si eficient:D

EDIT: imi lipsesc 2-3 enchanturi care se fac fara maelstrom crystals, o sa le pun in 2-3 ore .


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 18-03-2012, 22:38:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BitzaZaOne wrote:
Nume ingame: Andreilolzaa
Clasa: Rogue
Main Spec: Assassination momentan, bybo ma va suporta financiar sa ma trec combat.
Off Spec: Combat
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Goblin
ItemLevel: 351-352
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Both
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :
Prima data cand am inceput sa joc wow a fost in perioada pre'nerfului din USA, primul prototip World of Warcraft. Am dat c'thun jos pe un rogue, apoi m-am lasat in tbc pana la kil jaeden, si l-am dat si pe ala jos, apoi pe lich king am dat LK pe 25 hc si aici si pe blizz, iar pe cata sunt 8/8 normal @ DS. Pe 4.0.6 am avut 11/13 @ HC, fara sinestra si nefarian
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Andreilolzaa
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :
dupa 19:00 cam in fiecare zi
De ce ati ales InspiratioN ?:
Mi-a recomandat bybo guilda, ca sunteti buni si faceti progres rapid si eficient:D

EDIT: imi lipsesc 2-3 enchanturi care se fac fara maelstrom crystals, o sa le pun in 2-3 ore .


ACCEPTAT

Posturi unite automat, 18-03-2012, 22:38:43

wolfy23 wrote:
Nume ingame:Wolfu
Clasa:Hunter
Main Spec:MM
Off Spec:Surv
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:Troll
ItemLevel:358
Varsta:28
Teamspeak 3 / Microfon : da, vin la pachet si cu TS 3 server in caz ca e nevoie.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : pre TBC, TBC, WOTLK, CATA, Nu am facut niciodata omnotron, nu am avut cu cine -
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Wolfu
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :3 - 4 ore pe zi preferabil de la ora 7 - 8 seara
De ce ati ales InspiratioN ?: Cu speranta sa nu fie alegerea gresita ca cele de dinainte


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Omegasuprem

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-04-2017 14:13)
Joined: 31 Oct 2011
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 90.2
Votes: 3

 
Post Posted: 19-03-2012, 12:11:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Horadrim
Clasa: Shaman Restoration
Main Spec: Restoration
Off Spec: Enhancement
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Full enchant , toate prime glifs (desi nu merg), full gems
Rasa: Goblin
ItemLevel: 348 Resto
Varsta:16
Teamspeak 3 / Microfon : Nu, deoarece in nici-o guilda nu mi s-a cerut pana acum
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc 2 ani, WOTLK 2 ani , Cata de cand s-a lansat
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Horadrim
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In jur de 2 ore dimineata si seara 2 ore jumatate
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca, in toate guildele in care am fost nimeni nu facea nimic, si daca vroiam s-a organizez un trash sau dungeon nimeni nu venea , iar apoi strigau ca nu au iteme. Din tot ce am vazut pana acum , Inspiration este o guilda serioasa si nu vad membrii de ai ei care se cearta pe global.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 19-03-2012, 12:45:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Omegasuprem wrote:
Nume ingame: Horadrim
Clasa: Shaman Restoration
Main Spec: Restoration
Off Spec: Enhancement
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Full enchant , toate prime glifs (desi nu merg), full gems
Rasa: Goblin
ItemLevel: 348 Resto
Varsta:16
Teamspeak 3 / Microfon : Nu, deoarece in nici-o guilda nu mi s-a cerut pana acum
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc 2 ani, WOTLK 2 ani , Cata de cand s-a lansat
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Horadrim
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In jur de 2 ore dimineata si seara 2 ore jumatate
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca, in toate guildele in care am fost nimeni nu facea nimic, si daca vroiam s-a organizez un trash sau dungeon nimeni nu venea , iar apoi strigau ca nu au iteme. Din tot ce am vazut pana acum , Inspiration este o guilda serioasa si nu vad membrii de ai ei care se cearta pe global.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupualb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2012 07:12)
Joined: 27 Jan 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 8.3
Votes: 3

Post Posted: 19-03-2012, 17:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Nazgulol
Clasa: dk
Main Spec: blood
Off Spec: frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: yap
Rasa: orc
ItemLevel: 355 ca frost dps, 352 ca tank blood
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : TS3 da, microfonu nu merge:)
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/Wrath/Cata): joc de pe wotlk, am facut lich king 10/25hc, pe cata bot/bwd10n full, 10hc doar chimeron si halfus.La fel si pe 25n/hc.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Nazgulol
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 5 ore pe zi, de la 10:00(uneori si mai devreme dak ma scol) - 11:00 , 18:00 - 22:00
De ce ati ales InspiratioN ?:
sunt in cautarea unei guilde stabile, cu progres bun si din cate am vazut voi ati facut vali si maloriak pe hc ,ceea ce-mi convine .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 20-03-2012, 08:25:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lupualb wrote:
Nume ingame: Nazgulol
Clasa: dk
Main Spec: blood
Off Spec: frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: yap
Rasa: orc
ItemLevel: 355 ca frost dps, 352 ca tank blood
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : TS3 da, microfonu nu merge:)
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/Wrath/Cata): joc de pe wotlk, am facut lich king 10/25hc, pe cata bot/bwd10n full, 10hc doar chimeron si halfus.La fel si pe 25n/hc.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Nazgulol
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 5 ore pe zi, de la 10:00(uneori si mai devreme dak ma scol) - 11:00 , 18:00 - 22:00
De ce ati ales InspiratioN ?:
sunt in cautarea unei guilde stabile, cu progres bun si din cate am vazut voi ati facut vali si maloriak pe hc ,ceea ce-mi convine .


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkBlader

[Rappy™]



Status: Offline
(since 10-02-2022 16:30)
Joined: 15 Dec 2010
Posts: 183, Topics: 13
Location: In ^D^A^R^K^

Reputation: 109.5
Votes: 9

   
Post Posted: 20-03-2012, 15:00:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Extazzy
Clasa:Druid
Main Spec:Restoration
Off Spec:Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Aproximativ. -
Rasa: Tauren
ItemLevel: 345
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Este. -
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc dupa TBc.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Extazzy
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Aproape zilnic de la orele 15/16 si in weekend la orice ora este programat un raid. -
De ce ati ales InspiratioN ?: Deoarece am facut parte din aceasta guilda inainte de cataclysm ( Darkblader ) si acum am aflat ca guilda a revenit de ceva timp Thinking . Stiu ca este o guilda foarte organizata si profesionista in ceea ce priveste PvE.

Multumesc anticipat. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Typical

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2013 20:28)
Joined: 21 Apr 2011
Posts: 19, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 65.4
Votes: 2

 
Post Posted: 20-03-2012, 20:23:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU MAI RECRUTAM HUNTERI!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-03-2012, 20:48:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam tanki in primul rand si dps sau healeri foarte buni

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ready

[;x my LoVe ;x ]



Status: Offline
(since 16-11-2014 09:36)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 1025, Topics: 49
Location: oriunde ... oricand ... pe aici .. pe acolo .. everywhere:)

Reputation: 145
Votes: 29

   
Post Posted: 20-03-2012, 21:07:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Baaw
Clasa: Druid
Main Spec: Feral
Off Spec: Feral (tank)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Imi lipsesc 2-3 enchanturi .
Rasa: Tauren
ItemLevel: 359
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Both
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/Wrath/Cata): Am jucat pe freakz woltk de cand a aparut primu boss pana la lich king . Apoi m-am lasat 2-3 luni si m-am apucat de cata .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Baaw
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Avand in vedere ca sunt cu scoala , de la 8 - 11,12 . Si in week oricand .
De ce ati ales InspiratioN ?: Pai , am mai fost in g asta acum 3 sapt sau ceva gen . Sincer nu imi aduc aminte de ce am dat leave , sau de ce am fost dat afara . Am vazut ca este o g buna , bine organizata si tot tacamu .

Daca am fost dat afara pentru o prostie sau ceva - , imi cer scuze adica chiar nu imi mai aduc aminte . Sper sa nu imi sariti in cap. O zi buna.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Slimey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2012 17:22)
Joined: 20 Mar 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 20-03-2012, 23:43:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Slimey
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Resto
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 356
Varsta: 20 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : 7 ani de wow am prins si Pre TBC
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Slimey
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : oricat
De ce ati ales InspiratioN ?: Oameni seriosi si PVE all day

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 21-03-2012, 00:01:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarkBlader wrote:
Nume ingame: Extazzy
Clasa:Druid
Main Spec:Restoration
Off Spec:Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Aproximativ. -
Rasa: Tauren
ItemLevel: 345
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Este. -
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc dupa TBc.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Extazzy
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Aproape zilnic de la orele 15/16 si in weekend la orice ora este programat un raid. -
De ce ati ales InspiratioN ?: Deoarece am facut parte din aceasta guilda inainte de cataclysm ( Darkblader ) si acum am aflat ca guilda a revenit de ceva timp Thinking . Stiu ca este o guilda foarte organizata si profesionista in ceea ce priveste PvE.

Multumesc anticipat. -


ACCEPTAT avand in vedere ca ai mai fost in g

Posturi unite automat, 21-03-2012, 00:00:47

ready wrote:
Nume ingame: Baaw
Clasa: Druid
Main Spec: Feral
Off Spec: Feral (tank)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Imi lipsesc 2-3 enchanturi .
Rasa: Tauren
ItemLevel: 359
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Both
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/Wrath/Cata): Am jucat pe freakz woltk de cand a aparut primu boss pana la lich king . Apoi m-am lasat 2-3 luni si m-am apucat de cata .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Baaw
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Avand in vedere ca sunt cu scoala , de la 8 - 11,12 . Si in week oricand .
De ce ati ales InspiratioN ?: Pai , am mai fost in g asta acum 3 sapt sau ceva gen . Sincer nu imi aduc aminte de ce am dat leave , sau de ce am fost dat afara . Am vazut ca este o g buna , bine organizata si tot tacamu .

Daca am fost dat afara pentru o prostie sau ceva - , imi cer scuze adica chiar nu imi mai aduc aminte . Sper sa nu imi sariti in cap. O zi buna.


ACCEPTAT

Posturi unite automat, 21-03-2012, 00:01:41

Slimey wrote:
Nume ingame: Slimey
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Resto
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 356
Varsta: 20 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : 7 ani de wow am prins si Pre TBC
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Slimey
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : oricat
De ce ati ales InspiratioN ?: Oameni seriosi si PVE all day


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
romydx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2012 08:38)
Joined: 20 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 21-03-2012, 15:57:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Padre
Clasa: Priest
Main Spec: Holy
Off Spec: Shadow
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 354
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : DA/NU
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC(2 ani)..WOTLK( 0..din motive profesionale)...CATA(BOT/BH/BWD)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Padre
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in timpul saptamanii dupa 16 /in weekend pana la orele 17
De ce ati ales InspiratioN ?: Din motive destul de evidente, este o guilda cu organizare foarte buna si se fac raiduri serioase.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 21-03-2012, 16:16:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

romydx wrote:
Nume ingame: Padre
Clasa: Priest
Main Spec: Holy
Off Spec: Shadow
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 354
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : DA/NU
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC(2 ani)..WOTLK( 0..din motive profesionale)...CATA(BOT/BH/BWD)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Padre
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in timpul saptamanii dupa 16 /in weekend pana la orele 17
De ce ati ales InspiratioN ?: Din motive destul de evidente, este o guilda cu organizare foarte buna si se fac raiduri serioase.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 22-03-2012, 09:00:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARILE LA MAGI SI HUNTERI INCHISE!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 30-04-2024, 15:48:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x