User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3762
MarcoGen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 04:14)
Joined: 13 Jan 2013
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

 
Post Posted: 11-06-2013, 19:19:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Marco
2. Varsta: 15
3. Localitate: Targu Mures
4. Nume In - Game: Hiddenblade
5. Clasa/Rasa: Goblin Rogue
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Combat 389 / Subtlety 381
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hiddenblade
8. Profesii: Mining si Enginering
9. Ai microfon + ts3 ?: da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: de 4 luni
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Priest-Nakla
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): pentru mine o guilda buna este o guilda unde sa existe colaborare unde nu esti judecat pentru ceea ce faci unde pe langa faptul ca se face progres sa ramana timp si pentru distractie(caterinca)
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Dezinteresul celor mai buni fata de tine deoarce ai mai putina experienta ca ei
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: In timpul saptamanii sunt deobicei online aproximativ 3-4 ore si in weekenduri cam la fel
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Specii inactivitate si proasta organizare,Knifeparty s-a destramat guilda
16: Esti de acord cu regulile guilde?: da
17. Obiectii/Nelamuriri: nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 11-06-2013, 23:01:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MarcoGen wrote:
1. Nume: Marco
2. Varsta: 15
3. Localitate: Targu Mures
4. Nume In - Game: Hiddenblade
5. Clasa/Rasa: Goblin Rogue
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Combat 389 / Subtlety 381
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hiddenblade
8. Profesii: Mining si Enginering
9. Ai microfon + ts3 ?: da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: de 4 luni
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Priest-Nakla
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): pentru mine o guilda buna este o guilda unde sa existe colaborare unde nu esti judecat pentru ceea ce faci unde pe langa faptul ca se face progres sa ramana timp si pentru distractie(caterinca)
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Dezinteresul celor mai buni fata de tine deoarce ai mai putina experienta ca ei
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: In timpul saptamanii sunt deobicei online aproximativ 3-4 ore si in weekenduri cam la fel
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Specii inactivitate si proasta organizare,Knifeparty s-a destramat guilda
16: Esti de acord cu regulile guilde?: da
17. Obiectii/Nelamuriri: nu am


Respins


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 19-06-2013, 20:27:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume:Zoltan
2. Varsta:17
3. Localitate:Covasna
4. Nume In - Game:Greenway
5. Clasa/Rasa:blood elf paladin
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl):holy(190) , prot(378)
7. Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
8. Profesii:inscription
9. Ai microfon + ts3 ?:da am si ts si microfon
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?:1 ani
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora:am hunter nume isreal
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate):ca este full progress si sunt oameni bune nu proste
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?:
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?:toate ora la saptamana si duminica la ora 12:00-24:00
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):da am fost al uild the forgotten heroes si am iesit ca este guild slab
16: Esti de acord cu regulile guilde?:da
17. Obiectii/Nelamuriri:nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hteck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2014 11:37)
Joined: 05 Apr 2011
Posts: 28, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 88
Votes: 2

 
Post Posted: 19-06-2013, 21:18:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat
/w Hteck , Stonehead , Bignasty sau Vrases ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 20-06-2013, 11:21:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hteck wrote:
Acceptat
/w Hteck , Stonehead , Bignasty sau Vrases ingame


Sincer ? nu indeplineste conditiile minime de a intra in guilda... nu stiu de ce i-ai dat accept + k e off-char (Israel e main-ul lui)
Din pacate nu pot intra pe joc pentru ca nu-mi merge pc-ul... nu stiu cat de repede revin pentru ca nu am bani acum sa-l repar... poate o sa revin maine, poimaine, peste o saptamana, o luna... nu stiu (dar de forum o sa ma pot ocupa cat de cat)

ISREAL wrote:
1. Nume:Zoltan
2. Varsta:17
3. Localitate:Covasna
4. Nume In - Game:Greenway
5. Clasa/Rasa:blood elf paladin
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl):holy(190) , prot(378)
7. Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
8. Profesii:inscription
9. Ai microfon + ts3 ?:da am si ts si microfon
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?:1 ani
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora:am hunter nume isreal
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate):ca este full progress si sunt oameni bune nu proste
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?:
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?:toate ora la saptamana si duminica la ora 12:00-24:00
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):da am fost al uild the forgotten heroes si am iesit ca este guild slab
16: Esti de acord cu regulile guilde?:da
17. Obiectii/Nelamuriri:nu am


Respins


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hardyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2015 16:46)
Joined: 11 Jun 2013
Posts: 46, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 116.5
Votes: 4

 
Post Posted: 26-06-2013, 19:30:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Mihai
2. Varsta: 18
3. Localitate: Baia Mare
4. Nume In - Game: hardyy
5. Clasa/Rasa: warrior tauren
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): a war (395)/ protection (386)
7. Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hardyy
8. Profesii: jwc,bs(bs este la 516 si nu pot sa-l cresc habar nu am cum)
9. Ai microfon + ts3 ?:da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: Warior joc de cand am inceput sa joc wow insa am avut o pauza, arms joc de vreo 2 luni
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: doar un mage nou creat...
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): Parerea mea despre o guilda buna se formeaza la raiduri, vazand daca este intelegere,punctualitate si corectitudine...
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Persoanele care se cred "boss" nu leader .. sper ca intelegeti ce am vrut sa zic..
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: Joc de obicei in timpul meu liber in fiecare zi daca sunt acasa cateva ore...
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): ultima mea guilda e wpn (we play naked) s-a desfintat pentru ca s-au mutat in blue world...
16: Esti de acord cu regulile guilde?: da...
17. Obiectii/Nelamuriri: Specul protection este nou pentru mine, este recent creat ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 26-06-2013, 19:35:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hardyy wrote:
1. Nume: Mihai
2. Varsta: 18
3. Localitate: Baia Mare
4. Nume In - Game: hardyy
5. Clasa/Rasa: warrior tauren
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): a war (395)/ protection (386)
7. Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hardyy
8. Profesii: jwc,bs(bs este la 516 si nu pot sa-l cresc habar nu am cum)
9. Ai microfon + ts3 ?:da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: Warior joc de cand am inceput sa joc wow insa am avut o pauza, arms joc de vreo 2 luni
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: doar un mage nou creat...
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): Parerea mea despre o guilda buna se formeaza la raiduri, vazand daca este intelegere,punctualitate si corectitudine...
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Persoanele care se cred "boss" nu leader .. sper ca intelegeti ce am vrut sa zic..
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: Joc de obicei in timpul meu liber in fiecare zi daca sunt acasa cateva ore...
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): ultima mea guilda e wpn (we play naked) s-a desfintat pentru ca s-au mutat in blue world...
16: Esti de acord cu regulile guilde?: da...
17. Obiectii/Nelamuriri: Specul protection este nou pentru mine, este recent creat ...


Acceptat


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai1997

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2013 12:07)
Joined: 04 Jul 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 04-07-2013, 19:14:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Costache Mihai
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Ghosthunter
5. Clasa/Rasa: Blood Elf Hunter
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Survival ilvl 367
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ghosthunter
8. Profesii: Jewelcrafting si mining
9. Ai microfon + ts3 ?: Am ambele
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: joc de 2 luni
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Dagerus si Logtus
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): O guilda buna este acea care reuseste sa faca progrese si care reuseste sa creasca impreuna cu playeri
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Sa nu fiu acceptat la raiduri , limbajul si cand se ninjeaza
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: in orice zi de la ora 12 pana la 1 noaptea
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): HARDCORE nu faceau progrese
16: Esti de acord cu regulile guilde?: Da
17. Obiectii/Nelamuriri: Nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 06-07-2013, 10:05:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mihai1997 wrote:
1. Nume: Costache Mihai
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Ghosthunter
5. Clasa/Rasa: Blood Elf Hunter
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Survival ilvl 367
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ghosthunter
8. Profesii: Jewelcrafting si mining
9. Ai microfon + ts3 ?: Am ambele
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: joc de 2 luni
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Dagerus si Logtus
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): O guilda buna este acea care reuseste sa faca progrese si care reuseste sa creasca impreuna cu playeri
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Sa nu fiu acceptat la raiduri , limbajul si cand se ninjeaza
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: in orice zi de la ora 12 pana la 1 noaptea
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): HARDCORE nu faceau progrese
16: Esti de acord cu regulile guilde?: Da
17. Obiectii/Nelamuriri: Nu am


Respins


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 22-11-2013, 09:31:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam in special oameni care au caracter.... Nu toti disperatii dupa gear !!!!!

E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 17-05-2024, 17:08:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x