User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message7378
zamorel23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-01-2014 14:55)
Joined: 19 Jan 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 19-01-2014, 15:18:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am legat conturile.Acum astept raspuns -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
north99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2015 14:01)
Joined: 02 Nov 2013
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 59.1
Votes: 1

 
Post Posted: 20-01-2014, 21:43:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Tanja (in-game)
Detalii PC: Pentium dual-core e6700(oc la 3,5), nvidia geforce gt440, mb asus p5g41tm-lx, 8gb ram
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tanja
Clasa/spec/offspec: DK, main spec Bloos/tank, off-spec frost
Despre tine ( elaborati ) : Ma numesc Stefan F., am 15 ani si sunt elev in Mihai Viteazu - Bucuresti, cls a ix-a, ascult de la hard rock la melodic death metal, sunt pasionat de jocurile de PC si de calatorii -. Stiu foarte bine programare in C ai sunt pasionat si de informatica
Experienta WoW : Joc wow cam de 7 ani insa cu pauze (lungi dar putine). Anul trecut m-am reapucat de WoW pe freakz (joaca si colegii mei de liceu). Pe freakz momentan am facut cam tot ce se poate cu exceptia DSului deoarece nu am achievuri. (Desi sunt full pve si stiu script)
De ce ai ales aceasta clasa? : Mi se pare mai usor sa tankez iar dk-ul nu are rotatii fenomenale si se joaca relativ usor. Mai am un Druid pe balance de ilvl 380.
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Momentan sunt in guilda eXcons.

Sper sa ma acceptati, deoarece am ales guilda aceasta pt PvE si sper sa gasesc oameni cumsecade -






\m/
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 21-01-2014, 11:15:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

north99 wrote:
Nume: Tanja (in-game)
Detalii PC: Pentium dual-core e6700(oc la 3,5), nvidia geforce gt440, mb asus p5g41tm-lx, 8gb ram
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tanja
Clasa/spec/offspec: DK, main spec Bloos/tank, off-spec frost
Despre tine ( elaborati ) : Ma numesc Stefan F., am 15 ani si sunt elev in Mihai Viteazu - Bucuresti, cls a ix-a, ascult de la hard rock la melodic death metal, sunt pasionat de jocurile de PC si de calatorii -. Stiu foarte bine programare in C ai sunt pasionat si de informatica
Experienta WoW : Joc wow cam de 7 ani insa cu pauze (lungi dar putine). Anul trecut m-am reapucat de WoW pe freakz (joaca si colegii mei de liceu). Pe freakz momentan am facut cam tot ce se poate cu exceptia DSului deoarece nu am achievuri. (Desi sunt full pve si stiu script)
De ce ai ales aceasta clasa? : Mi se pare mai usor sa tankez iar dk-ul nu are rotatii fenomenale si se joaca relativ usor. Mai am un Druid pe balance de ilvl 380.
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Momentan sunt in guilda eXcons.

Sper sa ma acceptati, deoarece am ales guilda aceasta pt PvE si sper sa gasesc oameni cumsecade -

/w Ciulinul in game pentru un interviu.
@Edit: Aceptat!






Last edited by ichigo40k on 23-01-2014, 11:24:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida133

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2019 18:23)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 40, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

 
Post Posted: 21-01-2014, 23:02:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Andrei
Detalii PC: dual core 3 ghz. video 1 gb 128 bits. 3 gb RAM
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knavia
Clasa/spec/offspec: Pala holy / prot
Despre tine ( elaborati ) : well... sunt o persoana sociabila, imi place munca in echipa si respectul intre colegi. Am rabdare, nu fac faze gen 2 wipeuri si scot cablu de net, sunt dedicat guildei.
Experienta WoW : pai... TBC pe Blizz apoi am luat pauza pe WotLK si apoi am venit pe Freakz pe 4.0.6
De ce ai ales aceasta clasa? : pentru ca o stiu juca si o joc cu placere
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : inainte sa am paladina, am avut un druid, un dk si un hunter ( m-am ales cu fostul cont spart ) cu druidu am fost in Light of Dawn, Betrayers, Allstar Randoms, Forgotten Heroes, cu dku am fost in HKP, si patchu trecut in Perverts, Specii. iar cu acest caracter pana acuma am fost in Evo ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 22-01-2014, 14:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raikiida133 wrote:
Nume: Andrei
Detalii PC: dual core 3 ghz. video 1 gb 128 bits. 3 gb RAM
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knavia
Clasa/spec/offspec: Pala holy / prot
Despre tine ( elaborati ) : well... sunt o persoana sociabila, imi place munca in echipa si respectul intre colegi. Am rabdare, nu fac faze gen 2 wipeuri si scot cablu de net, sunt dedicat guildei.
Experienta WoW : pai... TBC pe Blizz apoi am luat pauza pe WotLK si apoi am venit pe Freakz pe 4.0.6
De ce ai ales aceasta clasa? : pentru ca o stiu juca si o joc cu placere
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : inainte sa am paladina, am avut un druid, un dk si un hunter ( m-am ales cu fostul cont spart ) cu druidu am fost in Light of Dawn, Betrayers, Allstar Randoms, Forgotten Heroes, cu dku am fost in HKP, si patchu trecut in Perverts, Specii. iar cu acest caracter pana acuma am fost in Evo ...

Acceptat!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yakudoo1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2014 12:16)
Joined: 24 Jan 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Turkey

Reputation: 30.1
Votes: 1

 
Post Posted: 25-01-2014, 02:22:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Detalii PC: Procesor I3 3500 MHz , video 2 GB 128 bits, 4 GB ram
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Thenarru
Clasa/spec/offspec: Priest holy 399 pve / shadow 398 pve
Despre tine ( elaborati ) : Imi plac fetele - o fire dinamica , activa si punctuala.
Experienta WoW : Joc wow de 6 ani pe de TBC pe nenumarate servare
De ce ai ales aceasta clasa? : O joc de pe wotlk si pt ca mi-sa parut ok si ca dps si ca heal
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : fear the voodoo in care a fost un fail ... erau numai pvp ... si Olympian Gods in prezent dar as dori o guilda cu progres mult mai bun

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coupdegrace

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 19:59)
Joined: 05 Mar 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

Post Posted: 05-03-2014, 18:28:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:Ionut(Dagothur) ingame
Detalii PC:Pentium(R) 4 CPU 2.80GHz 2GB RAM Video card:intel(R) g33/31 (jalnic dar curand voi schimba totul )
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dagothur
Clasa/spec/offspec:Orc Warlock/Destruction/Affliction
Despre tine ( elaborati ) :Ma numesc Ionut sunt din Sibiu am 17 ani elev in clasa a XI profil filologie, ador muzica am ca pasiune chitara obisnuiesc sa ies cu prietenii, invat repede si sunt punctual
Experienta WoW :~5 luni... dar invat repede si sunt receptiv
De ce ai ales aceasta clasa? :ma inspirat personajul Gul'dan din warcraft lore in plus a fost primul caracter de pe official
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Forgotten Heroes ,Experimental gods ,DonorS. Am iesit din cauza inactivitatii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 17-05-2024, 19:04:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x