User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message28283
wertty24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2013 07:13)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 14, Topics: 3
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 61.3
Votes: 4

 
Post Posted: 19-05-2011, 14:06:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceva gear pve ai si tu ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 19-05-2011, 17:17:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m1RacLe wrote:
Nick in-game: MIRACLE
Clasa/Rasa: UNDEAD/ROGUE
Talente(main spec/off spec): MUTILATE BUILD
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Miracle IN CAZ CA NU E PVE ECHIPAT POT VENI PT IN INSPECT.
5800+ GS: 6.4K GS

Experienta in scripturile de pe Freakz:
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : NU!
Print cu Recount: (REVIN CU UN PRINT)
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): DA, CU MICROFON
Skype : DA
Stii ce este sistemul DKP: DA
Ai facut Lich King pe vreo dificultate? NU
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): ESTE UN GUILD NOU, SERIOS SI ESTE EXACT CE IMI TREBUIE
Varsta: 18 ANI


-PENDING- Nu ai gearul pve pe tine , whisper christy/gelotte/troqdog ingame pentru inspect .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Miki94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2011 16:07)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 122.1
Votes: 3

Post Posted: 19-05-2011, 19:59:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game : Kenvello
Clasa/Rasa: Blood elf paladin
Talente(main spec/off spec): Holy / Protection
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kenvello
Experienta in scripturile de pe Freakz: da
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : nu
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): DA, CU MICROFON
Skype : DA
Stii ce este sistemul DKP: DA
Ai facut Lich King pe vreo dificultate : nu datorita k nu am avut o guilda capabila..
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): Este o guilda capabila de full run la majoritatea raidurilor si sper sa aduc un plus pt realizarea LK pe 25 N / Hc
Varsta: 17 ani

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 19-05-2011, 23:35:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Miki94 wrote:
Nick in-game : Kenvello
Clasa/Rasa: Blood elf paladin
Talente(main spec/off spec): Holy / Protection
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kenvello
Experienta in scripturile de pe Freakz: da
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : nu
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): DA, CU MICROFON
Skype : DA
Stii ce este sistemul DKP: DA
Ai facut Lich King pe vreo dificultate : nu datorita k nu am avut o guilda capabila..
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): Este o guilda capabila de full run la majoritatea raidurilor si sper sa aduc un plus pt realizarea LK pe 25 N / Hc
Varsta: 17 ani


ACCEPTAT , whisper christy/gelotte/troqdog ingame pentru invite cu mentiunea ca ai fost acceptat pe forum .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amelie

[Vicious Delicious]



Status: Offline
(since 05-02-2014 22:24)
Joined: 12 Mar 2011
Posts: 157, Topics: 22
Location: Ploiesti

Reputation: 87.3
Votes: 4

 
Post Posted: 20-05-2011, 03:00:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wertty24 wrote:
ceva gear pve ai si tu ?

ce ar fi sa taci daca tot nu esti membru al guildei....si nici macar ca membru nu a-i avea dreptul sa vorbesti in privinta recrutarilor din moment ce de acest lucru se ocupa personal si special doar ofiterii si guild master-ul guildei
Apropo....Kenvello in ce guilde ai mai fost? daca se poate sa adaugi cu reply te rog:)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wertty24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2013 07:13)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 14, Topics: 3
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 61.3
Votes: 4

 
Post Posted: 20-05-2011, 08:56:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amelie wrote:
wertty24 wrote:
ceva gear pve ai si tu ?

ce ar fi sa taci daca tot nu esti membru al guildei....si nici macar ca membru nu a-i avea dreptul sa vorbesti in privinta recrutarilor din moment ce de acest lucru se ocupa personal si special doar ofiterii si guild master-ul guildei
Apropo....Kenvello in ce guilde ai mai fost? daca se poate sa adaugi cu reply te rog:)


Amelie ......... tineti parerile pt tine .... I dont care about u ..
Inca ceva din cate stiu eu membrii nu au ce cauta sa comenteze pe sectiunea de RECRUTARI...


 
Staff message (Levier):
 
Daca nu esti ofiter sau Guild master, nu mai posta aici si nu te mai lua in gura cu membrii pe bune. +1 warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 20-05-2011, 10:33:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wertty24 wrote:
Amelie wrote:
wertty24 wrote:
ceva gear pve ai si tu ?

ce ar fi sa taci daca tot nu esti membru al guildei....si nici macar ca membru nu a-i avea dreptul sa vorbesti in privinta recrutarilor din moment ce de acest lucru se ocupa personal si special doar ofiterii si guild master-ul guildei
Apropo....Kenvello in ce guilde ai mai fost? daca se poate sa adaugi cu reply te rog:)


Amelie ......... tineti parerile pt tine .... I dont care about u ..
Inca ceva din cate stiu eu membrii nu au ce cauta sa comenteze pe sectiunea de RECRUTARI...


Tu nu ai ce cauta aici , cu atat mai putin dreptul la a raspunde la recrutari .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Miki94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2011 16:07)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 122.1
Votes: 3

Post Posted: 20-05-2011, 18:07:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cateva zile PVE -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wertty24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2013 07:13)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 14, Topics: 3
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 61.3
Votes: 4

 
Post Posted: 22-05-2011, 11:29:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wertty24 wrote:
Amelie wrote:
wertty24 wrote:
ceva gear pve ai si tu ?

ce ar fi sa taci daca tot nu esti membru al guildei....si nici macar ca membru nu a-i avea dreptul sa vorbesti in privinta recrutarilor din moment ce de acest lucru se ocupa personal si special doar ofiterii si guild master-ul guildei
Apropo....Kenvello in ce guilde ai mai fost? daca se poate sa adaugi cu reply te rog:)


Amelie ......... tineti parerile pt tine .... I dont care about u ..
Inca ceva din cate stiu eu membrii nu au ce cauta sa comenteze pe sectiunea de RECRUTARI...


Din pacate sunt officer al guildei ....... ms pt warn

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amelie

[Vicious Delicious]



Status: Offline
(since 05-02-2014 22:24)
Joined: 12 Mar 2011
Posts: 157, Topics: 22
Location: Ploiesti

Reputation: 87.3
Votes: 4

 
Post Posted: 22-05-2011, 17:02:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate vrei sa zici ca ai fost.....si in privinta drepturilor desi nu am dreptu sa dau reply cu accepted sau denied, macar am dreptul sa vorbesc aici, insa tu nici pe ala nu il ai....si nu am nimic cu tine doar ca nu face pe desteptu cu mine, si stai linistit stiu cine esti ingame, cu atat mai putin vreau sa ma cert cu tine


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wertty24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2013 07:13)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 14, Topics: 3
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 61.3
Votes: 4

 
Post Posted: 22-05-2011, 18:27:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amelie wrote:
Poate vrei sa zici ca ai fost.....si in privinta drepturilor desi nu am dreptu sa dau reply cu accepted sau denied, macar am dreptul sa vorbesc aici, insa tu nici pe ala nu il ai....si nu am nimic cu tine doar ca nu face pe desteptu cu mine, si stai linistit stiu cine esti ingame, cu atat mai putin vreau sa ma cert cu tine


Vad ca nu te potolesti .. Poate iti iei gkick. Se pare ca inka nu ai inteles ceva nu ai ce sa cauti cu comenturi aici atata timp cat nu esti Gm sau officer. SEMNAT TROQDOG .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 22-05-2011, 18:50:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata spamu => Duceti-va la offtopic .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
loveaysel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2011 16:37)
Joined: 13 May 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.9
Votes: 2

Post Posted: 24-05-2011, 15:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game:Crocked
Clasa/Rasa:Blood Elf-Dk
Talente(main spec/off spec):Frost dps/unholy dps(pot activa si ca tank)
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Crocked
5800+ GS:

Experienta in scripturile de pe Freakz:icc 10n/h,25n/h,rs 10n/h
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? :am ajuns pe 10n/h pana la el dar nu am reusit sa-l fac,dar stiu scriptul.
Print cu Recount:(Am o problema care nu imi permite sa fac poze - probabil trebuie reinstalez lk'u,dps la dummy daca se poate)
Teamspeak 3(cu sau fara microfon):da
Skype da
Stii ce este sistemul DKP:da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ):As vrea sa intru datorita pve'ului,socializarii etc.
Varsta:16

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 24-05-2011, 18:30:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

loveaysel wrote:
Nick in-game:Crocked
Clasa/Rasa:Blood Elf-Dk
Talente(main spec/off spec):Frost dps/unholy dps(pot activa si ca tank)
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crocked
5800+ GS:

Experienta in scripturile de pe Freakz:icc 10n/h,25n/h,rs 10n/h
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? :am ajuns pe 10n/h pana la el dar nu am reusit sa-l fac,dar stiu scriptul.
Print cu Recount:(Am o problema care nu imi permite sa fac poze - probabil trebuie reinstalez lk'u,dps la dummy daca se poate)
Teamspeak 3(cu sau fara microfon):da
Skype da
Stii ce este sistemul DKP:da
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ):As vrea sa intru datorita pve'ului,socializarii etc.
Varsta:16


RESPINS 2 iteme pvp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mixx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2012 10:15)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 20, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 133.1
Votes: 2

Post Posted: 25-05-2011, 10:02:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick in-game: Lachensy
Clasa/Rasa: paladin/blood elf
Talente(main spec/off spec): main holy/off tank dar nu sunt full
Link armory (sa aveti specul pve pe voi ): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lachensy
5800+ GS: 5400

Experienta in scripturile de pe Freakz: 3 ani de wow,stiu full scripts si imi cunosc foarte bine clasa
Ati facut lk pe vreo dificultate pe server ? : 10/25n si pe 25hc am ajuns la 16% si sa buguit pt ca a luat enrage prea rpd
Print cu Recount: nu am
Teamspeak 3(cu sau fara microfon): da
Skype : pwg_next
Stii ce este sistemul DKP: da
Ai facut Lich King pe vreo dificultate? da,pe evolution
Motivul pentru care vrei sa intrii in guilda (cateva randuri ): este o guilda cu oameni seriosi si as vrea sa primesc o sansa sa demonstrez ca fac fata la orice raid
Varsta:18

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 14-06-2024, 07:33:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x