User
Pass
2FA
 
 

Recrutari!
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4261
b9fcp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2012 11:16)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 18-06-2011, 17:38:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

***IN GAME:
Nume din joc:Nubuletz [numele nu ma caracterizeaza nici pe mine..nici game playul]
Clasa/Rasa:Druid/Tauren
Main spec/Off spec:Resto/Balance
Gearscore:4,7k
FULL PVE:DA
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nubuletz Pot dovedi ca stiu scripturile icc/rs prin charu de pe evolution >> http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Nubuletzz
Team speak 3: DA
Stii ce este acela system DKP? - Da

***DESPRE TINE:
Cum te numesti?Cosmin (Hara)
Ce varsta ai? 18

Scoala/Munca? (Daca DA , intre ce ore?) : Liceu 13 - 18:00 ; La ora 19 cel tarziu sunt acasa

Ora de culcare fixa: Nu prea rezist peste ora 00:00

Ce asteptari ai de la noi? O guilda cu care ma pot distra ,socializa...si face raiduri calumea...

De ce vrei in aceasta guilda? Am vorbit cu Zasha mi-a spus cate cv despre guilda... stiu ca nu indeplinesc limita de gs...de aceea nu am pretentii la mai mult de ICC 10 N... Zasha mi-a recomandat sa incerc norocul..poate voi fi acceptat.

In ce guilde ai mai fost si de ce ai iesit? Asylum > Majoritatea din ei...nu au nici o treaba cu jocu...gen Db pe 10n fara ot...cu dps foarte mic (3k-5k) + playery 3k dps la 5,7k gs sau pala care nu da bufuri ....


FIECARE PLAYER VA FI ACCEPTAT SAU RESPINS. Va raspunde la acest topic pentru acceptat sau respins numai :Donawnen,Adomer,Elocsty.daca raspunde altcineva ignoratii.

Multumesc mult pentru ca cititi postul meu... multumesc pentru incredere si pentru o viitoare colaborare:D Cu stima Nubuletz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pyrelannia

[Twilight]



Status: Offline
(since 04-01-2016 15:40)
Joined: 13 May 2011
Posts: 823, Topics: 65
Location: localhost

Reputation: 188
Votes: 34

   
Post Posted: 18-06-2011, 21:48:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b9fcp wrote:
***IN GAME:
Nume din joc:Nubuletz [numele nu ma caracterizeaza nici pe mine..nici game playul]
Clasa/Rasa:Druid/Tauren
Main spec/Off spec:Resto/Balance
Gearscore:4,7k
FULL PVE:DA
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nubuletz Pot dovedi ca stiu scripturile icc/rs prin charu de pe evolution >> http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Nubuletzz
Team speak 3: DA
Stii ce este acela system DKP? - Da

***DESPRE TINE:
Cum te numesti?Cosmin (Hara)
Ce varsta ai? 18

Scoala/Munca? (Daca DA , intre ce ore?) : Liceu 13 - 18:00 ; La ora 19 cel tarziu sunt acasa

Ora de culcare fixa: Nu prea rezist peste ora 00:00

Ce asteptari ai de la noi? O guilda cu care ma pot distra ,socializa...si face raiduri calumea...

De ce vrei in aceasta guilda? Am vorbit cu Zasha mi-a spus cate cv despre guilda... stiu ca nu indeplinesc limita de gs...de aceea nu am pretentii la mai mult de ICC 10 N... Zasha mi-a recomandat sa incerc norocul..poate voi fi acceptat.

In ce guilde ai mai fost si de ce ai iesit? Asylum > Majoritatea din ei...nu au nici o treaba cu jocu...gen Db pe 10n fara ot...cu dps foarte mic (3k-5k) + playery 3k dps la 5,7k gs sau pala care nu da bufuri ....


FIECARE PLAYER VA FI ACCEPTAT SAU RESPINS. Va raspunde la acest topic pentru acceptat sau respins numai :Donawnen,Adomer,Elocsty.daca raspunde altcineva ignoratii.

Multumesc mult pentru ca cititi postul meu... multumesc pentru incredere si pentru o viitoare colaborare:D Cu stima Nubuletz



REJECTED mai pune putin gear pe tn pana la 5.5 macar sau mai mult si revino cu o noua cerere si te accept pana atunci rejected prea slab srry

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Warez

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-11-2011 06:02)
Joined: 03 Jan 2011
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 2

 
Post Posted: 21-06-2011, 16:56:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

***IN GAME:
Nume din joc: Maddoctor
Clasa/Rasa: Undead/Warlock
Main spec/Off spec: affliction/destruction
Gearscore: 5.7
FULL PVE:DA/NU DA un singur item pvp
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Maddoctor
Team speak 3: DA/NU:DA
Stii ce este acela system DKP?Da/Nu: DA

***DESPRE TINE:
Cum te numesti? Sergiu
Ce varsta ai? 21
Scoala/Munca? (Daca DA , intre ce ore?) Facultate cu program schimbator.
Ora de culcare fixa: DA/NU ( Daca DA- Ce ora?) Nu am ora de culcare.
Ce asteptari ai de la noi? Seriosi si capabili.
De ce vrei in aceasta guilda? Sunt in cautarea unei guilde serioase, si mi-a fost recomandata guilda voastra.
In ce guilde ai mai fost si de ce ai iesit? Vin de la alianta din guilda Divinity care s-a destramat... aici am avut parte doar de guilde slabe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elocsty

[Pure holiness]



Status: Offline
(since 23-06-2014 14:59)
Joined: 21 May 2011
Posts: 80, Topics: 3
Location: Slobozia

Reputation: 68.7
Votes: 2

 
Post Posted: 21-06-2011, 18:28:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Warez wrote:
***IN GAME:
Nume din joc: Maddoctor
Clasa/Rasa: Undead/Warlock
Main spec/Off spec: affliction/destruction
Gearscore: 5.7
FULL PVE:DA/NU DA un singur item pvp
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maddoctor
Team speak 3: DA/NU:DA
Stii ce este acela system DKP?Da/Nu: DA

***DESPRE TINE:
Cum te numesti? Sergiu
Ce varsta ai? 21
Scoala/Munca? (Daca DA , intre ce ore?) Facultate cu program schimbator.
Ora de culcare fixa: DA/NU ( Daca DA- Ce ora?) Nu am ora de culcare.
Ce asteptari ai de la noi? Seriosi si capabili.
De ce vrei in aceasta guilda? Sunt in cautarea unei guilde serioase, si mi-a fost recomandata guilda voastra.
In ce guilde ai mai fost si de ce ai iesit? Vin de la alianta din guilda Divinity care s-a destramat... aici am avut parte doar de guilde slabe.


Accepted da /w ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 06-06-2024, 03:47:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x