User
Pass
2FA
 
 

Retragere Baka!
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4150
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 17-02-2011, 21:55:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce treaba au adminii mei cu serverele voastre chiar nu inteleg babeste ... ce legatura am eu cu dr. sau cu xpub-ul sa las adminii mei sa fie admini in alta parte .. va cunosc personal , sunteti neamuri cu mine ? sa las adminii mei sa va ajute ... chiar nu vad legatura ... poti avea helper la noi si avea accese in alta parte ... dar nu se face cerere de upgrade ...

babeste : Eu scolesc admini sa va ajute pe voi ? ce interes as avea ?

Mai lasati-l pe RIWIX in pace vb de trecut ? .... acuma e prezent

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 17-02-2011, 21:56:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GaGaVs Je !! wrote:
autoshow wrote:
AdItZzA'' wrote:
Twt nu zice nimeni ca e oftica , numai suferi de tine ca acum ai si tu server sau owner .. ma rog .. dar daca mintea ta nu-ti permite sa gandesti rational nu e vina noastra .. pe zm este o regula noua la upgrade , adica la admin mai mare de N3 , adica n2 si n1 trebuia sa ai un grad foarte mare de implicare pe server .. ca sa fim siguri ca adminul respectiv are timp sa rezolve problemele respective. Salut.


Te contrazic, pe gagavsje!! ca sa ii dea helper l-a obligat sa renunte la adminul de pe dr ceea ce nu mi se pare ok.


Eu nu cred, intreabal pe tweety ce sa intamplat pe DR, si oricum nu mai vroiam sa joc, dupa ce am plecat ma chema inapoi tweety, pe care pe forum facea urat in privinta mea, si asa ca am plecat am renuntat la GOd > de pe deathrun, pentru ca nu ma mai suporta tweety si prieteni lui care ia invatat multe sa plec.Si asa am si facut am plecat de buna voie mi sa scos adminu care mi sa pus si interdictie sa mi se dea ban perm. No ala se mai numeste servar? daca nu mai esti admin sa iti dea ban perm. Oricum la tweety io parut rau dupa vorbele care mi lea spus + de asta am ajutat servara la inceput si pe care dupaia mio dat talpa usor usor. Salut


Daca toti de pe zm sunt asa nesimtiti si mincinosi ca tine e clar ce-i serverul ala.Eu nu te-am chemat inapoi, tu mi-ai afiramt ca o sa te chem, dar n-am facut-o ca n-am nevoie de tine.Nu tu ai renuntat la GOD, ti-a fost luat ca ai inceput sa furi steamuri.NU eu i-am invatat pe ei, nu ei m-au invatat pe mine, ei mi-au aratat cine esti, nu m-au invatat ce sa fac in privinta ta, asta m-a privit pe mine.Si hai gaga nu-mi mai zice tu mie ca stiu povestea ta.Ai luat admin pe dr, dupa cateva zile ai luat remove de pe zm ca aveai admin aici.Imediat ce ai plecat de pe dr l-ai recapatat iar, numai ca helper.Deci nu veni aici cu abureli sa-i acoperi p`astia de pe zm ca nu-ti merge.Eu l-am intrebat pe ion.mzk daca e totul in regula sa interzici adminilor zm sa ia acces si-n alta parte, sa vedem ce zice.


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 17-02-2011, 21:58:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tweety nu generaliza ca se lasa rau sincer ... vezi ce scrii mai usor cu afirmatiilea astea gen " daca toti sunt mincinosi ... " ... sincer o sa-ti para rau tare


Last edited by scipioaaa on 17-02-2011, 22:01:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 17-02-2011, 22:01:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-ar putea sa aiba si ei dreptate intr-un fel, dar este mult prea deplasata si trasa de par regula aia.Sa vedem ce se va decide.Bafta, nu ma mai bag, vreau sa vad ce zic si altii.Apropo, nu ma bag aiurea, am fost admin la ei, mai ma bag pe ici pe colo pe unde stiu ca-mi permit.

Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 17-02-2011, 22:04:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca stateau invers rolurile sincer nu faceam asa cum a-ti facut voi ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 17-02-2011, 22:12:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E treaba voastra ce faceti cu zm, multa bafta si punct.Luati ce admini vreti, bagati-le mii de reguli, nu ma intereseaza atata timp cat nu-mi afecteaza serverul cu nimic.Dar daca imi mai luati un admin de pe dr ca sa ia admin la voi, atunci o sa reactionez, bafta ! Va descurcati voi cu xpub, nu ma bag, nu mai am ce cauta la xpub.

Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 17-02-2011, 22:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu vin pe dr. sa iti iau adminii ? cred ca glumesti ... invatat-i sa nu faca cerere pe la noi poate ... angel ala a primit ceva ? a facut cerere de admin ... oricum la noi sa obtii admin e putin mai greu ca la voi ( amandoi ) sau schimbat regulile nu mai dam admine moka pe " 35 de ore " ... trebuie sa muncesti putin pt admin ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 17-02-2011, 22:21:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scipioaa wrote:
Eu vin pe dr. sa iti iau adminii ? cred ca glumesti ... invatat-i sa nu faca cerere pe la noi poate ... angel ala a primit ceva ? a facut cerere de admin ... oricum la noi sa obtii admin e putin mai greu ca la voi ( amandoi ) sau schimbat regulile nu mai dam admine moka pe " 35 de ore " ... trebuie sa muncesti putin pt admin ...


Totusi xpub e la inceput, daca e sa o iei asa. Iti dai seama ca daca faceam si eu prin absurd un sistem cu puncte de fidelitate si minim 200 ore, acum nu aveam nici un admin. Xpub are putin peste 1 luna, iar zm are aproape 2 ani daca nu ma insel. Deci, noi suntem la inceput si mai avem de muncit, eu cel putin sunt multumit de treaba facuta in luna asta vechime.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 17-02-2011, 22:22:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La mine e usor nu? Hai sa ne uitam pentru moderator , minim 120 de ore + banati . O sa mai modific pe ici - colo, hai sa n-o mai dam in offtopic.Fatal avea admin la mine, cine stie ce i-ati facut ca nu mai vrea sa intre.SI nu cred ca va fi singurul.Dar mi-ai dat o idee, sa interzis sa mai aibe acces in alta parte ! Sa fac ca voi, buna idee !

Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 17-02-2011, 22:28:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fatal ala nu are admin nici nu il cunosc ... nu e admin la noi ...

@autoshow puteai sa faci ceva destept la faza asta ca nu sunt un cioban sau un ingamfat ... vb cu mine pe mess inchideai topicu asta din prima ziceai ca e ok respecti decizia lu baka ... poate faceam o exceptie in cazul lui Baka sa il las la tine ca admin ca te inteleg si pe tine ca nu ai admini destui ... cu vb buna se rezolva mai multe decat cu ce ai facut tu aici ... baka sa aibe admin in ambele parti ... mai sunt si caii de mijloc ... dar cum am spus cu vorba buna nu cu ... sf-uri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 17-02-2011, 22:30:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu stiam ca n-are rost sa va contrazic, sa ma aprind cand incerc sa fiu foarte calm.Cand contrazici pe un om care zice ca e excelent ce a facut, ramane pe opinia sa si te aprinzi degeaba sa-i explici, deci mai bine o dai la pace.Ce, a zis cineva ca nu-i respecta decizia? Toti au zis ca nu respecta obligatia din care face asta.

Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 17-02-2011, 22:33:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scipioaa wrote:
fatal ala nu are admin nici nu il cunosc ... nu e admin la noi ...

@autoshow puteai sa faci ceva destept la faza asta ca nu sunt un cioban sau un ingamfat ... vb cu mine pe mess inchideai topicu asta din prima ziceai ca e ok respecti decizia lu baka ... poate faceam o exceptie in cazul lui Baka sa il las la tine ca admin ca te inteleg si pe tine ca nu ai admini destui ... cu vb buna se rezolva mai multe decat cu ce ai facut tu aici ... baka sa aibe admin in ambele parti ... mai sunt si caii de mijloc ... dar cum am spus cu vorba buna nu cu ... sf-uri


Nici nu am zis asta, mi-am dat seama demult din felul in care gandesti. In legatura cu Baka, e decizia lui, eu am zis in general, admini sunt deja 25, si cereri apar in fiecare zi in numar de 3-4 deci am de unde alege. Faza e ca eu sunt prieten bun cu Baka, ma cunosc cu el de pe vremea lui RIWIX de cand eram admin impreuna cu el si mi-ar fi placut sa il am admin. Dar e clar ca serverul vostru, zm.freakz.ro, nu se compara cu xpub, asta e clar si sunt constient. Are sute de ore jucate, mult timp pierdut. Eu sincer nu m-as fi lasat de zm in ciuda timpului daca nu ar fi primit remove Percutia si Evo. Cu evo si cu mzq, tin bine minte, cum faceam intreceri (pe atunci era lv 9 maxim), eu riwix mzq si evo pe harta boatescape. Pentru mine sunt niste amintiri placute.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 17-02-2011, 22:37:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si nu puteai sa-mi explici lucru asta pe mess sau printr-un PM ... daca sunteti prieteni e cu totul alta treaba .... nu e greu ...

Percutia si Evo au luat remove pt. feed ... evo a fost reprimit inapoi ... razvi nu a cerut lucru asta ... feed-ul il consider ca wall-ul pe servere normale ... toleranta 0



Last edited by scipioaaa on 17-02-2011, 22:40:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 17-02-2011, 22:41:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai are rost ca e evident ca Baka nu are timp de amandoua. Nici nu il oblig si nici nu il voi obliga vreodata sa renunte la zm, ca stiu cat a muncit pentru adminul si levelul ala.

Ma bucur ca evo si-a primit inapoi accesul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AdItZzA''
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-02-2016 23:45)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 8452, Topics: 154
Location: In capitala plina de tigani.

Reputation: 306.8
Votes: 230

Post Posted: 17-02-2011, 22:44:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

costi s-a rezolvat poti sa dai TC si sa nu o mai lungeasca nimeni . O seara buna -


Dum spiro, spero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by autoshow, 17 February 2011 20:48



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 21-05-2024, 12:56:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x