User
Pass
2FA
 
 

Revox
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message4866
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 17-10-2010, 13:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ideea e ca toti avem personalitati diferite si cand ele se bat cap in cap se ajunge la o cearta. Dar in acelasi timp toti avem cate ceva de facut, jucatorii sunt cu jucatul, adminii au o gramada de responsabilitati, codatii le pun bete in roate adminilor. Intr-un fel toti avem putin stres cand facem ceva in special deci toti suntem pe punctul de a "exploda". Si eu am fost multi ani admin, stiu ce se intampla si consider ca orice rezolvare a gasit revox la situatia data este corecta din punctul lui de vedere, in acel moment de maxima tensiune.

Fiind si vechi in comunitate (asta ce vad din discutii) cred ca ar trebui sa-i respectam decizia asa cum este ea si sa ne vedem mai departe de treburile noastre. Daca n-ar fi fost el admin, daca n-ar fi fost altii admini, probabil comunitatea nu mai era asa dezvoltata ca acum. Incercati sa le apreciati si munca adminilor, nu numai sa aruncati cu rahat in ei.

P.S.: cei care considera ca il lingusesc / pup in fund, sunteti idioti.



Last edited by Akkan on 18-10-2010, 18:02:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 17-10-2010, 13:29:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:
Ideea e ca toti avem personalitati diferite si cand ele se bat cap in cap se ajunge la o cearta. Dar in acelasi timp toti avem cate ceva de facut, jucatorii sunt cu jucatul, adminul au o gramada de responsabilitati, codatii le pun bete in roate adminilor. Intr-un fel toti avem putin stres cand facem ceva in special deci toti suntem pe punctul de a "exploda". Si eu am fost multi ani admin, stiu ce se intampla si consider ca orice rezolvare a gasit revox la situatia data este corecta din punctul lui de vedere, in acel moment de maxima tensiune.

Fiind si vechi in comunitate (asta ce vad din discutii) cred ca ar trebui sa-i respectam decizia asa cum este ea si sa ne vedem mai departe de treburile noastre. Daca n-ar fi fost el admin, daca n-ar fi fost altii admini, probabil comunitatea nu mai era asa dezvoltata ca acum. Incercati sa le apreciati si munca adminilor, nu numai sa aruncati cu rahat in ei.

P.S.: cei care considera ca il lingusesc / pup in fund, sunteti idioti.

+1, ce-i drept, are dreaptate.
Revox incearca si tu sa nu mai "explodezi" asa tare pe viitor..
Eu n-am nimic cu tine personal, dar in viziunea mea (buna despre server) mi s-a parut putin ciudat cum ai reactionat. Pana la urma ii alegerea ta!
Puteti sa inchideti, eu nu mai am nimic de obiectat -
Have fun!
ZerO.?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 18-10-2010, 11:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma scuzati ca ma bag dar nu inteleg revox cum ai putut sa stai atata la vorba cu zero si cu punk ala ...
Eu daca eram dadeam ban de la inceput cand au inceput sa sufere amn2 ca ce comportament ai tu pe server!! Cand ei au inceput discutiile pe chat si ei au fost cei care au deschis subiectul cu tine, ca desi sunt momente in care mai enervezi lumea ... de obicei cand nu intri cu adminu iti vezi de treaba ta si nu bagi lumea in seama , mai ales in zilele cand intri bine dispus pe server




Zero, in fata mea , si din cate imi aduc aminte tu ai credibilitate 0 ... la ce faze ai facut in trecut ... si care sunt oamenii care te cunosc ce om esti se asteapta la asa ceva de la tine ...

Care faza din: "CS e doar un joc!!!" nu o intelegi ?? TU si altii tratati prea in serios un joc, deja pentru voi asta e viata !!!
La sfarsitul zilei revox ti-a cam ranit orgoliul de aia nu ai mai postat ....


Eu atat am avut de zis , eu ti-as fii dat ban din prima cand ai fii inceput sa zici ceva ce nu imi convenea ... nu asteptam sa vorbesti tu atata cu mine!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 18-10-2010, 12:49:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calm dire. :p
Nu aveam chef de admin dar intrasem cu numele "rev0x0licious" ca sa isi dea seama cine ma stie ca sunt eu si sa nu se creeze confuzii. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 18-10-2010, 14:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire wrote:
Care faza din: "CS e doar un joc!!!" nu o intelegi ?? TU si altii tratati prea in serios un joc, deja pentru voi asta e viata !!!


Sa stii ca pentru unii oameni asta e viata lor, CS-ul. Din asta isi castiga existenta anumiti oameni sa stii si tu asta - si chiar nu ne intereseaza ce ai fi facut tu in locul lui revox, fiecare admineaza cum crede ca e mai bine -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 18-10-2010, 15:39:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calmati-va odata. Nici unu din voi nu a fost pe server in acel moment asa ca abtineti-va de la alte comentarii. Mersi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 18-10-2010, 18:07:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja discutia se intinde catre un punct care nu are niciun rost. A fost decizia lui, toti o respectam, pripita sau nu, pe viitor stie ce trebuie sa faca pentru ca in functie de comentariile noastre fiecare dintre noi se adapteaza din "mers". Cred ca un topic close este suficient si pe viitor sa o tinem tot asa ca aceasta comunitate sa nu scada din punct de vedere profesional.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 18-10-2010, 21:09:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OFF: Aditza nu te mai baga tu ca e Bamsik ! Si dak e bravo lui sa fie sanatos a luat ban sa il aplaudam pe revox !
Tu crezi ca dak se baneaza clasa lu bamsik o sa mai poata juca cineva din craiova? Toata Craiova are ip incepand cu 79.117 ca suntem pe fibra optica. Dar tu nu sti ce este aceea deci,ce pot sa cer de la tine. Multi de pe war4 sunt din Craiova deci mai bine ai tacea.

ON: Nu vad cu ce a gresit revox in asta ! Din cele scrise m-ai sus. Pe serveru asta prea mult se permit mistourile si etc. Daca prieteni isi permit asta e nu va mai bagati voi. Ati crezut "gata prinsai un admin cocalar ma duc si il postez" si ma laud cu el la owneri sa ii scoata adminu. Bravooo imi place. Meritati o gogoase !


Sfatu meu nu mai baga copii astea in seama revox ca ajungi mai rau ca ei. Am ajuns si eu la concluzia asta m-ai bine nu ii bagi in seama. Adevarul este ca aici pe serverul acesta sunt majoritatea copii cu varste intre 12-16 ani ce poti sa le ceri. CS-ul este viata lor , il privesc ca pe un mod de viata nu ca pe un joc unde noi toti ar trebui sa ne distram dar deh ei sunt copii trebuie sa ii intelegi !



Zero nu trebuia sa te dai in spectacol cu aceste lucruri pe care le face revox !

Din punctul meu de vedere a procedat corect !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 18-10-2010, 23:10:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Calmati-va odata. Nici unu din voi nu a fost pe server in acel moment asa ca abtineti-va de la alte comentarii. Mersi.

Nu, ca n-ai cu cine..
Pentru voi nu era evident din ultimul meu post ca m-am lamurit ? V-ati trezit si voi sa comentati dupa ce s-a ajuns la o intelegere, ca sa mai continue topicu asta inca 10 pagini in jos...
Junkman, sincer, pe mine ma deranjezi deja cu posturile tale. (Stai linistit, suntem capabili sa comunicam, nu ne trebe ajutor) Raised eyebrow
Ia sa vad..poti sa te abtii?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 30-04-2024, 22:35:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x