User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Am luat *** - The gambler
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message2683
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 14-04-2014, 14:21:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Activ. wrote:
Un sfat Cataline,fa poze,wallu se vede bine in poze,nu dai niciodata gres ! Iar referitor la ce`au zis colegii mei mai sus,eu zic sa iei in considerare,de asta sunt pareri demo !


Ok. O sa iau in considerare. Nu am mai facut poze, deoarece mi se parea destul de clar.. sunt cam multe faze in care iese direct cu fastzoom pe adversar sau ii asteapta. sunt destul de multe fazele in care iese direct pe el si da repede cu fast zoom. sau se uita la adversar prim perete si chiar trage..




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The gambler

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2014 15:09)
Joined: 13 Apr 2014
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 32.2
Votes: 1

Post Posted: 14-04-2014, 16:18:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

numai ce am treminat de vizualizat demo-ul

hai frate da-o-n colo... deci tu imi dai ban pentru cateva fraguri care ti se par dubioase, dar cum ramane cu restul zecilor de dati cand dau prin perete si nu fac nici un frag ? pe alea nu le iei in considerare?

nu vreau sa fac pe desteptul, dar ai putea sa urmaresti si tu cum joaca oamenii si o sa te prinzi de multe chestii. de exemplu cat stau ascunsi dupa zid, cum ies de dupa zid si cam in ce zona se ascund dupa zid. si pe baza observatiilor astora incearca sa ii nimeresti. fa treaba asta vreo 3 luni de zile si o sa ai o surpriza (placuta) cand o sa vezi cat de predictibil se joaca si cat de simplu e sa ii nimeresti prin zid (privirea periferica inca te ajuta foarte mult). mai ales pe servere in care ti se afiseaza damage-ul si pe harti cum e awp zig zag.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gospodaru

[Experiment]



Status: Offline
(since 29-08-2017 08:47)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 8476, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 52.1
Votes: 269

     
Post Posted: 14-04-2014, 17:18:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-are nimic.
Ne cerem scuze pt incidentul petrecut, ai unban si daca doresti slot imi poti trm PM cu nume si parola.
Cataline fi mai atent pe viitor si daca nu esti sigur posteaza la pareri demo.

Topic Closed !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gospodaru, 14 April 2014 15:18



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-04-2024, 05:58:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x