User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] DangeR
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4172
Danii

[Why so Serious?!]



Status: Offline
(since 27-03-2020 19:55)
Joined: 22 Sep 2010
Posts: 1508, Topics: 93
Location: Oltenita

Reputation: 183.4
Votes: 36

   
Post Posted: 04-02-2015, 01:32:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

exact asta am vrut sa spun si eu prin monotonie, nu inteleg dc cineva care joaca o data pe an aici vine si face o reclamatie pt "binele" serverului, se cauta scandal peste tot..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 04-02-2015, 01:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok..
Poate nu a fost cea mai buna idee, dar imi asum vina. Nu ii mai sariti in cap lui King, vorbisem pe page despre old times...si ne-am gandit sa bagam ceva mai fun.
Nu inteleg de ce va crizati atat in vedere ce se cerea pe server he_glass sau ka_roadwars, sa fim seriosi. Mi se pare mult mai fun sa jucam pool sau snow.

Mi se pare aberanta reclamatia asta.
In fine, faza cu dust2002, a fost tot vina mea, vroiam sa schimb iar in d2 ( ca voi doar asta stiti sa jucati) si din greseala eram atent la telefon si am mai scris din numpad 002.

Atata tam-tam.
Si apropo, eram in jur de 8vs8 cand am schimbat in pool. Care e treaba ? Era serverul plin? Acum sunt 7vs7 pe snow, si ce? Ma duc sa le schimb in d2?
Sa fim seriosi.

Daca incercam sa va mai actualizam preferintele cu militia si alte harti old, incepeti oricum sa comentati.
Eu nu va mai dau vot. O sa bag amx_vote next d2 d2 d2 d2.
@danger: a fost vot cu pool, so? E vina mea ca a iesit pool la vot?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
A-TOM

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2016 19:09)
Joined: 09 May 2014
Posts: 261, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 93
Votes: 4

Post Posted: 04-02-2015, 02:10:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BucovinA wrote:
Ok..
Poate nu a fost cea mai buna idee, dar imi asum vina. Nu ii mai sariti in cap lui King, vorbisem pe page despre old times...si ne-am gandit sa bagam ceva mai fun.
Nu inteleg de ce va crizati atat in vedere ce se cerea pe server he_glass sau ka_roadwars, sa fim seriosi. Mi se pare mult mai fun sa jucam pool sau snow.


Really? Cand serverul e plin? Pentru roadwars tot king a tipat. A facut chiar si un pariu cu adelina ca nu este pe server. Era chiar si Mastermind atunci si ii cerea adelinei sa schimbe in roadwars si apoi sa schimbe in harta votata.

BucovinA wrote:
In fine, faza cu dust2002, a fost tot vina mea, vroiam sa schimb iar in d2 ( ca voi doar asta stiti sa jucati) si din greseala eram atent la telefon si am mai scris din numpad 002.


Aici am inteles si imediat Shark a reparat greseala.

BucovinA wrote:
Si apropo, eram in jur de 8vs8 cand am schimbat in pool. Care e treaba ? Era serverul plin? Acum sunt 7vs7 pe snow, si ce? Ma duc sa le schimb in d2?
Sa fim seriosi.


Iti zic sigur ca eram in jur de 28-30 de jucatori. Eu faceam un demo cuiva, am scris si pe page si am incercat sa si tip sa nu schimbi (cel putin nu inca).
Dovada http://www.girlshare.ro/34410501.4

BucovinA wrote:
Eu nu va mai dau vot. O sa bag amx_vote next d2 d2 d2 d2.
@danger: a fost vot cu pool, so? E vina mea ca a iesit pool la vot?


Si ce era sa alegem dintre pool_day he_glass si celelalte 2 harti mici? Nu e vb ca se vrea numai d2. S-a cerut la vot tuscan, aztec, nuke, cplmill etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 04-02-2015, 03:13:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atom, eu nu-ti inteleg revolta.
Care e treaba pana la urma urmei ? Daca nu iti convenea puteai sa spui de atuci, nu sa incepi sa aduci argumente acum.
Si daca stau bine sa ma gandesc, au fost si doua harti mari la vot, dar cum aici se merge pe ceva gen legea junglei ' sa apas pe 1 pana nu dispare votul'. Si de cate ori au incaput mai mult de 4 harti la vot? Daca tot serverul spune ca vrea nuke, cplmill sau alceva asta nu inseamna ca eu nu am nicio preferinta. Eu zic sa nu mai fiti atat de razgaiati si luati situatia ca atare. Deja incep sa cred ca voi doar incercati sa dramatizati situatia.
@cariga: inchide topicul.
Cand intra un owner sa decida daca este chiar o NENOROCIRE ce s-a intamplat in seara asta.
Noapte buna si voua.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 04-02-2015, 09:42:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Off. A-ti inceput sa va aduceti toti prietenii ca admini si cand fac ceva ii luati in brate ca "old times" pai in acel "old times" nu se facea asa ceva, de asta am si renuntat, nu vreau sa mai iau parte la aceasta decadere, cum vreti sa atrageti jucatori buni daca nivelul de joc e 0? War3 a ajuns ca multe servere mediocre cantitate si calitate 0.
On. Danger are dreptate, de ce sa dai hartile alea cand e full sv? Daca ai chef sa o joci du-te pe alt sv, este o greseala sa bagi o astfel de harta din 2 motive:
1 pentru ca acum nu mai sunt jucatorii de acum 3-4-5 ani care stateau si jucau orice harta pentru atmosfera care era pe sv, acum sunt noi nu le convine intra in alta parte, de aceea trebuie cat mai multe harti cunoscute
2 pentru ca mai sunt si jucatori calumea care vor sa joace o harta buna nu doar jucatori din boost care joaca acolo ca nu mai zic ce, de aia trebuie sa ti cont de ce vor ei nu sa zici ceva de gen "aaa sunt playeri din boost bag ce am chef ca nu ii intereseaza" nu e deloc asa.

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 04-02-2015, 10:23:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da ai dreptate.
Joc pe acest server de cateva ori pe an si atunci joc 2-3 harti si poate nu mai intru una sau doua saptamani.
Joc pe war3 doar cand un prieten de pe steam joaca si el acolo
Eu prin 2010-2011 cand jucam pe war3 eram unul dintre cei mai activi playeri,dar stafful vechi a inceput sa plece unul cate unul si au aparut niste admini noi care faceau abuz de putere si de aia am decis sa plec de pe war3

Cum poti sa zici ca la vot s-au dat si 2 harti mari cand la vot a fost pool snow he_glass si mai una,dar nu stiu exact.
Si cum poti sa zici ca au fost 8vs8 cand s-a schimbat in poll ca erau 14vs13 + 1 sau 2 spec.
Eu am intrat pe server,deoarece era si Drag0n pe el si am vazut ca ii inferno si ca-i aproape full.Am jucat 2 runde si ati dat votul anului.

Da,este adevarat,dupa ce-ati bagat poll au ramas 8vs8.

Si mie imi place sa se joace si alte harti,exista cpl_strike, cpl_mill, mirage,forge,cbble,harti pentru 28-29 de playeri.
poll,snow,he_glass nici decum nu e harta de 27-28 de playeri.
Daca eram 11-12 playeri,da mai ziceam.

Nu am facut aceasta reclamatie sa fac scandal,am facut-o deoarece stiu cum era war3 in anii 2010-2011 si am vazut cum era aseara.

Eu nu vreau sa jignesc pe nimeni,dar voi daca tot aveti vechimea care ziceti ca o aveti si ati vazut ca serverul pe inferno era aproape full,de ce sa nu bagati tot harti clasice?

Eu nu am nimica cu adminii de aseara,nici nu-i cunosc bine,dar prin aceasta reclamatie am vrut sa va transmit ca nu e bine ceea ce faceti si daca nu faceam reclamatie,"prietenii" vostrii care baga harti aiurea o sa faca aceasta chestie de mai multe ori.



Casuta vocala: DangeR
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 04-02-2015, 10:48:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, când am propus sã se bage de cel puțin o datã pe lunã timp de o zi numai și numai hãrți clasice pe server toatã ziua, mi-au sãrit în cap sã nu se facã asta pentru cã trebuia sã se bage și hãrți noi. Când am propus ca dupã douã hãrți clasice sã se bage una nouã, la fel nu a fost bine. Am vrut sã se facã inclusiv zi specialã numai cu primele hãrți apãrute și sã ținã fiecare câte o orã sau chiar mai mult (vroiam sã fac asta inclusiv când a fost aniversarea CS-ului, nu mai știu exact data, parcã 8 octombrie). Voi pânã la urmã ce vreți ? Dacã se bagã hãrți cunoscute, protestați. Dacã se baga hãrți noi protestați. Hai atunci sã lãsãm numai dust2 nuke inferno kabul și tuscan. Toatã ziua, sã ținã harta câte 4-5 ore și gata. Faceți 5000 de fraguri și sunteți mulțumiți. Când am bãgat 35 HP pe server aproape toți au protestat și totuși a fost plin. Oare de ce ?
Nu am sã închid topicul, chiar vreau sã posteze cât mai mulți. Sã știm și noi dacã vor aceleași 5-7 hãrți toatã ziua. În cazul ãsta rugãm ownerii sã le punã pe ãstea în mapcycle și nu mai trebuie sã dãm vot sã se supere lumea pe noi. Stãm frumos și dãm gaguri, banuri, facem demouri si "selfie-uri" la codați. Și aș vrea sã treacã și ownerii pe aici.
Am o rugãminte la adresa ownerilor, sã treacã în regulament (nu cel din consiliu) și partea cu schimbarea hãrților pentru cã admini trial nu au acces.

În ceea ce privește schimbarea în pool, a fost o greșealã, greșealã care și eu mi-o asum având în vedere cã nu am protestat și i-am lãsat sã o schimbe.

@ ion, Mastermind, Reyes, yoy, Adiku

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 04-02-2015, 11:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu mereu am fost pro sa se bage o harta noua,dar acea harta sa fie pentru cati playeri sunt pe server
Nu bagi poll harta de maxim 10 playeri la 28 de playeri
Asta nu mi se pare okey si mi s-a parut lipsa de profesionalism,dupa cum ai zis si tu,ati fost 3 warlorzi pe server -

Cam rar se joaca mirage,cpl_strike,forge pe server.
Eu mereu cand se cereau harti pentru vot,ceream mirage sau cpl_strike,dar nu prea se dadea la vot.
Odata mi s-a raspuns ca mirage ii pentru 24 de playeri si pe server eram 30.Mirage merge si la 32 de playeri,deoarece ii o harta mare cu o distanta mare intre x-uri si ii acceptabil si 15vs15.
Daca acuma 2-3 saptamani cand am cerut mirage mi s-a spus ca-i harta de 24 si pe server suntem 30,aseara la 28 de ce ati dat harti de 10 ?

Poate altii zic ca e o reclamatie inutila,dar nu cred,nu e una inutila,cat timp s-a golit serverul...
Mai ales ca in pagina anterioara catva admini au postat "a fost o gluma".
Hmm nu mi se pare foarte okey sa spui ca admin "a fost o gluma ca s-a bagat poll" cand erau atatia playeri pe server
Eu cu aceasta reclamatie vreau sa atrag atentia ca nu a fost okey ceea ce ati facut.



Casuta vocala: DangeR
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 04-02-2015, 13:50:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fraților, DE CE ATI VOTAT POOL DACA NU VROIATI SA SE JOACE? Ca sa facem spam pe forum?
Va rog, deja incepeti sa exagerati.
AU IESIT 10 VOTURI PENTRU POOL. Why not? Daca nu bagam ce iese la vot reclamatie, daca bagam ce iese la vot reclamatie.
Cea mai buna idee e mapcycle cu d2, inferno si alte harti clasice.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 04-02-2015, 14:17:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ce-ai vrut sa votam?
he_glass ??? snow ??? Toate hartile de la vot au fost harti de maxim 12 playeri iar pe server eram 28 cand s-a dat votul.



Casuta vocala: DangeR
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 04-02-2015, 15:26:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost si train. Sa nu incep sa spun iar ca nu stiti sa va uitati cand votati.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 04-02-2015, 17:32:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ma pot abtine sa nu comentez..

Votul a fost asa:

1 pool
2 snow
3 train
4 he_glass

SE STIE FOARTE BINE CA MEREU IESE HARTA DE PE PRIMA POZITIE!

am tolerat votul ala pt ca m-am saturat sa-mi fac dusmani pe server!

Data viitoare o sa incep sa dau ban celui care da vot aiurea si nici macar nu intreaba pe server ce harti sa dea la vot!

M-AM SATURAT DE ADMINII ASTIA CARE VIN SI MAI RAU NE INCURCA DECAT NE AJUTA!

NU MA INTERESEAZA CA O SA DERANJEZ ANUMITE PERSOANE CU POSTAREA MEA!



OWNERII se pare ca nu mai fac nimic in privinta asta.. daca o sa incep si o sa dau ban celor care nu isi fac treaba tot eu o sa fiu luat in ciocan .. ca asa se face treaba aici.. bagam admini cat mai multi doar ca sa fie lista plina... nu conteaza experietna nu conteaza caracterul nu conteaza nimic... face cerere de slot si dupa 2 ore face si de trial ca asa e la noi..


SI inca ceva!

dupa aproximativ 5 6 runde de pool am dat la vot " scbimbam? da da da da" iar tu cristake mi-ai dat cancelvote! unde este regula care spune sa nu te bagi peste alt admin? cand ai schimbat in pool nu ti am zis nimic te-am lasat in pace! data viitoare cand o sa te mai bagi peste comenzile mele o sa ne certam!





Last edited by SharK90 on 04-02-2015, 17:35:11; edited 1 time in total
2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
A-TOM

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2016 19:09)
Joined: 09 May 2014
Posts: 261, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 93
Votes: 4

Post Posted: 04-02-2015, 17:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BucovinA wrote:
Fraților, DE CE ATI VOTAT POOL DACA NU VROIATI SA SE JOACE? Ca sa facem spam pe forum?
Va rog, deja incepeti sa exagerati.
AU IESIT 10 VOTURI PENTRU POOL. Why not? Daca nu bagam ce iese la vot reclamatie, daca bagam ce iese la vot reclamatie.
Cea mai buna idee e mapcycle cu d2, inferno si alte harti clasice.


Pentru ca au fost 4 harti mici date la vot. Am rugamintea (daca este posibil) sa verifice un owner in log si sa confirme/infirme daca au fost ate la vot 4 harti mici.

BucovinA wrote:

A fost si train. Sa nu incep sa spun iar ca nu stiti sa va uitati cand votati.


Eu unul nu-mi aduc sa fi fost train la vot.

Nu a sarit nimeni in sus. S-au cerut harti clasice aseara, iar King a dat 4 harti mici. Nu a tinut cont de nici o cerere de la playeri.

Eu am raspuns la aceasta reclamatie doar in cauza celor 4 harti. Sper sa nu se mai repete astfel de incidente.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
BucovinA

[cristake-]



Status: Offline
(since 29-01-2019 19:20)
Joined: 11 Oct 2010
Posts: 704, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 176.1
Votes: 15

 
Post Posted: 04-02-2015, 18:50:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SharK90 wrote:
dupa aproximativ 5 6 runde de pool am dat la vot " scbimbam? da da da da" iar tu cristake mi-ai dat cancelvote! unde este regula care spune sa nu te bagi peste alt admin? cand ai schimbat in pool nu ti am zis nimic te-am lasat in pace! data viitoare cand o sa te mai bagi peste comenzile mele o sa ne certam!


Ti-am dat cancelvote pentru ca nu mi se pare normal sa se schimbe harta dupa 5 minute.
SI TU CAM SA DAI ASEMENEA VOT? Te iei de mine ca am fost cu ideea de a se da pool la vot, apoi tu dai vote cu aberatii? Deci eu chiar nu va inteleg. JUR!
Voi sunteti cam suparati, dramatizati mai rau ca intr-o telenovela, voi sunteti de 3x femeie.

@A-TOM: daca esti in necunostinta de cauza, abtine-te. E valabil si pentru tine Gareth Bale.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D@N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2015 19:55)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 149, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -108
Votes: 10

Post Posted: 04-02-2015, 19:18:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SharK90 wrote:
nu ma pot abtine sa nu comentez..

Votul a fost asa:

1 pool
2 snow
3 train
4 he_glass

SE STIE FOARTE BINE CA MEREU IESE HARTA DE PE PRIMA POZITIE!

am tolerat votul ala pt ca m-am saturat sa-mi fac dusmani pe server!

Data viitoare o sa incep sa dau ban celui care da vot aiurea si nici macar nu intreaba pe server ce harti sa dea la vot!

M-AM SATURAT DE ADMINII ASTIA CARE VIN SI MAI RAU NE INCURCA DECAT NE AJUTA!

NU MA INTERESEAZA CA O SA DERANJEZ ANUMITE PERSOANE CU POSTAREA MEA!



OWNERII se pare ca nu mai fac nimic in privinta asta.. daca o sa incep si o sa dau ban celor care nu isi fac treaba tot eu o sa fiu luat in ciocan .. ca asa se face treaba aici.. bagam admini cat mai multi doar ca sa fie lista plina... nu conteaza experietna nu conteaza caracterul nu conteaza nimic... face cerere de slot si dupa 2 ore face si de trial ca asa e la noi..



Apreciez oamenii care spune verde-n fata. Bravo!!
Se pare ca de cand mi-au scos accesul e un dezastru total pe server..
Mai mult nu vreau sa comentez caci o sa se gaseasca un pamfletar sa-mi zica ca sufar dupa admin. -

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 04 February 2015 19:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 20-04-2024, 03:55:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x