User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] cerere unban!
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message2377
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 29-06-2015, 19:55:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are treaba Nino, fiecare raspunde -. Schimba cs-ul, ia unul bun ca sa evitam pe viitor problemele de genul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<*SpRiTe*>

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 02-03-2020 09:35)
Joined: 12 Jun 2013
Posts: 3001, Topics: 129
Location: Craiova

Reputation: 179.2
Votes: 65

       
Post Posted: 29-06-2015, 22:26:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti pe freakz si nu ai observat ca este un cs f bun non steam pe freakz ? uite link-ul https://forum.wow-freakz.com/Counter-Strike-1.6-client-full-NonSteam-protocol-48-patch-t19660.html unu mai bun ca acesta nu mai gasesti non steam eu lam folosit f mult timp pana sa am windows 8.1 si nu ai nici o problema pe el credema ca am testat cu ownerii toate comenzile pe mine si apare orice .



Best Server : War7.Freakz.Ro = WaRloRd
Best Server2 : War6.Freakz.Ro = Champion
Best Server3 : War5.Freakz.Ro = Champion

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
2Moare

[Creep]



Status: Offline
(since 02-03-2018 09:17)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 643, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 127
Votes: 7

Post Posted: 30-06-2015, 10:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare.

Nu m-am putut abtine sa intru si eu in discutie , chiar daca sunt admin si cred ca mi-am facut treaba pana acum , nu am putut sa intru prea des , antrenez , arbitrez , plec din Bucuresti des la turnee , nu prea am timp... Plus ca centrul vechi are o atractie speciala , parca suntem 2 magneti:))

In concluzie , cu multumirile de rigoare , o sa ma bag si eu in seama.


Lesde : Fost admin pe vest , de gasca , respectuos ( rar gasesti ) , la locul lui , anunta codatii cand nu avea admin , JUCATOR BUN , chiar enervant cateodata as putea spune , ca si joc , adica nu prea murea... Ii placea mult evasionul de la ELF ----

Pot garanta cu adminul meu de pe acest server ca nu joaca / a jucat vreodata cu coduri pe Vest... Deci nici aici nu cred ca a jucat . . .

Greseala lui ca nu joaca steam sau sa isi ia un cs bun!!! Atatea discutii erau despre ce fel de cs sa isi ia , care e mai bun , care nu stiu ce skin-uri are , porcarii... Tata , Steam on si default , clasic , 4 - 4 - 2 , ca pe vremea Caprioarei.


Sincer , pe vremea noastra de pe vest , vorbeai cat de cat corect limba romana , 3 greseli de gramatica ai avut , cat am aruncat un ochi... Sincer , chiar daca e un forum , incercati sa scrieti frate corect gramatical , dureaza atat de mult sa puneti o virgula sau o cratima cand trebuie??? Cum scrieti , asa o sa fiti si respectati... Sau o sa fiti respectati de cine nu trebuie!!!

Deci , rugamintea mea pentru adminul care i-a facut poze , sa ii mai dea o sansa , e foarte ok si posibil un viitor admin aici...

Rugamintea mea pentru Lesde :

IA-TI STEAM , ESTE 5 EURO.... NU AVETI FRATE 30 DE LEI SA CUMPARATI DEJA UN CONT CU LICENTA DE CS IN EL????


O zi placuta va doresc tututor.


2Moare . . .

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ups!

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 24-04-2020 18:46)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 11012, Topics: 1416
Location: war7.freakz.ro

Reputation: 240.5
Votes: 6120

 
Post Posted: 03-07-2015, 16:16:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ADMIN Freakz * General: unban 81.196.249.73


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TheGeneral, 03 July 2015 14:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-10-2024, 07:20:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x