User
Pass
2FA
 
 

Rogue
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message13923
Malpraxxiss

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 17-08-2022 18:54)
Joined: 06 Nov 2006
Posts: 1086, Topics: 54
Location: Romania

Reputation: 1206.4
Votes: 30

Post Posted: 28-01-2008, 21:59:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CrazyNET wrote:
-Warrior vs ROGUE e usor de batut (daca nu are iteme foarte bune)



Un warrior cu 2h si full t6 bate un rogue full t6 si cu warglaive, dar destul de greu, folsind toate ablitatile cu cd mare : retaliation si recklessnes + shouturi.

CrazyNET wrote:
Sinister Strike , Gouge , Eviscerate , Sap , Sprint , Kidney Shot , Blind si Sleath normal


Omgwtfnab. Ce cauta Sap-ul ala acolo ? -

Quote:

Incapacitates the target for up to 12 sec. Must be stealthed. Only works on Humanoids that are not in combat. Any damage caused will revive the target. Only 1 target may be sapped at a time.


Targetul tre sa fie out of combat si tu tre sa fii in Stealth ca sa poti da sap =)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QuicksiLveR

[Creep]



Status: Offline
(since 10-03-2014 12:17)
Joined: 15 Sep 2006
Posts: 640, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 307.5
Votes: 6

 
Post Posted: 02-08-2008, 01:50:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, am si eu un rogue de 70 cu epix pe el, mace s1, spec 0 / 28/ 33, si ma intrebam cum ar trebuie sa imi socketez itemele

momentam am ag+ hit rating, astept parerea voastra



Liceul absolvit, muncesc cinstit, bilunar platit, da-s mereu falit...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dem0
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-02-2010 14:33)
Joined: 25 May 2008
Posts: 588, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 32

Post Posted: 06-03-2009, 17:28:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pui sokete de 20 attack power - daca is rosii si daca ai iteme de resilence si joci pe critikal ca asa trebuie dupa buildu tau e bine sa iti pui de alea de critikal strike si attack power ...


@topic : deci mie mi se pare cea mai nasoala clasa .. dai si fugi cam asa e rogu .
@ warrior vs rogue : Rogue pe blizzard nu are sanse sa bata un warrior , daca warru are experienta - si e pe arms/fury , rogu sio ia in bot daca joaca pe daggere , dar daca joaca pe swords are ceva sanse .
@rogue vs all : Rogu bate toate clasele in afara de : druid pe orice ar avea talentele balance/resto ... feral .. restoration . Paladin cu buildu 40/0/21 adik shockadin si in afara de hunter . Rogu mate clotherii si daca are experienta are sanse sa bata warrior / druid feral sau druid resto/balance ( doar daca nu e spamm heal druidu... ) si paladinii .
Are abilitati foarte puternice numai ca toate care is bune au pe langa putere si cooldown de vreo 2 minute timp in care poti muri . Eu pe majoritatea serverlor impotriva a oricaror clase joc pe daggere cu buildu parca 20/0/41 .



ma gasiti pe skype la id : cstrike_spider -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QuicksiLveR

[Creep]



Status: Offline
(since 10-03-2014 12:17)
Joined: 15 Sep 2006
Posts: 640, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 307.5
Votes: 6

 
Post Posted: 06-03-2009, 17:47:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hehe vechi postu ala al meu, in fine daca rogue e pro iti bate toate clasele, stii cum se spune orice clasa iti bate alta clasa


Liceul absolvit, muncesc cinstit, bilunar platit, da-s mereu falit...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dem0
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-02-2010 14:33)
Joined: 25 May 2008
Posts: 588, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 32

Post Posted: 06-03-2009, 18:42:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e chiar asa ... vorba vine ca toate clasele sunt echilibrate - . De exemplu la 3.0.9 un warrior nu poate fi batut ... usor sau mai bine zis aproape deloc in 1 vs 1 .

Rogu drept sa zic e praf . Cum sa bata un rogue pro ... oricat de bun ar fi nu are cum sa bata plate si nici orice alta clasa care are peste 15k armura la 2.4.3 . Deoarece are melee damage reduced peste 50% si daca clasa cu care se bate e si hea ler - nu il bate . nu are sanse doar daca e de ala care abuzeaza de stealth . Intra in stealth cheap shot apoi kidney apoi couge iar stealth apoi cheap shot apoi kidney si tot asa ... pana la un moment dat cand nu mai ia stun clasa respectiva - .

Rogu e facut sa dea ultima lovitura Raised eyebrow e clasa pentru copii sub 13 ani . Dai si fugi apoi vii ii mai dai una si fugi iar . E clasa de tarsari ! asta e parerea mea de rogi , desi joc si eu cu rogu din cand in cand ca sa dau ambushuri pe aia care fac duele si raman cu viata sub 10% -



ma gasiti pe skype la id : cstrike_spider -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QuicksiLveR

[Creep]



Status: Offline
(since 10-03-2014 12:17)
Joined: 15 Sep 2006
Posts: 640, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 307.5
Votes: 6

 
Post Posted: 07-03-2009, 01:42:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmm daca are 15k armor ce? nu ii poti da kite cu crippling posion? plus de asta dai dot-uri cum ar fi: rupture, garrote, deadly posion + expose armor care scade armura si in caz de cei care au armura mare si isi pot da heal (druizii, pala , sham) fol wound poison + ce am zis mai sus


Liceul absolvit, muncesc cinstit, bilunar platit, da-s mereu falit...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
omi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-04-2009 09:06)
Joined: 19 Mar 2009
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 85.8
Votes: 4

Post Posted: 10-04-2009, 22:43:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LOL Rogu pe oficial e printre cei mai tari mai invata sa joci!!!!!!mai ales la pvp COPILE INVATA ...Mai ales cu mutilate eu dau cu 10k Ambus si 10k Mutilate!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dem0
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-02-2010 14:33)
Joined: 25 May 2008
Posts: 588, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 24.3
Votes: 32

Post Posted: 24-04-2009, 21:58:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

omi wrote:
LOL Rogu pe oficial e printre cei mai tari mai invata sa joci!!!!!!mai ales la pvp COPILE INVATA ...Mai ales cu mutilate eu dau cu 10k Ambus si 10k Mutilate!!!


- la 2.4.3 10k pe blizzard nu prea cred , poate la wotlk , sa imi lasi numele tau pe blizz si realmu sa ma interesez .



ma gasiti pe skype la id : cstrike_spider -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cristian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2013 16:47)
Joined: 10 Feb 2007
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 61
Votes: 4

Post Posted: 10-02-2010, 03:27:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sDw wrote:
DPS DPS DPS! Clasa cu cel mai mult dps.Si una foarte ineresanta, however, daca nu avea stealth nu cred k mai era buna al ceva -

daca warrioru purta cloth atunci warlocku poarta plate omg ce pot sa scoti din gura ! OMFG OMFG
sau daca shamanu nu aveam toteme era nimic
daca paladinu nu avea bula e nimic, daca nu avea alea 2 butoane e degeaba
ROFL !


----


omi wrote:
LOL Rogu pe oficial e printre cei mai tari mai invata sa joci!!!!!!mai ales la pvp COPILE INVATA ...Mai ales cu mutilate eu dau cu 10k Ambus si 10k Mutilate!!!

dmg mare nu inseamna neapratat skill OMFG ma de unde ati intrat aici coaie ! MAMAMAMAMAMAMAMAMAM MOR!


----


dem0 wrote:
nu e chiar asa ... vorba vine ca toate clasele sunt echilibrate - . De exemplu la 3.0.9 un warrior nu poate fi batut ... usor sau mai bine zis aproape deloc in 1 vs 1 .

Rogu drept sa zic e praf . Cum sa bata un rogue pro ... oricat de bun ar fi nu are cum sa bata plate si nici orice alta clasa care are peste 15k armura la 2.4.3 . Deoarece are melee damage reduced peste 50% si daca clasa cu care se bate e si hea ler - nu il bate . nu are sanse doar daca e de ala care abuzeaza de stealth . Intra in stealth cheap shot apoi kidney apoi couge iar stealth apoi cheap shot apoi kidney si tot asa ... pana la un moment dat cand nu mai ia stun clasa respectiva - .

Rogu e facut sa dea ultima lovitura Raised eyebrow e clasa pentru copii sub 13 ani . Dai si fugi apoi vii ii mai dai una si fugi iar . E clasa de tarsari ! asta e parerea mea de rogi , desi joc si eu cu rogu din cand in cand ca sa dau ambushuri pe aia care fac duele si raman cu viata sub 10% -



http://www.roguerogue.com
cel mai tare rogue din lume are 24 ani nu cred ca e clasa pt 13 ani
ca asa pot sa zic si eu dk e clasa de 11 ani si asa mai departe ca arata infiorator sa zicem am dat ex.
coaie de unde iesiti ma nene !OMFG


 
Staff message (ion):
 
Nu mai face posturi consecutive si pastreaza un limbaj decent, te rog.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rage., 20 March 2014 18:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 27-04-2024, 17:34:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x