User
Pass
2FA
 
 

SOLUTIE 3V3
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message21031
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 07-10-2013, 10:28:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

7 pagini de commenturi la un topic pe care literalmente nimeni nu il doreste...

De ce spun asta? Sunteti ~15-20 de playeri care ati "comentat " aici ca sunteti amatori de 3v3 si totusi in joc, la 3v3 announcer este mereu o singura echipa in queue. (asta inseamna minim 6 echipe de 3v3 nu?!)

Sa fie oare serverul freakz atat de plin de ipocriti incat sa se deschida ~o suta de topicuri pe tema asta si totusi esentialu sa fie trecut cu vederea. (cei 3 care dau mereu join =>respectele mele)

Mic tutorial pentru toti TROLII din acest topic care se doresc PVP-isti:

--- Press H, select ARENA tab, join 3v3

Si cand spun TROL, da, ma refer la TINE (sper ca se simt toti de aici) care vrei oferte speciale la 3v3 pentru ca nu ai destul curaj sa dai join, dar se pare ca ai destul timp liber sa intri aici si sa dai vina pe server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 07-10-2013, 12:46:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singura solutie pentru 3v3 este sa se deschida un topic, sa se faca sticky, unde sa se inscrie echipele de 3v3 si sa stabileasca o ora de arena etc, fara nici un premiu, bonus sau ceva. Vreti 3v3, dati join la 3v3.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 07-10-2013, 13:55:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
Singura solutie pentru 3v3 este sa se deschida un topic, sa se faca sticky, unde sa se inscrie echipele de 3v3 si sa stabileasca o ora de arena etc, fara nici un premiu, bonus sau ceva. Vreti 3v3, dati join la 3v3.


Ca o baba din aia de 90 de ani care are in program la 9 seara sa se duca sa doarma. GREAT IDEA

Azwraithz parerea mea despre tine:
Azwraithz wrote:
Regarding about spec change in arena y,i made a mistake when i typed bcuz i wanted to type on bg too.
Ah and next time,don't even come and try to post into my topics,since u have no clue;my posts are checked and if i do a mistake i'll correct myself since i did the post last night,i don't need ur stupid opinion;




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 07-10-2013, 14:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N e l l y wrote:
gamer4life wrote:
Singura solutie pentru 3v3 este sa se deschida un topic, sa se faca sticky, unde sa se inscrie echipele de 3v3 si sa stabileasca o ora de arena etc, fara nici un premiu, bonus sau ceva. Vreti 3v3, dati join la 3v3.


Ca o baba din aia de 90 de ani care are in program la 9 seara sa se duca sa doarma. GREAT IDEA

Azwraithz parerea mea despre tine:
Azwraithz wrote:
Regarding about spec change in arena y,i made a mistake when i typed bcuz i wanted to type on bg too.
Ah and next time,don't even come and try to post into my topics,since u have no clue;my posts are checked and if i do a mistake i'll correct myself since i did the post last night,i don't need ur stupid opinion;


ai dreptate, "hai sa intram sa ne plangem pe forum ca nu promoveaza adminii braketul de 3vs3 si nu ne da bonusuri pentru participare de parca le-am face lor o favoare speciala prin participarea noastra"=> cam asa suna toate topicurile de 3v3 de pana acum.

PVP inseamna Player vs Player=> ce treaba are serverul cu chestia asta? Dai join daca vrei tu ca player sa te joci la 3v3. Daca este 3v3 sau 40 vs 40 singurul motiv pentru care un gamesmaster ar trebuii sa intervina, ar fi lagul provocat de activitatea voastra.

Anounceru de 3v3 a fost pus ca sa ai un motiv sa dai join, sa stii ca nu stai sa astepti pana iti vine rau si sa nu stii daca este sau nu vreo alta echipa dispusa de 3v3. Cu alte cuvinte "wow este o echipa in queue la 3v3, sa dau join ca am cu cine sa ma bat" nu " este doar o echipa in 3v3, mai bine nu dau join ca sigur sunt noliferi daia care mananca wowu pe paine de ma bate de nu mai stiu cumma cheama"(cam acesta este efectul obtinut in clipa de fata)

Iar chestia cu premii este ceva de genu " si noua ne plac poneii rozz zohl, ne dai un shadowmourne". La toti ne plac chestiile moka, dar maine poimaine o sa deschideti un topic in care sa solicitati nustiu ce bonusuri ca sa aveti un motiv sa jucati wow (un mount nou de fiecare data cand ma loghez...100 k gold ca sa stau pana fac 85 etc.. )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 08-10-2013, 11:02:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba baiatule tu daca faci pve nu ai cum sa intelegi ce am eu de spus aici.
SISTEMUL ASTA A FOST FACUT PENTRU BLIZZARD CARE ARE MII DE PLAYERI CARE FAC DOAR PVP SI CARE DAU JOIN, IAR AICI 95% DIN SERVER NU FACE PVP, INTELEGI ASTA SAU VREI SA-TI DESENEZ?
Ce te tot dai tu mare cand nu stii despre ce vorbim noi aici, topicul asta este facut pentru a face mai multi playeri sa dea join ca si la 2v2 sunt in medie 10 teamuri care fac asa ca ce sa mai vorbim de 3v3.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 08-10-2013, 12:57:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N e l l y wrote:
Ba baiatule tu daca faci pve nu ai cum sa intelegi ce am eu de spus aici.
SISTEMUL ASTA A FOST FACUT PENTRU BLIZZARD CARE ARE MII DE PLAYERI CARE FAC DOAR PVP SI CARE DAU JOIN, IAR AICI 95% DIN SERVER NU FACE PVP, INTELEGI ASTA SAU VREI SA-TI DESENEZ?
Ce te tot dai tu mare cand nu stii despre ce vorbim noi aici, topicul asta este facut pentru a face mai multi playeri sa dea join ca si la 2v2 sunt in medie 10 teamuri care fac asa ca ce sa mai vorbim de 3v3.


Deci daca aici 95 % nu fac PVP cum spui tu, asta inseamna ca acesta este un server exclusiv PVE prin simpla dorinta a playerilor de pe server si ca urmare acest topic ce urmareste promovarea 3v3 este invalid deoarece acesta este un subiect PVP ce vizeaza numai un procent mai mic de 5 % din cei care fac PVP pe server cum sustii tu Nelly si ca urmare nu prea isi are rostul promovarea unui "subiect " ce vizeaza mai putin de 30 playeri (aproximativ 10 teamuri) din cati are serveru...~ 1000 -2000 de playeri.

Nu consider ca este ok sa fortezi oamenii sa vada lucrurile ca tine, dar solicitarea ta de "premii" si "bonusuri" de promovare a bracketului de 3v3 mi se pare absolut aberanta.

PS: te rog sa imi desenezi ca sa inteleg pct tau de vedere cum o minoritate ar trebuii promovata in dauna majoritatii! (ce doresti tu este echivalentul partidului UDMR care doreste autonomia Transilvaniei si alipirea acesteia la UNGARIA)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Axel.24
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-10-2013 16:43)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 147, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: -185.4
Votes: 10

Post Posted: 08-10-2013, 20:53:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crd ca a ajuns la final -
Hai cu o decizie ca m-am plictisit.... -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 08-10-2013, 21:01:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
PS: te rog sa imi desenezi ca sa inteleg pct tau de vedere cum o minoritate ar trebuii promovata in dauna majoritatii! (ce doresti tu este echivalentul partidului UDMR care doreste autonomia Transilvaniei si alipirea acesteia la UNGARIA)






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vita-de-vie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2014 18:32)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 47.8
Votes: 3

 
Post Posted: 08-10-2013, 21:06:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este o idee buna, dar nu suntem pe servere pvp aici.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 09-10-2013, 12:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nelly insfarsit ajungem undeva. Tu nu vrei promovarea 3v3, tu vrei numai sa fie scoasa restrictia de rating 3v3 (2200) pentru iteme.

PS: din ce ai desenat tu reiese ca freakzul este mai organizat decat blizzardu (o adunatura de puncte vs o mazgaleala haotica). Be proud to be a FREAKzoid!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 09-10-2013, 12:39:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vita-de-vie wrote:
Este o idee buna, dar nu suntem pe servere pvp aici.

suntem pe servere pve si pve. e cu amindoo frixu.

si gamer, am inteles, nu vrei PVP, la fiecare topic trebuie tu sa comentezi ceva cum ca nu-ti place PVP si e OK cum e acum. Plus ca iti place sa reinterpretezi chestii. Zau acum, esti critic de arta? Nelly a vrut sa spuna ca blizz e un fel de Burj Khalifa, iar freakz e o mica vila din romania. Mica dar cu peretii grosi si incalzire centrala.
lolexwtf wrote:

Tu faci PvE ce cauti in topicu asta ?

scandal OFC


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨


Last edited by Kinook on 09-10-2013, 12:46:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolexwtf

[(= i'm so high =)]



Status: Offline
(since 31-03-2016 19:10)
Joined: 15 Apr 2013
Posts: 348, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 5
Votes: 12

 
Post Posted: 09-10-2013, 12:44:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
Nelly insfarsit ajungem undeva. Tu nu vrei promovarea 3v3, tu vrei numai sa fie scoasa restrictia de rating 3v3 (2200) pentru iteme.

PS: din ce ai desenat tu reiese ca freakzul este mai organizat decat blizzardu (o adunatura de puncte vs o mazgaleala haotica). Be proud to be a FREAKzoid!


Tu faci PvE ce cauti in topicu asta ?
PS : din cate am inteles din topicurile tale esti ofticat pentru ca la noi e un fel de "event" acuma si se da titlu + donation + mount la 3 v 3
Inca odata NU IMI PASA DE PROPUNERILA TALE DE CACAO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gamer4life

[Creep]



Status: Offline
(since 24-06-2014 12:50)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 516, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: 103
Votes: 9

Post Posted: 09-10-2013, 13:01:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
Vita-de-vie wrote:
Este o idee buna, dar nu suntem pe servere pvp aici.

suntem pe servere pve si pve. e cu amindoo frixu.

si gamer, am inteles, nu vrei PVP, la fiecare topic trebuie tu sa comentezi ceva cum ca nu-ti place PVP si e OK cum e acum. Plus ca iti place sa reinterpretezi chestii. Zau acum, esti critic de arta? Nelly a vrut sa spuna ca blizz e un fel de Burj Khalifa, iar freakz e o mica vila din romania. Mica dar cu peretii grosi si incalzire centrala.


Ia nu mai face offtopic daca nu intelegi.
Critic de arta sau atent la detalii?! Tu crezi ca Nelly a scris "Regulile@ 2200 la 3v3 pentru blizzard" cu siguranta nu se refera la anul 2200 sau mai stiu eu la ce te gandesti tu, ci la ratingul 3v3 de 2200 de care ai nevoie sa cumperi anumite iteme de pvp.
Nu am spus niciodata ca nu imi place PVP-ul...am spus doar ca ceea ce numesti tu pvp si majoritatea de pe freakz.. este cu mult prea indepartat de adevaratul sens al cuvantului.

PVP inseamna player vs player, cu alte cuvinte nu trebuie sa existe nici un GM in ecuatie. In PVP sansele sunt egale pentru toti, dar nu toti ne-am nascut egali...unii au skill, altii au indemanare, iar restu dau vina pe clasa si bugguri..si ce mai era?! a da...pe presupusele exploituri. In wow nu toate clasele sunt egale=> "deal with it!" Unele clase exceleaza pe partea de pvp (frost mage, rogue assasination, dudu feral,etc) Daca vrei clase egale in PVP, WOW-ul nu este jocul pentru tine!!

Vrei premii speciale sa participi la 3v3? Serios?! Tu crezi ca daca se pune nustiu eu ce premiu special la 3v3 o sa dea join nustiu ce mai anonim sa ai si tu sansa sa il farmezi sa faci rating de 3v3? Cat de naiv poti sa fii? Daca premiul o sa fie destul de atractiv, probabil o sa dea join niste jucatori PVE care obinuiau sa fie gladiatori in patchurile anteriore si probabil o sa iti iei atata bataie incat o sa iti iasa pvp-ul si pe nas si pe urechi, ba chiar s-ar putea sa fii atat de traumatizat incat sa iti tremure mana de fiecare data cand atingi mouseul. Totul

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 09-10-2013, 13:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care dorea sa joace 3v3, deja joaca, suntem dracu 3 teamuri, astia de va tot udati pe voi, nici macar nu dati join, vreti si voi gurtalace, legendare, dolari, da ce frate a ajuns 3v3 sa fie o munca, vreti salariu sau cum sa inteleg? jucati si voi cu clase op si datii bataie.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkworld81
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-06-2017 09:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 792, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 32

 
Post Posted: 09-10-2013, 13:58:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu intru in arena pana nu primesc 1000$ in contul meu bancar , asta doar pentru un meci.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 28-04-2024, 17:07:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x