User
Pass
2FA
 
 

Scandal 31.12.2013
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message874
Japka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2016 00:35)
Joined: 07 Jan 2010
Posts: 358, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 350.6
Votes: 9

Post Posted: 03-01-2014, 23:32:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc de decizie Owneriilor
In mare parte sa facut dreptate..

Avioane - Nu am nimic cu nimeni doar ca tu ai gresit un singur lucru cand ai inceput sa injuri de MOrtii , Mama si restul ce a, urmat am fost pe server sa ma joc Relaxat NU sa aud cum injurii tu sau alt admin de mama un jucator de cs fie ca e admin/non-admin E un simplu joc trebuie sa ne respectam fuctile de adminii le avem datorita , pentru ca , candva am ajutat si noi serverul cu ceva fie mai mult sau mai putin iar ce-i care au ajutat mai mult au crescut in grad care au ajutat mai putin au ramas la fel sau fara acces un lucru bun facut de ownerii , Chiar daca mai facut analfabet si chesti de jenu dute la scoala... nu ma deranjeaza atata timp cat nu ai iesit cu mine la o bere sa ma vezi fata in fata cum vb sau daca sunt analfabet asa cum crezi tu suntem multi care ne grabim sa scriem repede si gresim tst-le nu sunt ca tine sa verific de 10-20 ori daca am scris corect gramatical
NU MA INTERESEAZA CA INTRII TU SA MA VERIFICI DACA AM SCRIS CORECT
FATE PROFESOR DACA VREI SA corectezi pe altii daca scriu corect

SHark - Vad ca tot ti-a ramas pica pe mine de la cearta avuta cu tine daca asta te incalzeste pe tine sa misa scoata accesu sau lista de codatii ca nu am mai postat e problema ta in ultima perioada nu am mai intrat la fel de des cum o faceam acum ceva perioada in urma Lene NU am sa ma uit pe un player sau sa-i fac demo doar ca incerc sa ajut adminii mai mici sa fie si iei ceva mai marii cu comanda de ban pentru ca sunt zile cand nu este admin on cu comanda de ban si serverul e plin de codatii saracii find mici da doar kick sau se joaca cu iei pe server ca nu au ce face altceva

aD - NU a primit ban de la mine ca nu a inceput ca tine sa injure de mama si mai tot daca se poate arata logu-l dupa ce ai primit ban sa vezi ca aD chiar nu a fost deranjat ca lai injurat de Tot neamu daca facea ca tine aAVIOANE primea si el BAN

Ganja - Chiar daca mai jignit nu am nimic cu tine
DOar ca a fost a 2 a seara cand ai intrat si ai inceput sa injuri si sa provoci prima seara am lasat de la mine dar nu am facut ok , ZER0 a primit ban si el in comparatie cu tine Ganja el a ramas cu banu-l dat nu ca tine Banu scos la nici jumatate de ora

Mersii frumos nu mai am ce zice pentru mine accest topic este CLOSE



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 03-01-2014, 23:36:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singurul lucru care m-a deranjat la tine ca i-ai tinut partea, daca erai corect, ii spuneai si lui sa se calmeze.
Nu contest decizia, este una cat se poate de justa, in ce ma priveste pe mine. Pot sa intru pe server linistit si sa ma joc, de-i bai nu-mi cade mana sa fac un demo.
As aprecia totusi daca m-as putea juca linistit.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Japka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2016 00:35)
Joined: 07 Jan 2010
Posts: 358, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 350.6
Votes: 9

Post Posted: 03-01-2014, 23:42:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Linistit te joci avioane.. Doar ca trebuie sa ne calmam cand e cazu nu sa ne injuram de tot neamu daca tu asa te calmezi cand injuri pe altu de mama , macar poti sa zici ca pentru tine e Antidotu de calmare

NU-ii TIN partea am apreciat la aD ca nu a inceput ca tine ,daca el incepea ca tine ii dadeam ban

NU E FRATE , VAR , Unchi cu mine sa tin cu el sau prieten e pur si simplu un coleg de CS ca totii alti si am incercat cat de cat sa "tin" cu ce-l care are dreptate cat de cat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 04-01-2014, 15:43:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu inteleg ceva. Sanctiunile au fost aplicate , DE CE MAMA OMIDA nu terminati scandalu? Dati T/C odata . Si se mai intreaba de ce war3 e pe duca. UITE DE CE. Pentru ca adminiii se cearta intre ei ca chiorii , adminii / jucatorii vechi s-au dus pe alte servere cand au vazut ca necunoscutii au primit admine / sloturi.

De ce nu punem toti mana de la mana (nu ma refer neaparat la parte financiara , dar nu ar fi rea ideea asta) si sa aducem serverul unde era acum 1 an , 1 an jumate ? Regulile sa fie mai severe , diferite barem-uri. Desi stiu ca pe la baremul cu codati nu prea o sa tin pasul , dar daca serverul merge ca uns , mie imi e indiferent de admin.

In concluzie , Terminati cu scandalurile patetice de copii de gradinita , incercati sa va intelegeti , daca nu se poate , evitati-va .

Nu e asa greu.
Nu vreau sa fiu injurat , desi multi dintre voi abia asteapta asta. Injurati-ma , sanctionati-ma , etc.

PUNCT. War3 FTW!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wbagabond*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2014 19:08)
Joined: 04 Mar 2010
Posts: 82, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 17.8
Votes: 10

Post Posted: 06-01-2014, 06:34:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu inteleg de ce e scandalul asta,sa arate cine? ce? cum? si ce fel? e mai tare? ...unii cred k uitati ca aici e mediul VIrtuAL? nu e REAL!,azi va certati si maine,poimaine va invitati la bere sau mai stiu eu -

ps:caractere diferite,opinii diferite... un singur lucru in comun... WAR3.FReAKZ.RO -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 06-01-2014, 11:51:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ ese te rog inchide topicul..


Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 06 January 2014 10:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 08-06-2024, 06:43:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x